Kiedy występowała w "Mam talent" ważyła 180 kilogramów, teraz jest nie do poznania. Zobacz niesamowitą metamorfozę

Rosie O'Sullivan to uczestniczka brytyjskiego "Mam Talent", która przeszła niesamowitą metamorfozę. Piosenkarka zredukowała swoją masę ciała o ponad 107 kilogramów! Jak jej się to udało? Sprawdźcie.
Kim jest Rosie O'Sullivan? Kim jest Rosie O'Sullivan? www.youtube.com

Kim jest Rosie O'Sullivan?

Rosie O'Sullivan to 23 letnia, brytyjska piosenkarka, która w 2013 roku dała się poznać szerszej publiczności w popularnym talent show "Mam Talent". Kobieta swoim głosem tak zachwyciła jurorów, że udało jej się dojść do półfinału. Niestety przez wiele lat Rosie zmagała się z problemem nadwagi. 

Przełomowy moment w życiu Rosie Przełomowy moment w życiu Rosie www.youtube.com

Przełomowy moment w życiu Rosie

Ponad 4 lata temu piosenkarka ważyła 180 kilogramów! Kiedy spojrzycie na jej najnowsze zdjęcia, będziecie mieli problem żeby ją w ogóle poznać. Kobieta zdecydowała się na zabieg zmniejszenia żołądka co poskutkowało tym, że zgubiło 107 kilogramów. 

Rosie o tym jak wyglądało jej życie przed zabiegiem Rosie o tym jak wyglądało jej życie przed zabiegiem www.instagram.com/rosieosullivan/

Rosie o tym jak wyglądało jej życie przed zabiegiem

W jednym z wywiadów Rosie opowiedziała o tym, jak wyglądało jej życie przed zabiegiem. 

- "Przedtem byłam jedzenioholiczką. Jak tylko skończyłam jeść jeden posiłek, zaraz myślałam o następnym. Nie było diety, której bym nie wypróbowała. Niestety, nie byłam w stanie ich utrzymać. Wiem, że to słabo brzmi, ale wciąż próbowałam i próbowałam i nie potrafiłam przestać myśleć o jedzeniu. W końcu zrozumiałam, że jeżeli kiedykolwiek mam schudnąć, to muszę skorzystać z pomocy chirurga" - powiedziała w wywiadzie dla Daily Mail. 

Jak Rosie wygląda teraz? Jak Rosie wygląda teraz? www.instagram.com/rosieosullivan/

Jak Rosie wygląda teraz?

W ciągu trzech pierwszych miesięcy od operacji Rosie udało się schudnąć 30 kilogramów. Proces ten był długotrwały, bo dopiero tuż przed Świętami Bożego Narodzenia tego roku się zakończył. Ostatecznie piosenkarka wygląda jak zupełnie inna osoba. Spójrzcie tylko na jej zdjęcia. 

Piosenkarka pokazała swoją metamorfozę na Instagramie Piosenkarka pokazała swoją metamorfozę na Instagramie www.instagram.com/rosieosullivan/

Piosenkarka pokazała swoją metamorfozę na Instagramie

Rosie postanowiła pokazać swoim fanom jak bardzo się zmieniła i co udało jej się osiągnąć. Trzeba przyznać, że teraz wygląda jak prawdziwa gwiazda. Oczywiście cały ten proces chudnięcia kosztował ją nie tylko wiele wysiłku (bo przypomnimy, że zabieg zmniejszania żołądka nie załatwia całej sprawy, trzeba też przy tym zdrowo się odżywiać i ćwiczyć), ale również pieniędzy. Rosie na swoją metamorfozę wydała 20 tysięcy funtów!

Zupełnie inna osoba Zupełnie inna osoba www.instagram.com/rosieosullivan/

Zupełnie inna osoba

Rosie jest teraz zupełnie inną osobą. Jest zakochana i chętnie chwali się swoim nowym, szczupłym ciałem w mediach społecznościowych. Takie metamorfozy zawsze wzbudzają spore zainteresowanie, bo zgubić 100 kilogramów to nie lada wyczyn. Gratulacje! 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.