Kim Kardashian od 9 dni stosuje nowy detoks. Gwiazda chwali się rezultatami na Instagramie, a fani nie mogą wyjść z zachwytu

Kim Kardashian to absolutnie największa gwiazda z całej swojej rodziny. Celebrytka raz na jakiś czas chwali się swoim szczupłym ciałem na Instagramie. Tym razem zrobiła to przy okazji nowego detoksu, który stosuje od 9 dni. Czy widać już pierwsze efekty?
Kim Kardashian na starych zdjęciach Kim Kardashian na starych zdjęciach www.instagram.com/kimkardashian

Kim Kardashian na starych zdjęciach

Jeszcze kilka lat temu gwiazda prezentowała się zupełnie inaczej. Choć w większości jej obecny wygląd to zasługa chirurga plastycznego to Kim mimo wszystko nie odpuszcza treningów na siłowni. Przyjrzyjmy się jednak jej staremu zdjęciu. Widać na nim Kardashiankę, która nie tylko nie ma tak ogromnych pośladków jak teraz, ale również ma zupełnie inną twarz. Większy nos i brak kości policzkowych od razu rzucają nam się w oczy. 

Kim Kardashian bardzo przytyła w ciąży Kim Kardashian bardzo przytyła w ciąży www.instagram.com/kimkardashian

Kim Kardashian bardzo przytyła w ciąży

Kim jest mamą dwójki małych dzieci syna Sainta i córeczki North. W pierwszej ciąży Kim bardzo przytyła. Przy drugim dziecku postanowiła nie popełnić tego samego błędu i udało jej się dużo szybciej wrócić do formy sprzed porodu. 

Kardashianka postanowiła przejść na detoks Kardashianka postanowiła przejść na detoks www.instagram.com/kimkardashian

Kardashianka postanowiła przejść na detoks

Jakiś czas temu Kim postanowiła przejść na poświąteczny detoks. Gwiazda pochwaliła się tym na Instagramie wrzucając zdjęcie w skąpym bikini. 

Na czym polega detoks Kim? Na czym polega detoks Kim? www.instagram.com/kimkardashian

Na czym polega detoks Kim?

Pod zdjęciem celebrytka w obszernym poście opisała na czym jej detoks polega i dlaczego postanowiła na niego przejść. 

- "Jestem w 9 dniu programu Shake It Baby z @flattummyco i naprawdę czuję się dobrze. Mieliśmy masowe Święta Bożego Narodzenia w tym roku, a do tego impreza mojej my i Sylwester... Czułam, że nie da się regularnie ćwiczyć, a przy tym jeszcze zdrowo się odżywiać. Ale ten program daje mi kopa we właściwym kierunku, którego teraz potrzebuję. Te koktajle zastępują posiłek i są naprawdę dobre, pomagają mi odzyskać płaski brzuch w nowym roku. Wyniki, które widzę i czuję, są niesamowite."

Kim Kardashian po 9 dniach detoksu Kim Kardashian po 9 dniach detoksu www.instagram.com/kimkardashian

Kim Kardashian po 9 dniach detoksu

Rzeczywiście brzuch Kim Kardashian na wyżej załączonym zdjęciu wygląda znakomicie. Nie tylko widzimy, że celebrytka schudła, ale też jej brzuch jest bardziej umięśniony. 

Kim uwielbia podkreślać swoją figurę Kim uwielbia podkreślać swoją figurę www.instagram.com/kimkardashian

Kim uwielbia podkreślać swoją figurę

Gwiazda uwielbia podkreślać swoją figurę. Często wybiera obcisłe i dopasowane stylizacje. Od dłuższego czasu kim stawia także na wysoki stan w ubraniach, które nosi. To jeszcze bardziej uwydatnia jej szczupłą talię. 

Celebrytka nie boi się odważnych zdjęć Celebrytka nie boi się odważnych zdjęć www.instagram.com/kimkardashian

Celebrytka nie boi się odważnych zdjęć

Już nie raz Kim Kardashian udowodniła, że rozbierane sesje i nagie zdjęcia nie są dla niej problemem. Wystarczy przejrzeć jej profil na Instagramie żeby znaleźć takie smaczki jakie możecie zobaczyć na tym zdjęciu. 

Więcej o: