Fani podejrzewają, że Maja Sablewska ma anoreksję. Ta odpowiada, ale nie takiej odpowiedzi się spodziewaliście

W ostatnim czasie Maja Sablewska bardzo schudła, choć i tak była już szczupła. W sieci pojawiły się pogłoski, że gwiazda ma anoreksję i się głodzi. W jednym z wywiadów stylistka odpowiada na te zarzuty, ale nie takiej odpowiedzi się spodziewaliście. Co powiedziała?
Maja Sablewska Maja Sablewska kapif

Maja przeszła ogromną metamorfozę

Jeszcze kilka lat temu Maja Sablewska wyglądała dokładnie tak jak na załączonym zdjęciu. Od tego momentu gwiazda przeszła ogromną metamorfozę. Nie tylko stała się dla wielu ikoną stylu, ale również w końcu przestała eksperymentować z fryzurą i postawiła na blond kosmyki, w których wygląda zdecydowanie młodziej. Maja zaczęła również bardzo dbać o swoją sylwetkę. 

Maja nie tylko intensywnie trenuje, ale również zdrowo się odżywia Maja nie tylko intensywnie trenuje, ale również zdrowo się odżywia www.instagram.com/sablewska/

Maja Sablewska dużo czasu spędza na siłowni

Tajemnicą nie jest, że Sablewska dużo czasu spędza na siłowni, bo sama chętnie publikuje zdjęcia po treningu w jednym z warszawskich klubów fitness. Stylistka przyznała się też do tego, że ćwiczy z trenerem personalnym, który pomaga osiągnąć jej wymarzoną sylwetkę. 

Fani zarzucają Mai, że ma anoreksję Fani zarzucają Mai, że ma anoreksję www.instagram.com/sablewska

Fani martwią się, że Sablewska ma anoreksję

Pod zdjęciami stylistki możemy przeczytać komentarze, w których fani martwią się, że gwiazda jest już za chuda i ma anoreksję. Maja postanowiła odpowiedzieć na te zarzuty. 

- "Dużo seksu, dobra dieta, wspaniały trener" - powiedziała Maja w wywiadzie. 

Stylistka odpowiada na zarzuty Stylistka odpowiada na zarzuty www.instagram.com/sablewska

Stylistka lubi dbać o siebie i swoją figurę

W dalszej części rozmowy Maja mówi o tym jak jest na serio. 

- "A tak na serio, ja lubię dbać o siebie. Lubię uprawiać zdrowy styl życia, od kiedy zrobiłam sobie test na nietolerancję pokarmową, co brzmi nudno strasznie, ale ta świadomość dała mi poczucie co mogę, a czego nie mogę. [...] Szczerze mówiąc ja nie uprawiam teraz ortodoksyjnego stylu życia, ale lubię zdrowy styl życia i tego nie ukrywam." 

Maja zdradza, że jej sekret szczupłej sylwetki to seks, dieta i treningi Maja zdradza, że jej sekret szczupłej sylwetki to seks, dieta i treningi www.instagram.com/sablewska

Czy Maja piję duże ilości alkoholu?

Często bywa tak, że gwiazdy kiedy szybko chudną są także posądzane o to, że na pewno piją dużo alkoholu albo nawet biorą narkotyki. Co na ten temat powiedziała Maja? 

- "Ja nie piję dużo alkoholu, w ogóle na bakier z innymi używkami."

Pogłoski o anoreksji to jedynie plotki Pogłoski o anoreksji to jedynie plotki www.instagram.com/sablewska

Pogłoski o anoreksji to jedynie plotki

Jak widać, Maja w bardzo szybki sposób zaprzeczyła temu, że dzieje się z nią coś nie dobrego. Nie ma mowy o anoreksji, a w grę wchodzi tylko zdrowy styl życia i treningi z trenerem personalnym. Rzeczywiście figura Mai na przestrzeni miesięcy uległa znacznej poprawie. My gratulujemy wytrwałości! 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.