Lewandowscy i Doda w Dubaju, a Julia i Antek w innym rajskim miejscu. Aktorzy pokazali kilka odważnych zdjęć

W tym roku większość gwiazd postanowiła spędzić noc sylwestrową w bajecznych miejscach na świecie. Ania i Robert Lewandowscy świętowali w Dubaju, Jessica Mercedes na Filipinach, a Julia i Antek na... Dominikanie! Nie to jest jednak najważniejsze, zobaczcie zdjęcia Julii w bikini. Wow!
Julia i Antek świętowali swoją pierwszą rocznicę Julia i Antek świętowali swoją pierwszą rocznicę www.instagram.com/juliawieniawa

Julia i Antek świętowali swoją pierwszą rocznicę

Ten rok dla Julii z pewnością był bardzo wyjątkowy. Zacznijmy od tego, że w maju Julia zdała maturę, w grudniu świętowała rocznicę związku z Antkiem Królikowskim, a już w przyszłym roku zobaczymy ją w filmie "Kobiety Mafii", który może być przełomowy w jej karierze. Na brak pracy aktorka nie mogła narzekać, dlatego Sylwestra postanowiła spędzić na słonecznej Dominikanie. 

Rajskie wakacje na Dominikanie Rajskie wakacje na Dominikanie www.instagram.com/juliawieniawa

Rajskie wakacje na Dominikanie

Gwiazdy bardzo często wybierają ten kierunek na wakacje, bo po pierwsze jest tam pięknie, a po drugie zawsze ciepło. W tym roku Julia i Antek postanowili odpocząć właśnie na Dominikanie i naładować baterie na kolejny rok. Na ich profilach na Instagramie nie zabrakło relacji z tego wyjazdu. Uwaga na kilku zdjęciach Julia wygląda jak seksbomba. 

Julia korzysta z uroków tego miejsca Julia korzysta z uroków tego miejsca www.instagram.com/juliawieniawa

Julia korzysta z uroków tego miejsca

Aktorka na swoim Instastory pokazała fanom piękne krajobrazy, a także nieco więcej... Nie tylko ona ale również Antek pochwalił się figurą swojej dziewczyna na Instagramie. Jak Julia wygląda w bikini? 

Julia pokazała seksowne zdjęcie w basenie Julia pokazała seksowne zdjęcie w basenie www.instagram.com/juliawieniawa

Julia pokazała seksowne zdjęcie w basenie

Z pozoru na tym zdjęciu nic nie widać. Aktorka zrobiła sobie fotkę w skąpym stroju w basenie, ale kiedy przyjrzymy się bliżej możemy zobaczyć jej pośladki, które są naprawdę bardzo kształtne! 

Julia od ponad pół roku ćwiczy z naszą trenerką Agnieszką Matracką, a efekty widoczne są gołym okiem. Takiej kształtnej i jędrnej pupy pozazdrościć jej może nie jedna koleżanka z branży. 

Antek pochwalił się ciałem swojej dziewczyny Antek pochwalił się ciałem swojej dziewczyny www.instagram.com/antek.krolikowski

Antek pochwalił się ciałem swojej dziewczyny

Nie tylko Julia wstawiła takie zdjęcie na Instagrama, ale również jej chłopak Antoni. Pod zdjęciem aktor napisał:

- "W 2018 chcę przestać wyglądać tak jak na tym zdjęciu, ale chcę robić więcej takich zdjęć. Szczęśliwego Nowego!"

To nie on jednak wzbudził największą sensację w komentarzach, ale Julka, która była mistrzynią drugiego planu. Zobaczcie co pisali jego fani. 

- "Widać, że opłaciło się ćwiczyć. Nowe postanowienie na Nowy Rok mieć pośladki jak Wieniawa :) Antek won na siłownię, co by za rok było na co popatrzeć( nie tylko na Julkę i plażę" - napisała jedna z fanek. 

Julia w tym roku zrobiła ogromny progers Julia w tym roku zrobiła ogromny progers www.instagram.com/juliawieniawa

Julia w tym roku zrobiła ogromny progers

Ten rok zdecydowanie należał do niej! Wiele mediów w naszym kraju jednogłośnie ogłosiło, że to właśnie Julia Wieniawa w tym roku błyszczała najbardziej. Gwiazda wydała nową piosenkę "Oddycham", zagrała w filmie u Patryka Vegi, zaczęła ćwiczyć na siłowni, zagrała w wielu telewizyjnych produkcjach, a także stała się twarzą wielu światowych marek. 

My mamy nadzieję, że ten rok będzie dla niej jeszcze bardziej owocny... przynajmniej na siłowni, a tego już dopilnujemy! 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.