Natalia Siwiec zupełnie nago reklamuje buty. Wróciła do formy sprzed ciąży?

Kilka miesięcy temu Natalia Siwiec po raz pierwszy została mamą. Od tego czasu kilkukrotnie mogliśmy zobaczyć ją w samej bieliźnie lub z odsłoniętym brzuchem. Tym razem gwiazda postanowiła zareklamować swoją kolekcję butów dla jednej z marek... zupełne nago!
Natalia Siwiec często odsłania ciało Natalia Siwiec często odsłania ciało www.instagram.com/nataliasiwiec.official

Natalia Siwiec nie boi się odważnych zdjęć

Nie da się ukryć, że Siwiec to jedna z tych gwiazd, które nie boją się epatować swoją nagością i seksualnością na zdjęciach. W jej social mediach niejednokrotnie mogliśmy zobaczyć roznegliżowane zdjęcia gwiazdy. Tym razem Natalia postanowiła po raz kolejny odsłonić ciało przy okazji kampanii marki Carinii. Oczywiście nie obyło się bez kontrowersji. 

Natalia Siwiec w kampanii marki Carinii Natalia Siwiec w kampanii marki Carinii www.instagram.com/nataliasiwiec.official

Natalia Siwiec w kampanii marki Carinii

Kilka dni temu do sieci trafiła najnowsza kampania Natalii Siwiec. Tym razem modelka postanowiła stworzyć swoją limitowaną kolekcję obuwia. Przypomnijmy, że wcześniej Siwiec zaprojektowała już swoje lakiery do paznokci. Przy okazji tego projektu Natalia odsłoniła trochę więcej ciała niż zwykle. Jak daleko się posunęła? 

Natalia Siwiec reklamuje nago buty Natalia Siwiec reklamuje nago buty www.instagram.com/nataliasiwiec.official

Natalia Siwiec zupełnie nago reklamuje buty

Zdjęcie promujące całą kampanię wzbudziło w sieci sporo kontrowersji. Zacznijmy od tego, że na zamieszczonej fotce Natalia jest zupełnie naga, a jedyne co ma na sobie to buty. Dryga sprawa to fakt, że chyba nikt się nie spodziewał, że Natalia zdecyduje się na takie zdjęcia na kilka miesięcy po porodzie. Trzecia sprawa, to komentarze w sieci, które niestety nie są przychylne w stosunku do gwiazdy. 

Fanki krytykują Siwiec Fanki krytykują Siwiec www.instagram.com/nataliasiwiec.official

Fani nie pochwalają takich zdjęć w wykonaniu Natalii

Pod zdjęciem pojawiło się sporo takich komentarzy. 

- "Rzadko coś komentuje, ale też uważam, że reklama dziwna, żeby nago reklamować buty. Trochę to niesmaczne, żeby do butów nagością namawiać"

- "A czemu to musi być na golasa? Nie ma innych metod reklamy?"

- "Uwielbiam Natalkę, ale to zdjęcie jest tak beznadziejne, że aż trudno mi uwierzyć, że ktoś to dodał.. ale chyba zadziałało bo zwróciło uwagę i ludzie wiedzą, że powstała taka kolekcja."

Natalia z reguły nie odpowiada na zaczepki, ale tym razem nie wytrzymała Natalia z reguły nie odpowiada na zaczepki, ale tym razem nie wytrzymała www.instagram.com/nataliasiwiec.official

Natalia z reguły nie odpowiada na zaczepki, ale tym razem nie wytrzymała

Natalia Siwiec z reguły nie odpowiada na zaczepki ze strony internautek, ale tym razem nie wytrzymała. Jedna z fanek napisała tak: 

- "Bałaś się, że jakbyś nie była nago, to by nikt uwagi nie zwrócił?"

Na co modelka odpowiedziała jej w taki sposób: 

- "Tak bardzo się bałam, właściwie nadal się boję.." 

Czy Natalia w ten sposób osiągnęła swój cel? Czy Natalia w ten sposób osiągnęła swój cel? www.instagram.com/nataliasiwiec.official

Czy Natalia w ten sposób osiągnęła swój cel?

Jak widać Siwiec po raz kolejny osiągnęła swój cel, bo o jej najnowszej kampanii w internecie aż huczy. Nadal do końca nie wiemy czy ten zabieg wpłynął na korzyść modelki, bo mimo wszystko nagość przy reklamie butów ze sobą nie współgra. 

A Wam jak podoba się jej nowe zdjęcie? Kupicie jej buty?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.