Fala hejtu spadła na Khloe Kardashian, za to, co robi na siłowni w ciąży. Fani są bezlitośni

Khloe Kardashian nie ma łatwego życia w ciąży. Najpierw fani zarzucili jej, że tak naprawdę nie jest w ciąży bo nigdzie tego nie ogłosiła. Później, kiedy pokazała zdjęcie brzuszka jej obserwatorzy zaczęli martwić się o dziecko przez to co Khloe robi na siłowni. Mają ku temu powody? Zobaczcie sami.
Khloe Kardashian zawsze była wyśmiewana przez fanów Khloe Kardashian zawsze była wyśmiewana przez fanów www.instagram.com/khloekardashian

Khloe Kardashian zawsze była wyśmiewana przez fanów

Do tej pory fani uważali Khloe Kardashian za najbrzydszą i najgrubszą ze wszystkich sióstr. Kardashianka już jakiś czas temu postanowiła wziąć się w garść i nie tylko zaczęła bardziej dbać o siebie, ale również poszła na siłownię. Efekt tego jest taki, że przed zajściem w ciążę wyglądała naprawdę świetnie. 

Khloe Kardashian jest w ciąży Khloe Kardashian jest w ciąży www.instagram.com/khloekardashian

Khloe Kardashian jest w ciąży

Kiedy w sieci pojawiła się informacja, że gwiazda jest w ciąży wszystkie portale na świecie czekały na potwierdzenie tej wiadomości. Celebrytka długo ukrywała to w tajemnicy, a fani coraz częściej zaczęli się zastanawiać czy przypadkiem nie jest to jakiś zabieg marketingowy, który ma zwrócić na nią uwagę. 

Kardashianka pokazała zdjęcie w ciąży Kardashianka pokazała zdjęcie w ciąży www.instagram.com/khloekardashian

Kardashianka pokazała zdjęcie w ciąży

20 grudnia na Instagramie Khloe pojawiło się zdjęcie już sporego brzuszka. W poście pod fotką Kardashianka napisała, że jej największe marzenie się spełniło i dziękuje wszystkim za mnóstwo pozytywnej energii, którą dostaje od fanów każdego dnia. 

Fani martwią się o dziecko Khloe Kardashian Fani martwią się o dziecko Khloe Kardashian www.instagram.com/khloekardashian

Fani martwią się o dziecko Khloe Kardashian

Dobrze wiemy, że gwiazdy nie mają łatwo, a już tym bardziej, kiedy spodziewają się dziecka. Fani patrzą na ich każdy krok, a najmniejsze potknięcie jest im od razu wytykane. Tym razem Khloe dostało się za to, co robi na siłowni. Myślicie, że przesadziła? Zobaczcie niżej. 

Khloe Kardashian ćwiczy na siłowni w ciąży Khloe Kardashian ćwiczy na siłowni w ciąży www.instagram.com/khloekardashian

Khloe Kardashian ćwiczy na siłowni w ciąży

Kardashianka nawet w ciąży postanowiła nie odpuszczać i regularnie ćwiczy na siłowni. Żyjemy w czasach, kiedy każda kobieta marzy o szybkim powrocie do formy po urodzeniu dziecka, dlatego w klubach sportowych jest coraz więcej pań z widocznym brzuszkiem i już nikogo to nie dziwi. Również badania wykazują, że trening w tym stanie nie jest żadnym zagrożeniem dla dziecka, jeżeli kobieta dobrze się czuje i lekarz wyraził na to zgodę. Zobaczcie jak Khloe ćwiczy w ciąży. 

Czy Khloe przesadziła? Czy Khloe przesadziła? www.instagram.com/khloekardashian

Czy Khloe przesadziła?

Patrząc na filmik zamieszczony powyżej nie widzimy żeby Khloe wykonywała jakieś ciężkie i skomplikowane ćwiczenia. Dodatkowo przypomnijmy, że kilka miesięcy temu w sieci krążył filmik jak kobieta w 36 tygodniu ciąży (czyli już na samej końcówce) dźwigała 50 kilogramową sztangę i robiła z nią podrzut. Na filmiku Khloe podnosi tylko hantle i na pewno nie zagraża to życiu i zdrowiu dziecka, dlatego jej obserwatorzy powinni wrzucić trochę na luz. 

Więcej o: