W święta przytyła 3 kilogramy, a teraz chwali się takim ciałem. Dieta cud u Ani Lewandowskiej?

W tym roku Ania Lewandowska w święta sobie naprawdę pofolgowała. Trenerka przyznała się do tego, że na wadze zobaczyła trzy kilogramy więcej. Choć jak zapewniała wcześniej jadła bardzo zdrowo to i tak nie udało jej się uniknąć kilku nadprogramowych kilogramów. Kilka dni temu wrzuciła zdjęcie tuz po nocy sylwestrowej i... szok! Zobaczcie jej brzuch.
Ania Lewandowska w Święta nie rezygnowała ze smakołyków Ania Lewandowska w Święta nie rezygnowała ze smakołyków www.instagram.com/annalewandowskahpba

Ania Lewandowska w Święta nie rezygnowała ze smakołyków

Chyba każdy z nas w Święta luzuje trochę pas i pozwala sobie na małe przyjemności. Do tego grona w tym roku należała również Ania Lewandowska, która otwarcie przyznała się do tego, że przytyła 3 kilogramy. 

- "Kto nie ma nic na sumieniu?
Takie mieszanki to niezłe wyzwanie dla naszego żołądka i wątroby, a dodatkowe kilogramy... U mnie 2, ba nawet 3 kg na plusie, choć wszystkie potrawy wigilijne przygotowałam w zdrowy sposób - JAK ZAWSZE. Trzymam się cały rok zdrowych zasad, więc mogłam sobie pozwolić"

Trenerka nawet w Święta nie odpuściła sobie treningu Trenerka nawet w Święta nie odpuściła sobie treningu www.instagram.com/annalewandowskahpba

Trenerka nawet w Święta nie odpuściła sobie treningu

Cóż do takiego "obżarstwa" trzeba było dobrze się przygotować, dlatego trenerka nie odpuściła sobie treningu ani przed Świętami, ani w trakcie. Również tuż przed Sylwestrem wspólnie z Robertem i Klarą uskuteczniali"rodzinny trening". 

Rajski Sylwester w Dubaju Rajski Sylwester w Dubaju www.instagram.com/annalewandowskahpba

Rajski Sylwester w Dubaju

Święta, święta i po świętach. W tym roku Lewandowscy ten okres spędzali w rodzinnej atmosferze, ale na Sylwestra postanowili się wybrać dużo dalej. Para poleciała do Dubaju, gdzie razem z córeczką i innymi znajomymi w tym Sławomirem Peszko, jego żoną i dziećmi świętowali Nowy Rok. 

Ania Lewandowska zachwyciła swoją kreacją Ania Lewandowska zachwyciła swoją kreacją www.instagram.com/annalewandowskahpba

Ania Lewandowska zachwyciła swoją kreacją

Na tę wyjątkową noc trenerka wybrała niebieską sukienkę wykańczaną koronką i delikatne sandałki na szpilce. W tej stylizacji gwiazda wyglądała oszałamiająco. Niestety impreza dla Ani skończyła się dość szybko, bo następnego dnia Lewandowska od samego rana już była na siłowni. 

Ania pokazała swój bardzo umięśniony brzuch Ania pokazała swój bardzo umięśniony brzuch www.instagram.com/annalewandowskahpba

Ania pokazała swój bardzo umięśniony brzuch

Pamiętacie, że Lewandowska powiedziała, że w Święta przytyła 3 kilogramy? Jeżeli tak się nawet stało, to to zdjęcie absolutnie temu zaprzecza. Ania ma na nim bardzo umięśniony brzuch i widać, że jest w świetnej formie. Czyżby dieta cud? 

Ania stosuje nową dietę? Ania stosuje nową dietę? www.instagram.com/annalewandowskahpba

Ania stosuje nową dietę?

Z pewnością nie żadna dieta cud, a po prostu jej ciało wróciło już do stanu pierwotnego. Lewandowska ćwiczy praktycznie codziennie dlatego te kilka kilogramów tak szybko jak weszło na jej wagę, z pewnością tak szybko też z niej zeszło. My jesteśmy pod ogromnym wrażeniem ciała trenerki, bo po urodzeniu Klary wygląda ona jeszcze lepiej! Brawo!

Więcej o: