Lewandowska przyznała się ile przytyła w święta. Widać, że ma na wadze kilka kilogramów więcej?

Święta, święta i po świętach. Ania Lewandowska postanowiła szybko wrócić do formy i nawet w tym okresie nie odpuszczała treningu. Dobrze wiemy, że Lewandowska świąteczne przepisy zamienia na te bardziej fit, ale mimo to trenerce się trochę przytyło. Na swoim Instagramie podała dokładną liczbę kilogramów. Widać?
Ania Lewandowska gotowała fit przepisy Ania Lewandowska gotowała fit przepisy www.instagram.com/annalewandowskahpba

Ania Lewandowska gotowała fit przepisy

Jeżeli chcielibyście znaleźć na stole Lewandowskiej sałatkę z majonezem czy śledzie w śmietanie, to niestety na próżno ich tam szukać. Trenerka jest zwolenniczką zdrowego stylu życia i w jej jadłospisie raczej nie znajdziecie tłustych, ciężko strawnych potraw. Dla swoich fanek trenerka przed Świętami przygotowała plik PDF z jej przepisami. Zamiast pierogów z kapustą i grzybami mogliście tam znaleźć np. pierogi z buraczkami i daktylami. 

Fanki martwiły się o Roberta Lewandowskiego Fanki martwiły się o Roberta Lewandowskiego www.instagram.com/annalewandowskahpba

Fanki martwiły się o Roberta Lewandowskiego

Część fanek pary martwiła się o to, co Robert Lewandowski zje podczas Świąt skoro Ania na nic mu nie pozwala. Oczywiście trenerka zapewniała, że spokojnie, nikt nie musi się o jej męża martwić, bo on zawsze je zdrowo, więc Święta nie robią mu żadnej różnicy. 

Lewandowska życzyła obserwatorom dobrej kondycji Lewandowska życzyła obserwatorom dobrej kondycji www.instagram.com/annalewandowskahpba

Lewandowska życzyła obserwatorom dobrej kondycji

Ania w świątecznym poście złożyła swoim obserwatorom takie życzenia:

- "Nie byłabym sobą gdybym jak zawsze nie życzyła Wam, by aktywność fizyczna stała się miła codziennością i byście dzięki niej hartowali ciało i duszę, a zdrowy styl życia pomagał Wam w drodze do szczęścia i nieustannie dobrej kondycji."

Trenerka nie odpuszczała treningu w Święta Trenerka nie odpuszczała treningu w Święta www.instagram.com/annalewandowskahpba

Trenerka nie odpuszczała treningu w Święta

Ania postanowiła nie czekać do Nowego Roku, ale nawet w Święta zrobiła trening. Z jednej strony wcale nas to nie dziwi, w końcu jest trenerką, ale z drugiej Święta to okres rodzinny i chyba lepiej siedzieć przy stole i rozmawiać niż ćwiczyć. 

W tym roku Ania pochwaliła się, że niestety jej też się przytyło. 

Lewandowska przytyła w Święta Lewandowska przytyła w Święta www.instagram.com/annalewandowskahpba

Lewandowska przytyła w Święta

Zastanawiacie się pewnie, jak to możliwe, że Lewandowska przytyła, skoro i tak jej potrawy były w wersji fit. Otóż w poście na Instagramie napisała tak:

- "[...]Choć wszystkie potrawy wigilijne przygotowałam w zdrowy sposób - JAK ZAWSZE. Trzymam się cały rok zdrowych zasad, więc mogłam sobie pozwolić"

Wnioskujemy z tego, że Ania trochę sobie pofolgowała i jadła nie tylko zdrowe dania przygotowane przez siebie, ale również te trochę bardziej kaloryczne. 

Ania zdradza ile przytyła w Święta Ania zdradza ile przytyła w Święta www.instagram.com/annalewandowskahpba

Ania zdradza ile przytyła w Święta

I oczywiście nie ma w tym nic złego, w końcu każdy jest człowiekiem i takie podejście do sprawy jest dobre. Ania cały rok bardzo dba o swoją dietę, a te kilka dni z pewnością jej nie zaszkodzą. Chociaż? Ania przyznała się, że tuż po Świętach waży o 2, albo nawet 3 kilogramy więcej! 

- "U mnie 2, ba nawet 3 kg na plusie" - napisała Ania pod zdjęciem.

Tak naprawdę to niewiele i jesteśmy przekonani, że tak szybko jak Ania przybrała te kila kilogramów tak szybo też je zgubi. 

A u was jaki bilans? Na plus czy może minus?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.