Znany fotograf przeszedł ogromną metamorfozę i ma ciało jak nie jeden model. Zobacz zdjęcia znanego w sieci Wujaszka Liestyle

Moda na bycie fit dotarła także do niego. Znany w sieci fotograf, który kryje się pod pseudonimem Wujaszek Liestle nigdy nie stronił od imprez, fast foodów i alkoholu. Wcześniej mógł pochwalić się piwnym brzuszkiem, a teraz ma ciało jak nie jeden model. Zobacz jego niesamowitą metamorfozę!
Michał Wilczewski znany jest w sieci jako Wujaszek Liestyle Michał Wilczewski znany jest w sieci jako Wujaszek Liestyle www.instagram.com/wujaszekliestyle

Michał Wilczewski znany jest w sieci jako Wujaszek Liestyle

Wujaszek Liestyle to jeden z najpopularniejszych fotografów w sieci. Choć głównie znany jest z tego, że uwielbia fotografować nagie kobiety, to również gwiazdy chętnie stają przed jego obiektywem. Na jego zdjęciach możemy zobaczyć np. Maffashion, Jessikę Mercedes, Julię Wieniawę i wiele, wiele innych. Fotograf jest typem imprezowicza i do niedawno daleko mu było to fit freaka. 

Tadeusz Gauer, trener Wujaszka pokazał jego metamorfozę Tadeusz Gauer, trener Wujaszka pokazał jego metamorfozę www.instagram.com/wujaszekliestyle

Tadeusz Gauer, trener Wujaszka pokazał jego metamorfozę

Jakiś czas temu trener Wujaszka Liestyle, Tadeusz Gauer na swoim profilu na Instagramie opublikował zdjęcie sprzed metamorfozy fotografa. No cóż, gołym okiem widać jak długą drogę musiał przejść Wujaszek. Po piwnym brzuszku nie ma już śladu, a w zamian za to widzimy bardzo mocno zarysowany sześciopak i wyrzeźbione całe ciało. 

Wujaszek regularnie ćwiczy na siłowni Wujaszek regularnie ćwiczy na siłowni www.instagram.com/wujaszekliestyle

Wujaszek regularnie ćwiczy na siłowni

Od momentu rozpoczęcia współpracy z prywatnym trenerem Wujaszek Liestyle nie odpuszcza treningów na siłowni. Jeżeli śledzicie go na Instagramie, to w jego Insta relacji często pojawiają się filmiki i zdjęcia z siłowni. "Wujas" chętnie pokazuje swoją muskulaturę na Instagramie. 

Fotograf korzysta także z treningu EMS Fotograf korzysta także z treningu EMS www.instagram.com/wujaszekliestyle

Fotograf korzysta także z treningu EMS

Nie samą siłownią człowiek żyje. Ostatnio w trendzie jest trening EMS, który coraz częściej wybierają także gwiazdy, Również Wujaszek Liestyle postanowił wprowadzić go do swojego planu treningowego. 

Fotograf wykorzystuje każdą okazję do aktywności fizycznej Fotograf wykorzystuje każdą okazję do aktywności fizycznej www.instagram.com/wujaszekliestyle

Fotograf wykorzystuje każdą okazję do aktywności fizycznej

Jakiś czas temu rodzina fotografa powiększyła się o psa Leszka, który również stał się gwiazdą Instagrama. Wujaszek, kiedy tylko pogoda na to pozwala rezygnuje z wyprowadzania psa na rzecz biegania z nim. To również pomaga utrzymać mu umięśnioną i szczupłą sylwetkę. 

Prywatne życie Wujaszka Liestyle Prywatne życie Wujaszka Liestyle www.instagram.com/wujaszekliestyle

Prywatne życie Wujaszka Liestyle

Prywatnie Wujaszek jest mężem "Cioci Liestyle", którą potocznie nazywa Grażyną. Również ona w tym roku postanowiła wrócić na siłownię, ale jej wybór wcale nas nie dziwi, skoro w domu ma teraz takiego męża. Rzeczywiście ciało fotografa bardzo się zmieniło i z pewnością nie jeden kolega po fachu zazdrości mu takiej metamorfozy. My serdecznie gratulujemy! 

Więcej o: