Britney Spears kusi seksownym ciałem w sieci, ale zobaczcie jej faceta. To prawdziwe ciacho, a jego Instagram płonie od gorących zdjęć

Britney Spears w końcu jest szczęśliwa, a to wszystko za sprawą jej przystojnego faceta Sama Asghariego. Tancerz, który zdobył serce piosenkarki, to niezłe ciacho, a na jego Instagramie znajdziemy naprawdę gorące zdjęcia.
Britney Spears jest w świetnej formie Britney Spears jest w świetnej formie www.instagram.com/britneyspears

Britney Spears jest w świetnej formie

Piosenkarka dawno nie wyglądała tak dobrze. Britney schudła, a także wyrzeźbiła swoje ciało. Od tego momentu gwiazda chętnie publikuje w sieci zdjęcia z siłowni, na których odsłania swój umięśniony brzuch. 

Piosenkarka spotyka się z irańskim tancerzem Piosenkarka spotyka się z irańskim tancerzem www.instagram.com/samasghari

Piosenkarka spotyka się z irańskim tancerzem

Britney Spears i Sam Asghari poznali się w 2016 roku przy okazji kręcenia teledysku do jej piosenki Slumber Party. Od tego czasu para jest nierozłączna i chętnie chwali się wspólnymi zdjęciami w sieci. Podobno doszło już nawet do zaręczyn o czym świadczyć może brylantowy pierścionek na jej palcu. 

Sam jest młodszy od Britney o 13 lat Sam jest młodszy od Britney o 13 lat www.instagram.com/samasghari

Sam jest młodszy od Britney o 13 lat

Choć dzieli ich nie mała, bo aż 13 letnia różnica wieku, to para w ogóle tego nie odczuwa. Przypomnijmy, że Britney ma dwóch synów, którzy z wiekiem potrzebują coraz więcej uwagi i przede wszystkim męskiej ręki. Ciekawe tylko czy 23 letniemu kochankowi uda się poskromić ich nastoletnie wyczyny. W każdym razie zobaczcie jak wygląda Sam Asghari

Sam Asghari uwielbia pokazywać klatę Sam Asghari uwielbia pokazywać klatę www.instagram.com/samasghari

Sam Asghari uwielbia pokazywać klatę

Sam Asghari może pochwalić się naprawdę boskim ciałem. Tancerz nie tylko ma kaloryfer na brzuchu, ale również mocno umięśnione ręce i nogi. Dzięki temu wiele marek zatrudnia do do sesji zdjęciowych. 

Sam dużo ćwiczy na siłowni Sam dużo ćwiczy na siłowni www.instagram.com/samasghari

Sam dużo ćwiczy na siłowni

Oczywiście takie ciało to zasługa regularnych i intensywnych treningów. Sam chętnie wrzuca na swój profil fotki i filmiki z siłowni, na których widać jak ostro trenuje i, że żaden trening nie jest mu straszny. Podobno to właśnie dzięki niemu Brit również zaczęła tak intensywnie ćwiczyć. 

Sam przeszedł metamorfozę Sam przeszedł metamorfozę www.instagram.com/samasghari

Sam przeszedł metamorfozę

Jeżeli wydaje wam się, że tancerz zawsze tak wyglądał to jesteście w błędzie. Na jego Instagramie znajdziemy zdjęcie, na którym widać Sama, który kiedyś był dużo grubszy i większy niż jest teraz. Nie było również mowy o takich mięśniach, które możemy zobaczyć na jego nowych fotkach. 

Asghari jest również modelem Asghari jest również modelem www.instagram.com/samasghari

Asghari jest również modelem

Poza tym, że tancerz często pojawia się w różnych teledyskach, to zajmuje się on również modelingiem. Na jego profilu znajdziemy także fotki z sesji sportowych, ale również modowych. 

Trzeba przyznać, że nowy chłopak Britney to prawdziwe ciacho!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.