To właśnie oni w 2017 roku przeszli metamorfozę. Kto z nich zrobił największy progres?

Nie tylko kobiety, lecz także mężczyźni w tym roku postanowili przejść metamorfozę. Jednym z takich przykładów może być Tomasz Karolak, który niedawno pokazał na swoim profilu na Instagramie zdjęcie bez koszulki. Kto jeszcze w tym roku zmienił swoją sylwetkę? Zobaczcie!
Tomek Karolak pochwalił się metamorfozą Tomek Karolak pochwalił się metamorfozą www.instagram.com/tomus_ze_wsi

1. Tomasz Karolak

Ten rok zdecydowanie należał do niego! Tomasz Karolak opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym widać, że bardzo schudł. Po "piwnym" brzuszku nie ma już śladu, a teraz nawet powoli zaczyna się tam rysować mięsień. Aktor bardzo dużo czasu spędza na siłowni, a także treningach bokserskich. 

Filip Bobek ćwiczy na siłowni Filip Bobek ćwiczy na siłowni www.instagram.com/filip_bobek

2. Filip Bobek

Również ten aktor postanowił w tym roku zabrać się za siebie. Choć Filip na siłowni trenuje już od dłuższego czasu, teraz widzimy tego efekty. Bobek zdecydowanie nabrał muskulatury i stał się "bardziej nabity". Filip wygląda teraz naprawdę świetnie. 

Filip Chajzer schudł kilkanaście kilogramów Filip Chajzer schudł kilkanaście kilogramów www.instagram.com/filip_chajzer/

3. Filip Chajzer

Kiedyś na swoim profilu na Instagramie Filip Chajzer pokazał zdjęcie z 2010 roku, na którym widać, że miał kilkanaście kilogramów więcej. Prezenter postanowił coś z tym zrobić i znacząco schudł. Filip teraz chętnie pokazuje zdjęcia z siłowni na swoich profilach w social mediach.

Rafał Maślak zmienił się nie do poznania Rafał Maślak zmienił się nie do poznania www.instagram.com/rafalmaslak

4. Rafał Maślak

Metamorfozę Rafała Maślaka widać gołym okiem. Rafał zaczął regularnie ćwiczyć na siłowni, a to poskutkowało tym, że może pochwalić się naprawdę męską, dobrze wyrzeźbioną sylwetką. Maślak uważany tez jest za jednego z najlepiej ubranych facetów w Polsce. 

Ekskluzywny Menel zaczął trenować z trenerem personalnym Ekskluzywny Menel zaczął trenować z trenerem personalnym www.instagram.com/ekskluzywny_menel

5. Ekskluzywny Menel

Kamil Pawelski znany w sieci głównie jako Ekskluzywny Menel także może pochwalić się niezłą metamorfozą. Jeden z najpopularniejszych blogerów w Polsce zawsze borykał się z problemem wagi. Kiedy zaczął ćwiczyć na siłowni i zdrowo się odżywiać, efekt stał się widoczny gołym okiem. Kamil schudł, a także wyrzeźbił swoje ciało. Brawo!

Tede znacząco schudł i wyrzeźbił ciało Tede znacząco schudł i wyrzeźbił ciało www.instagram.com/tedef

6. Tede

Tede to jeden z najpopularniejszych raperów w Polsce. Muzyk zawsze miał problem z nadwagą, jednak nigdy się z tym nie krył i chyba nigdy mu to nie przeszkadzało. Niektórzy nawet nazywali go "wieprzem". Te czasy już jednak minęły i teraz Tede może pochwalić się naprawdę niezłym ciałem. Raper schudł i nabrał masy mięśniowej. Jedno jest pewne - Tede nigdy nie wyglądał lepiej. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.