Te gwiazdy mogły pochwalić się szczupłą sylwetką, ale w tym roku bardzo przytyły

Ten rok zdecydowanie nie należał do nich. Przez wiele lat te gwiazdy uważane były za jedne ze szczuplejszych, ale niestety w 2017 roku bardzo przytyły. Przy kilku z nich pojawiły się spekulacje o ciąży, ale większa część po prostu lubiła sobie podjeść. Zobaczcie, kto od stycznia będzie walczył z dodatkowymi kilogramami.
Rihanna przytyła 12 kilogramów Rihanna przytyła 12 kilogramów www.instagram.com/badgalriri

Rihanna przytyła 12 kilogramów

O tym, że Rihanna przytyła było głośno już od dłuższego czasu. To właśnie przy piosenkarce pojawiło się mnóstwo pogłosek, że może jest w ciąży. Z drugiej strony inni mówili, że Rihanna uzależniona jest od Marihuany i to właśnie po niej rzuca się na jedzenie i pochłania ogromne ilości. Sama Riri nie skomentowała tego, że przytyła, ale że to się stało widać gołym okiem. 

Dominika Gwit kiedyś schudła 50 kilogramów! Dominika Gwit kiedyś schudła 50 kilogramów! www.instagram.com/dominikagwit

Dominika Gwit najpierw schudła 50 kg

Tutaj powiedzenie "Co se schudnę, to se przytyję" idealnie pasuje. Dominika Gwit miała już w swojej karierze taki moment, że schudła aż 50 kilogramów! Wtedy wszyscy mówili o tym, że wygląda świetnie, ale trochę nie przypomina siebie. Teraz gwiazda znów walczy z nadprogramowymi kilogramami, ale w ogóle się tym nie przejmuje i po prostu kocha siebie. 

Kylie Jenner przytyła czy jest w ciąży? Kylie Jenner przytyła czy jest w ciąży? www.instagram.com/kyliejenner

Kylie Jenner przytyła czy jest w ciąży?

Przy Kylie Jenner cały czas pojawiają się plotki, że jest w ciąży, ale ostatecznie nikt tego nie potwierdził. Niektóre źródła twierdzą, że Kylie w ostatnim okresie przytyła już 18 kilogramów, przez to, że nie może przestać się objadać. To z kolei wskazuje na ciążowe zachcianki. 

Taylor Swift już nie wygląda jak kiedyś Taylor Swift już nie wygląda jak kiedyś www.instagram.com/taylorswift

Taylor Swift zawsze była filigranowa

Taylor Swift zawsze była filigranową blondynką, ale niestety po szczupłej sylwetce gwiazdy nie ma już śladu. Na jednym ze zdjęć z trasy koncertowej dużą sensację wzbudził podwójny podróbek gwiazdy i bardzo masywne uda. Niektórzy twierdzą, że Taylor jest w ciąży, a inni, że piosenkarka przytyła, bo w jednym z pokoi w swoim domu zrobiła sobie prywatną restaurację. 

Eva Longoria przyznała się do tego, że przytyła Eva Longoria przyznała się do tego, że przytyła www.instagram.com/evalongoria

Eva Longoria przyznała się, że nie jest w ciąży

W tym gronie znalazła się również aktorka Eva Longoria. Niestety również po jej zdjęciach widać, że w tym roku gwiazda trochę przytyła. Okazuje się, że nadprogramowe kilogramy to... ciąża, o czym Eva poinformowała media kilka dni temu. W takim razie gratulujemy!

Czy Ewa Farna znów przytyła? Czy Ewa Farna znów przytyła? www.instagram.com/ewa_farna93

Czy Ewa Farna znów przytyła, czy to jest niekorzystne zdjęcie

Ewa farna wielokrotnie powtarzała, że kocha siebie i nie będzie nic dla nikogo zmieniać. Choć gwiazda czasem na swoim Instagramie pokazuje jak trenuje, to niestety na niektórych zdjęciach nadal nie widać efektów. Tak naprawdę nie wiemy czy to kwestia złego ujęcia czy może piosenkarce po ślubie się trochę przytyło. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.