Kate Winslet opowiedziała o tym, jak podstępem odchudzano ją w "Titanicu". Było aż tak źle?

Ten film, to prawdziwy klasyk. Choć pierwszy raz "Titanica" mogliśmy oglądać w 1997 roku, to dla wielu jest to kultowy film i chyba nie ma takiej osoby, która by go choć raz nie widziała. Młodziutka wtedy Kate Winslet nie miała łatwego życia na planie. W jednym z wywiadów przyznała się do tego, jak zmuszano ją do odchudzania.
Kate Winslet i Leonardo DiCaprio w 'Titanicu' Kate Winslet i Leonardo DiCaprio w 'Titanicu' www.instagram.com/kate.winslet.official

Kate Winslet i Leonardo DiCaprio w "Titanicu"

Jakieś 20 lat temu, to właśnie o tej parze mówiło się najgłośniej. Kate Winslet i Leonardo DiCaprio podbili serca publiczności w filmie "Titanic". Okazuje się niestety, że aktorka wcale nie miała tak łatwego życia na planie tego filmu. 

Hollywood bywa bezwzględne Hollywood bywa bezwzględne www.instagram.com/kate.winslet.official

Hollywood bywa bezwzględne

Kate Winslet z pewnością nie raz się o tym przekonała, że Hollywood bywa bezwzględne. Wiele gwiazd cały czas przestrzega restrykcyjnej diety, a niektóre nawet muszą się głodzić. Choć Kate tego nie robiła, to w filmie "Titanic" została podpuszczona do tego żeby schudnąć przez reżysera Jamesa Camerona. Jak? 

- "Powiem Wam, co zrobili i z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że wyszło im to wspaniale. Jeśli reżyser miał jakiekolwiek zarzuty do mojej sylwetki, choć doskonale to ukrywał, rozegrał to świetnie, ponieważ dostałam personalnego trenera" - mówi aktorka.

Jak Kate dba o sylwetkę? Jak Kate dba o sylwetkę? www.instagram.com/kate.winslet.official

Jak Kate dba o sylwetkę?

Aktorka w tym roku skończy 43 lata, ale w ogóle tego po niej nie widać. Choć skończyła 43 lata może pochwalić się naprawdę bardzo zgrabną sylwetką. Za każdym razem, kiedy widzimy ją na czerwonym dywanie wygląda perfekcyjnie. W czym tkwi jej sekret? Zjedź w dół. 

Sposób Kate Winslet na szczupłą sylwetkę Sposób Kate Winslet na szczupłą sylwetkę www.instagram.com/kate.winslet.official

Sposób Kate Winslet na szczupłą sylwetkę

Okazuje się, że gwiazda jest tak zapracowana, że nie ma czasu na chodzenie do poradni dietetycznych, czy długie wyprawy na siłownię. Gwiazda w jednym z wywiadów przyznała się do tego, że uwielbia ćwiczyć w domu i zazwyczaj robi to z jakąś płytą DVD. Jeden z ulubionych treningów gwiazdy to pilates. 

Kate zakochała się w jodze Kate zakochała się w jodze www.instagram.com/kate.winslet.official

Kate zakochała się w jodze

Kiedy Kate znajduje tylko chwilę kiedy może udać się na trening to wybiera zawsze jogę. W innym wywiadzie aktorka powiedziała, że do 30 roku życia borykała się z problemem bolących pleców czy rwą kulszową. Było to dla niej o tyle uciążliwe, że w tym czasie miała małe dzieci, które wiecznie chciały być noszone. Kate znalazła na to sposób, którym okazała się joga. Oczywiście jak sama przyznała początki były dla niej bardzo trudne, ale z czasem wszystko zaczynało wychodzić jej coraz lepiej. 

Kate kiedyś i dziś Kate kiedyś i dziś www.instagram.com/yeswinslet

Kate kiedyś i dziś

Na tym zdjęciu widać, że jeszcze za czasów filmu "Titanic" Kate miała zdecydowanie bardziej pulchniejszą twarz, dlatego posunięcie reżysera filmu wcale nas nie dziwi. W zeszłym roku Kate wyglądała już dużo szczuplej, a przez to też znacznie lepiej. Choć od zawsze jest piękną kobietą, to z wiekiem staje się jeszcze piękniejsza. Dalibyście jej 43 lata? 

Więcej o: