Chodakowska radzi, z czego zrezygnować w tym roku. "8 rzeczy, które RZUCASZ w 2018 roku"

Nowy rok, nowa ja. Wszyscy na początku stycznia robimy sobie postanowienia noworoczne. Trenerka Ewa Chodakowska w tym czasie postanowiła doradzić swoim fankom, czego muszą się pozbyć w 2018 roku i wcale nie chodzi tu o zbędne kilogramy.
Sylwester w wykonaniu Ewy Chodakowskiej Sylwester w wykonaniu Ewy Chodakowskiej www.instagram.com/chodakowskaewa

Sylwester u Ewy Chodakowskiej

W tym roku na próżno było szukać u Ewy Chodakowskiej cekinów i wysokich szpilek. Tegorocznego Sylwestra trenerka spędziła ze swoim mężem, w piżamie i ciepłych skarpetach, oglądając filmy do rana.

Życzenia od Ewy Chodakowskiej Życzenia od Ewy Chodakowskiej www.instagram.com/chodakowskaewa

Owocny rok u trenerki

Rok 2017 dla Ewy Chodakowskiej z pewnością był bardzo pracowity. Trenerka nie tylko wydała kolejne płyty, książki, ale również stworzyła markę "Be Raw" ze zdrową żywnością, która okazała się naprawdę strzałem w dziesiątkę. 

Ewa dużo pisała o miłości Ewa dużo pisała o miłości www.instagram.com/chodakowskaewa

Ewa dużo pisała o miłości

W tym roku Ewa Chodakowska również nie zapomniała o tym, co jest w życiu najważniejsze, czyli o miłości. Zobaczcie co napisała we wzruszającym poście na Instagramie. 

- "Po prostu dla siebie być.. Życzę Tobie i sobie, żebyś kochała i czuła się kochana nie tylko od święta, ale każdego dnia.. przez cały następny rok.. i na zawsze.. .. żebyś nauczyła się pielęgnować MIŁOŚĆ i nie bała się jej okazywać.. tak innym jak i sobie. Wszystkim, którzy szukają, znaleźli lub stracili miłość, życzę ponownie gorącego uczucia!  SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU Kochana 
Pełnego zdrowia i miłości  - Choda i Puzel..
prosto z naszego domku."

Trenerka radzi co zrobić w 2018 roku Trenerka radzi co zrobić w 2018 roku www.instagram.com/chodakowskaewa

Trenerka radzi co zrobić w 2018 roku

Również na Instagramie Ewy mogliśmy przeczytać o tym, co zrobić, by być szczęśliwym i jeszcze lepszym w 2018 roku. Chodakowska pisze o tym, by popełniać błędy, bo to ważny krok na każdej drodze do celu. Co jeszcze napisała? 

- "Jedyną produktywną rzeczą jaką dziś zrobiłam to zapisanie swoich celów na rok 2018.. I mam nadzieje, ze nie tylko ja..
Masz to na papierze?
Super!! A teraz przyjrzyj się temu,
co czułaś zapisując swoje cele?

Ekscytacje? Radość.. Spokój?
A może pewnego rodzaju presję?
Żeby zacząć Nowy Rok, dobrze jest się przede wszystkim pogodzić się ze sobą.. nie roztrząsać tego co było wczoraj.. Przed Tobą czyściutkie.. świeżutkie 365 dni..
Zaprojektuj je tak jak pragniesz i pamiętaj przy tym ze: Nie musisz być NAJLEPSZA.. Wybaczaj sobie potknięcia.. zaprzyjaźnij się z nimi.. Porażki są Ok!! Ba!! Są nawet potrzebne.. to ważny krok na drodze do celu, który uczy więcej niż sukces! Nie wolno Ci się nimi zrażać! Pogódź się tez z faktem, ze doba ma 24 h, a Ty cyborgiem nie jesteś.. Wystarczy ze będziesz dawać z siebie MAX możliwości - praca ponad siły, przynosi tylko frustracje.. Jeśli czasem nie zdążysz ze sprzątaniem.. prasowaniem.. praniem świat się nie zawali! Zaakceptuj fakt, ze nie jesteś nieomylna i ze zdarza Ci się popełnić błąd w ocenie drugiego człowieka, w odbiorze rzeczywistości, w oszacowaniu sytuacji.. nie ma co iść w zaparte.. HEJ! Nie jesteśmy doskonałe! I dobrze!! To wszystko oznacza, że po prostu jesteśmy ludźmi, a nie robotami :) Nie warto się ścigać się z wyidealizowanym schematem ANI SYLWETKI, ani życia.. nic za wszelką cenę!! Czasem lepiej wrzucić na luz. Miej pewność, że TWOJE CELE SĄ REALNE, a na pierwszym miejscu stawiasz zdrowie PONAD WSZYSTKO!! Co więcej.. W Roku 2018 życzę Ci tego ŻEBYŚ BYŁA SOBĄ.. żebyś była autentyczna.. Wtedy będziesz szczęśliwa bez względu na wszystko! Żebyś spełniała przede wszystkim SWOJE marzenia, a nie żyła presją zadowalania wszystkich wokoło.. Żebyś była wierna sobie i swoim przekonaniom, a przy tym nie zamykała się na drugiego człowieka.. Żebyś odnalazła w sobie nieskończone pokłady empatii.. dawała co masz najlepsze, ale tez nauczyła się otrzymywać.. Życzę Ci żebyś w ten tok spojrzała z optymizmem.. To będzie TWÓJ ROK!"

W 2018 roku wyrzuć te rzeczy ze swojego życia W 2018 roku wyrzuć te rzeczy ze swojego życia www.instagram.com/chodakowskaewa

W 2018 roku wyrzuć te rzeczy ze swojego życia

Trenerka postanowiła również napisać swoim fankom, co muszą wyrzuć ze swojego życia w 2018 roku. Na liście znajdziemy takie rzeczy jak: strach przed zmianą, życie przeszłością, czy udawanie kogoś, kim nie jesteś. Co jeszcze? Przeczytajcie na wyżej załączonym zdjęciu. 

Chodakowska będzie coachem? Chodakowska będzie coachem? www.instagram.com/chodakowskaewa

Chodakowska będzie coachem?

Ewa już nie raz udowadniała, jak ogromną moc mają jej słowa. Dzięki niej wiele kobiet i mężczyzn zmieniło swoje życie. Jej wiedza i doświadczenie bardzo pomogłoby jej również w innej dziedzinie, jaką jest coaching. Myślicie, że już wkrótce Chodakowska zostanie coachem motywacyjnym? Jedno jest pewne, z pewnością zbiła by nam tym fortunę. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.