Ania Lewandowska otwiera kolejny biznes. Musiało to nastąpić prędzej czy później. Czy i to okaże się prawdziwą żyłą złota?

Ania Lewandowska jest prawdziwą buisness woman. Żona naszego najlepszego napastnika postanowiła otworzyć kolejny biznes. Jej zdrowe produkty podbiły serca setek tysięcy kobiet, dlatego istnieje duże prawdopodobieństwo, że i tym razem osiągnie wielki sukces. Co znowu wymyśliła Lewandowska?
Ania Lewandowska zaczęła od założenia bloga Ania Lewandowska zaczęła od założenia bloga www.instagram.com/annalewandowskahpba

Ania Lewandowska zaczęła od założenia bloga

Żona Roberta Lewandowskiego swoją karierę w mediach zaczęła od tego, że założyła bloga "Healthy Plan by Ann". Z czasem stał się on na na tyle popularny, że Ania zaczęła szukać kolejnych rzeczy, które mogłyby przynieść jej jeszcze większe dochody. 

Obozy sportowe Ani Lewandowskiej Obozy sportowe Ani Lewandowskiej www.instagram.com/annalewandowskahpba

Obozy sportowe Ani Lewandowskiej

Kolejnym bardzo trafnym pomysłem Ani Lewandowskiej było stworzenie obozów sportowych w Dojo, w Starej wsi. Na początku zainteresowanie było średnie, ale to wszystko, dlatego że Ania nie byłą jeszcze tak popularna, ale teraz to już zupełnie co innego. Jej ostatni obóz wyprzedał się w 14 minut! A żeby spędzić z Lewandowską tydzień trzeba było za to zapłacić 3 tysiące złotych. 

'Foods by Ann' to był prawdziwy strzał w dziesiątkę 'Foods by Ann' to był prawdziwy strzał w dziesiątkę www.instagram.com/annalewandowskahpba

"Foods by Ann" to był prawdziwy strzał w dziesiątkę

Ania Lewandowska od zawsze związana była z dietetyką. Trenerka nie tylko skończyła w tym kierunku studia, ale liczba kursów, które zrobiła dodatkowo może zwalać z nóg. Gwiazda wpadła na kolejny genialny pomysł, jakim było otworzenie firmy ze zdrową żywnością "Foods by Ann". Lewandowska zaczęła od batonów, a ostatecznie produkuje już nawet suplementy diety. Jej bestsellerowym produktem w ofercie jest mus kokosowy, który za każdym razem kiedy pojawia się na stronie, wyprzedaje się w kilka chwil. 

Ania wydaje książki i płyty treningowe Ania wydaje książki i płyty treningowe www.instagram.com/annalewandowskahpba

Ania wydaje książki i płyty treningowe

Poza tym wszystkim, o czym napisaliśmy wyżej Ania wydaje również książki i płyty treningowe. W zeszłym roku postanowiła także wydać kalendarz motywacyjny, który bardzo spodobał się jej fankom. 

Nowy pomysł na biznes Ani Lewandowskiej Nowy pomysł na biznes Ani Lewandowskiej www.instagram.com/annalewandowskahpba

Nowy pomysł na biznes Ani Lewandowskiej

Prędzej czy później musiało do tego dojść. Ostatnio na Instagramie Ani pojawiło się zdjęcie,a na którym widzimy nowe logo i odnośnik do profilu na instagramie @babybyann. Zastanawiacie się co takiego znów Lewandowska wymyśliła? Zjedźcie w dół. 

Baby By Ann - nowy biznes Ani Lewandowskiej Baby By Ann - nowy biznes Ani Lewandowskiej www.instagram.com/babybyann

Baby By Ann - nowy biznes Ani Lewandowskiej

Na Instagramie powstał nowy profil Ani Lewandowskiej - Baby by Ann. Kiedy wejdziemy na stronę widzimy taki opis: 

- "Coming soon! Mamy dla mamy, wspólnie zbudujemy cudowny świat dla naszych dzieci"

Choć trenerka oficjalnie nie zdradziła jeszcze czego ma dokładnie dotyczyć jej nowy biznes, to możemy przypuszczać, że chodzi o zdrowy rozwój najmłodszych. Póki co nie pozostaje nam nic innego jak zaobserwować jej profil i czekać na więcej informacji. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.