Od teraz kupicie produkty Ani Lewandowskiej w popularnym markecie, który każdy z nas ma w swoim mieście

Do tej pory produkty Ani Lewandowskiej mogliście kupić w sklepach ze zdrową żywnością oraz na jej stronie internetowej. Od teraz dostaniecie je także w jednym z najpopularniejszych polskich sklepów - w Lidlu. Co znajdziecie w ofercie? Sprawdźcie!
Produkty Ani Lewandowskiej to prawdziwy hit Produkty Ani Lewandowskiej to prawdziwy hit www.instagram.com/annalewandowskahpba

Produkty Ani Lewandowskiej to prawdziwy hit

Otwierając markę "Foods By Ann", Lewandowska doskonale wiedziała co robi. Jej zdrowe batony, musli i różnego rodzaju masła są absolutnym hitem wśród jej fanek. Niektóre z tych produktów wyprzedają się dosłownie w kilka chwil. Wiecie co jest jej największym bestselerem? 

Masło kokosowe to bestselerowy produkt Ani Lewandowskiej Masło kokosowe to bestselerowy produkt Ani Lewandowskiej www.instagram.com/annalewandowskahpba

Mus kokosowy to bestselerowy produkt Ani Lewandowskiej

Trenerka wpadła na pomysł stworzenia musu kokosowego, który okazał się prawdziwą żyłą złota. Sami przetestowaliśmy ten mus i nasza opinia jest jednogłośna- cudo! Ania tak go rozsławiła w swoich social mediach, że mus kokosowy możesz dodawać do kawy, owsianki czy zrobić z niego fit ciasto. Również koleżanki Ani takie, jak Dominika Grosicka czy Marta Glik są wielkimi fankami tego produktu. 

Ania Lewandowska będzie sprzedawać swoje produkty w Lidlu Ania Lewandowska będzie sprzedawać swoje produkty w Lidlu www.instagram.com/annalewandowskahpba

Ania Lewandowska będzie sprzedawać swoje produkty w Lidlu

Lidl to jeden z najbardziej lubianych sklepów w Polsce. Jest tani, ma swoje własne pieczywo, a także coraz częściej pojawiają się w nim bio i eko produkty. Od 2.01 w Lidlu trwa właśnie tydzień zdrowia i to właśnie podczas niego uda Wam się kupić produkty od Lewandowskiej. Co będzie w ofercie sklepu i za ile? Zjedźcie trochę w dół. 

Produkty Ani Lewandowskiej w Lidlu Produkty Ani Lewandowskiej w Lidlu www.instagram.com/annalewandowskahpba

Produkty Ani Lewandowskiej w Lidlu

W ofercie Lidla kupicie 5 produktów od Ani Lewandowskiej. Niestety, musimy was zawieść, bo wśród nich nie ma musu kokosowego, ale jest kilka innych bardzo dobrych propozycji. Koniecznie sprawdźcie niżej co i za ile kupicie w Lidlu.  

To właśnie te produkty kupicie w Lidlu pd 'Foods By Ann' To właśnie te produkty kupicie w Lidlu pd 'Foods By Ann' www.instagram.com/annalewandowskahpba

To właśnie te produkty kupicie w Lidlu pd "Foods By Ann"

Oczywiście w ofercie sieciówki nie mogło zabraknąć tego z czego Ania słynie najbardziej czyli jej batonów. Oprócz nich możecie kupić chipsy, musli, a także sproszkowane smoothies. A ile to wszystko kosztuje? 

Foods by Ann Energy Bar - 3,49 zł 

Foods by Ann Chipsy z batatów lub topinamburu i marchwi - 4,49 zł 

Foods by Ann Musli - 3,99 zł 

Foods by Ann Chipsy z ziemniaków - 3,99 zł 

Foods by Ann Smoothie lub shake - 3,99 zł 

Czy Ania zarobi więcej niż Ewa Chodakowska? Czy Ania zarobi więcej niż Ewa Chodakowska? www.instagram.com/annalewandowskahpba

Czy Ania zarobi więcej niż Ewa Chodakowska?

Ewa Chodakowska jakiś czas temu również postanowiła wejść ze swoimi produktami do drogerii i lepszych sklepów. Póki co wiemy, że interes Ewy kwitnie, a jej batony wyprzedają się bardzo szybko. Z drugiej strony Lewandowska już dawno zaczęła zarabiać na swoich produktach, bo są one na rynku dużo dłużej niż batony Ewy Chodakowskiej. 

Ludzie uwielbiają Lidla, bo jest tani. Dzięki temu, że produkty Lewandowskiej są w nim teraz dostępne jeszcze więcej osób może się o nich dowiedzieć i spróbować. Przypomnijmy, że póki co jej zdrową żywność można kupić przez internet (gdzie trzeba zapłacić za koszt wysyłki), lub w lepszych sklepach ze zdrową żywnością (które narzucają sobie dodatkową marżę). Jak widać ceny w Lidlu są bardzo przystępne i my z pewnością wybierzemy się tam na zakupy! 

Więcej o: