Deynn nie odpuszcza hejterom. Fit blogerka szuka osoby, która prowadzi oczerniające ją konto i oferuje nagrodę w wysokości kilku tysięcy złotych

Każdy z nas zauważył, że wizerunek Deynn znacząco zmienił się już przed nowym rokiem. Jedno się nie zmieniło, Marita nadal nie pozwala na krytykę swojej osoby w sieci. Deynn właśnie wytoczyła walkę jednemu ze swoich hejterów.
Deynn w Nowym Roku jest lepszą wersją siebie Deynn w Nowym Roku jest lepszą wersją siebie www.instagram.com/deynn

Deynn w Nowym Roku jest lepszą wersją siebie

I wcale nie przesadzamy mówiąc tu, że Deynn stała się dużo łagodniejsza i milsza w relacjach, które pokazuje w Internecie. Chyba każdy z nas choć raz widział jak blogerka i jej chłopak traktują swoich fanów rzucając w ich stronę wulgaryzmy. W Nowym Roku ciężko naprawdę doszukać się takich komentarzy. Również język, którym posługuje się blogerka stał się łagodniejszy. Dawniej Marita bardzo przeklinała, a teraz nie robi tego prawie wcale, przynajmniej na filmikach, które wrzuca do sieci. 

Na Instagramie powstało konto Deynnps Na Instagramie powstało konto Deynnps www.instagram.com/deynn

Na Instagramie powstało konto Deynnps

Na Instagramie powstało konto o nazwie @deynnps, na którym pojawiają się screeny, snapy, relacje, w których widać jak Marita wygląda naprawdę. Nie wiadomo do końca, kto je założył, ale jedno jest pewne, już wkrótce może okazać się to największym błędem jego życia, bo Marita bierze sprawy w swoje i swoich prawników ręce. 

Marita szuka osoby oczerniającej ją w sieci Marita szuka osoby oczerniającej ją w sieci www.instagram.com/deynn

Marita szuka osoby oczerniającej ją w sieci

Marita w poście, w którym opublikowała na swoim Insta Story napisała, że nie zamierza walczyć z osobami i kontami, na których pojawiają się treści krytykujące ją lub nawet cytujący jej wypowiedzi. Jest ona świadoma, że wielokrotnie popełniła błędy i nie z tym zamierza walczyć. O co więc chodzi z całą tą akcją? 

Deynn zamierza walczyć z kilkudziesięcioma procentami treści ją obrażających Deynn zamierza walczyć z kilkudziesięcioma procentami treści ją obrażających www.instagram.com/deynn

Deynn zamierza walczyć z kilkudziesięcioma procentami treści ją obrażających

Marita postanowiła znaleźć osobę, która założyła wcześniej wspominany profil @deynnps i wyciągnąć konsekwencje z tego jakie treści są tam publikowane, tym bardziej, że 20 % z nich to pomówienia kierowane w jej stronę. Zresztą to co napisała możecie przeczytać powyżej. 

Deynn oferuje nagrodę za znalezienie osoby prowadzącej profil Deynn oferuje nagrodę za znalezienie osoby prowadzącej profil www.instagram.com/deynn

Deynn oferuje nagrodę za znalezienie osoby prowadzącej profil

Chyba nikt nie poszedł tak daleko jak Deynn jeżeli chodzi o kwestię znieważeń i pomównień. Blogerka wyznaczyła nagrodę w wysokości 5 tysięcy złotych, dla osoby, która pomoże jej dojść do tego kto prowadzi profil @deynnps

Czy Marita wygra walkę z hejterami? Czy Marita wygra walkę z hejterami? www.instagram.com/deynn

Czy Marita wygra walkę z hejterami?

Tak naprawdę hejterzy w sieci będą zawsze, a osoby publiczne jeszcze bardziej narażone są na krytykę z ich strony. Mimo wszystko należą się jej gratulacje, bo nie każdy ma tyle odwagi by, sił i pieniędzy by doprowadzić sprawę do końca. Jak to wszystko się potoczy? Czas pokaże, a my będziemy z pewnością to obserwować. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA