Tym zdjęciem Natalia Siwiec zamknęła usta hejterom. Już teraz nikt jej nie zarzuci, że nie urodziła dziecka?

Wiele osób zarzuciło Natalii Siwiec, że tak naprawdę nie była w ciąży, a dziecko urodziła jej surogatka. Gwiazda nie odpowiadała na zaczepki internautów, ale to zdjęcie, które pokazała na Instagramie rozwiewa wszelkie wątpliwości.
Ciąża Natalii Siwiec Ciąża Natalii Siwiec www.instagram.com/nataliasiwiec.official

Ciąża Natalii Siwiec

Jeszcze nie dawno był to temat numer jeden w mediach plotkarskich. Portale co chwilę przerzucały się nowymi tematami o tym czy gwiazda rzeczywiście jest w ciąży, czy może tylko udaje. Również pod jej zdjęciami pojawiło się sporo kontrowersyjnych komentarzy. 

Fani zarzucili jej oszustwo Fani zarzucili jej oszustwo www.instagram.com/nataliasiwiec.official

Fani zarzucili jej oszustwo

Niestety jak to w show-biznesie bywa gwiazdy często bezpodstawnie oskarżane są o oszustwa, że przerabiają zdjęcia, że kupują obserwatorów, ale oskarżanie Natalii Siwiec o to, że udaje ciążę było naprawdę kuriozalne. Bo w sumie po co miałaby to robić? 

Modelka urodziła zdrową córeczkę Modelka urodziła zdrową córeczkę www.instagram.com/nataliasiwiec.official

Modelka urodziła zdrową córeczkę

Dni mijały, a fani czekali na jakikolwiek znak, że Natalia urodziła. Pod koniec sierpnia na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie z wózkiem, co było ostatecznym dowodem na to, że gwiazda jest już po porodzie. Później mogliśmy także zobaczyć zdjęcie Siwiec z córeczką na rękach. 

Modelka długo nie czekała by wrócić do pracy. Jakiś czas  temu wzięła udział w sesji zdjęciowej promującej markę bieliźnianą. Modelka długo nie czekała by wrócić do pracy. Jakiś czas temu wzięła udział w sesji zdjęciowej promującej markę bieliźnianą. www.instagram.com/nataliasiwiec.official

Siwiec szybko wróciła do pracy

Natalia niedługo po tym jak urodziła wzięła udział w sesji zdjęciowej dla marki bieliźnianej. Oczywiście jak się domyślacie, pokazała tam brzuch, który nie wyglądał jakby urodziła dziecka, dlatego znów w sieci zawrzało. 

Figura Natalii po porodzie Figura Natalii po porodzie www.instagram.com/nataliasiwiec.official

Figura Natalii po porodzie

Choć jej córeczka ma zaledwie kilka miesięcy Siwiec wróciła już do świetnej formy po ciąży. Szczupłe nogi i płaski brzuch mogą świadczyć o tym, że po ciążowych kilogramach nie ma już ani śladu. 

To zdjęcie potwierdza ciąże Siwiec To zdjęcie potwierdza ciąże Siwiec www.instagram.com/nataliasiwiec.official

To zdjęcie potwierdza ciąże Siwiec

Obecnie gwiazda przebywa na wakacjach z mężem i córeczką. Oczywiście na jej Instagramie nie mogło zabraknąć zdjęć w bikini. Na zdjęciu, które widzie powyżej możemy dostrzec ciemną kreskę na brzuchu Natalii. Ta kreska to Linea Negra. Jest to efekt wytwarzania w skórze ciężarnej większej ilości melaniny. Zostaje ona na brzuchu kobiet jeszcze długo po urodzeniu dziecka. 

To zdjęcie ostatecznie potwierdza, że Natalia Siwiec była w ciąży i sama urodziła dziecko. 

Fani są zachwyceni strojem córeczki Siwiec Fani są zachwyceni strojem córeczki Siwiec www.instagram.com/nataliasiwiec.official

Fani są zachwyceni strojem córeczki Siwiec

Pod zdjęciami z wakacji Natalii Siwiec pojawiło się sporo komentarzy fanek, które są zachwycone jej strojem. Dziewczynka ma na sobie kostium arbuza i wygląda w nim prze uroczo. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.