Julia Kamińska wspomina swój look brzyduli. Choć teraz jest prawdziwą seksbombą, widać, że ma do siebie dystans. Zobacz, jak zmieniła się utalentowana aktorka

Dobrych kilka lat temu Julia Kamińska okrzyknięta została "brzydulą", a to wszystko ze względu na rolę Uli Cieplak w popularnym serialu. Od momentu premiery Julia Kamieńska bardzo się zmieniła. Jej najnowsze zdjęcia potwierdzają, że teraz jest prawdziwą seksbombą. Jak bardzo się zmieniła? Sprawdźcie.
Julia Kamińska z brzyduli zmieniła się w prawdziwą seksbombę Julia Kamińska z brzyduli zmieniła się w prawdziwą seksbombę instagram.com/_julia_kaminska_

Julia Kamińska grała główną rolę w serialu "Brzydula"

10 lat temu pierwszy raz na antenie TVN mogliśmy obejrzeć serial "Brzydula". Główną kobiecą rolę odgrywała w nim właśnie Julia Kamińska wcielając się w rolę Uli Cieplak. Jej serialowym partnerem był Marek Dobrzański, w którego wcielił się Filip Bobek. 

Kamińska kiedyś wyglądała zupełnie inaczej Kamińska kiedyś wyglądała zupełnie inaczej www.instagram.com/_julia_kaminska_

Kamińska kiedyś wyglądała zupełnie inaczej

Kilka lat temu Julia Kamińska wyglądała zupełnie inaczej. Pierwsze co się rzuca w oczy, to kilka nadprogramowych kilogramów i zupełnie inny styl. Oczywiście każdy z nas 10 lat temu pewnie wyglądał mniej korzystnie, ale teraz Kamińska prezentuje się jak prawdziwa gwiazda. 

Julia Kamińska Święta spędziła na Karaibach, a na jej Instagramie zdjęcia w skąpym bikini. Jak milion dolarów!

Aktorka Julia Kamińska swoją piękną sylwetkę zawdzięcza m.in. aktywności fizycznej Aktorka Julia Kamińska swoją piękną sylwetkę zawdzięcza m.in. aktywności fizycznej instagram.com/_julia_kaminska_

Julia Kamińska wygląda jak prawdziwa gwiazda

Spójrzmy na jedno z niedawno udostępnionych przez gwiazdę zdjęć na Instagramie. Jedyne co nam przychodzi na myśl, to: wow! Julia wygląda teraz fenomenalnie. Ma dobrze dobraną fryzurę, jest bardzo szczupła, a na oficjalnych imprezach wygląda jak gwiazda Hollywood. 

Znana aktorka zapowiada powrót do formy: "Nie będę musiała przybierać niewygodnych póz, żeby prezentować się względnie zgrabnie"

Kamińska dużo czasu spędza na siłowni Kamińska dużo czasu spędza na siłowni www.instagram.com/_julia_kaminska_

Kamińska dużo czasu spędza na siłowni

Dobrze wiemy, że żeby mieć takie ciało trzeba dużo czasu spędzać na siłowni. Gołym okiem widać, jak ciężką pracę Kamińska wykonała. Aktorka chętnie na swój profil na Instagramie wrzuca fotki z treningów. Widać, że sprawiają jej one ogromną przyjemność. Julia na co dzień ćwiczy w klubie fitness Ewy Chodakowskiej. 

Teraz wiadomo, dlaczego treningi Ewy Chodakowskiej są tak efektywne. Trenerka wszystko wyjaśniła pod zdjęciem

Kamińska przyjaźni się z Filipem Bobkiem Kamińska przyjaźni się z Filipem Bobkiem www.instagram.com/_julia_kaminska_

Kamińska przyjaźni się z Filipem Bobkiem

Rzadko kiedy w show-biznesie zdarza się taka przyjaźń, która trwa naprawdę długie lata. Raczej widzimy krótkotrwałe znajomości, które niestety nie przetrwają próby czasu. Zupełnie inaczej jest w przypadku Julii Kamińskiej i Filipa Bobka. Od momentu "Brzyduli" aktorzy przyjaźnią się i wspierają. Julia i Filip grają również w sztuce #selfie, w której widać, że świetnie się odnajdują. Dodatkowo przyjaciele chętnie rozmawiają ze swoimi fanami na portalach społecznościowych, a także wrzucają wspólne selfie do sieci. 

To jedna z największych metamorfoz uczestniczek programu 'Warsaw Shore'. Z imprezowiczki Eliza stała się fit mamą

Julia Kamińska otworzyła swój biznes Julia Kamińska otworzyła swój biznes www.instagram.com/_julia_kaminska_

Julia Kamińska otworzyła swój biznes

Przez dłuższy czas Julii Kamińskiej nie było w show-biznesie. Owszem jej osoba przewijała się w jakiś mniejszych produkcjach, ale nie było to już coś tak dużego jak np. "Brzydula". Aktorka postanowiła otworzyć swój kolejny biznes, który pozwolił jej zapewnić sobie stałe dochody. Zastanawiacie się co wymyśliła aktorka? Julia otworzyła swój salon fryzjerski na warszawskich Stawkach i nazwała go "Bonjour Madame by Julia Kamińska". Oczywiście aktorka nie obcina tam nikomu włosów, ale sądząc po jej postach na Instagramie często odwiedza swoje miejsce. 

Więcej o: