Marina i Wojtek w świątecznej sesji, a pod nią komentarz "Nie mogę się już doczekać, aż zostaniesz mamą". Marina chce nam coś powiedzieć?

To już kolejna sesja świąteczna Mariny i Wojtka Szczęsnych w popularnym magazynie. Jak co roku para może pochwalić się pięknymi zdjęciami, ale nie to jest najważniejsze. Pod fotkami pojawia się coraz więcej komentarzy o ciąży piosenkarki. Czy w przyszłym roku zostanie mamą? Sprawdźcie!
Świąteczna sesja Mariny i Wojtka Świąteczna sesja Mariny i Wojtka www.instagram.com/marina_official

Świąteczna sesja Mariny i Wojtka

Coraz częściej znane pary decydują się na wspólne sesje w magazynach modowych. Marin i Wojtek w tym roku postanowili wystąpić w czasopiśmie "Gala". Para pochwaliła się efektami sesji na swoich profilach w social mediach. 

Marina i Wojtek pokazują czułe zdjęcia Marina i Wojtek pokazują czułe zdjęcia www.instagram.com/marina_official

Marina i Wojtek pokazują czułe zdjęcia

Cała sesja zachowana jest w bardzo świątecznym klimacie. W końcu już za kilka dni Wigilia i okres świąteczny, który większość z nas spędzi w rodzinnym gronie. Dla piosenkarki najważniejsze jest to, że razem z Wojtkiem mają siebie. 

Media spekulują na temat ciąży Mariny Łuczenko-Szczęsnej Media spekulują na temat ciąży Mariny Łuczenko-Szczęsnej www.instagram.com/marina_official

Media spekulują na temat ciąży Mariny Łuczenko-Szczęsnej

Jakiś czas temu w sieci pojawiła się informacja o tym, że już wkrótce na świat przyjdzie pierwsze dziecko piosenkarki i piłkarza. Sami zainteresowani nie skomentowali tej wiadomości, jednak informacja od menagerki gwiazdy wcale nie zaprzeczyła tym doniesieniom. 

- "Jezu, skąd to wiecie?! Nie wypowiadamy się na ten temat" - powiedziała menagerka Mariny. 

Fanki nie mogą się doczekać, kiedy Marina zostanie mamą Fanki nie mogą się doczekać, kiedy Marina zostanie mamą www.instagram.com/marina_official

Fanki nie mogą się doczekać, kiedy Marina zostanie mamą

Również pod świąteczną sesją Mariny i Wojtka pojawiło się sporo komentarzy, że fani już nie mogą się doczekać, kiedy Marina zostanie mamą. Do sieci trafiła informacja, że podobno piosenkarka jest już w 3 miesiącu ciąży. Póki co nikt z najbliższego otoczenia tego nie potwierdził, ale biorąc pod uwagę fakt, że na Instagramie Łuczenko jest dużo "starych zdjęć", może być coś na rzeczy. 

Marina planuje secret project Marina planuje secret project www.instagram.com/marina_official

Marina planuje secret project

Ostatnio na profilu piosenkarki pojawiły się także dwa posty z sekretnym projektem. Marina zapytała swoje fanki o to, co to może być. Wśród komentarzy takie odpowiedzi: 

- "Pewnie nowy clip do Twojej płyty"

- "Może reklama playa?"

- "Zaczęłaś robić biżuterię na złość Sarze, która zaczęła śpiewać"

Przyszły rok dla Mariny i Wojtka będzie przełomowy Przyszły rok dla Mariny i Wojtka będzie przełomowy www.instagram.com/marina_official

Przyszły rok dla Mariny i Wojtka będzie przełomowy

Już za niecałe dwa tygodnie Nowy Rok. Z pewnością będzie on przełomowy dla Mariny i Wojtka Szczęsnych. Jeżeli plotki o ciąży się potwierdzą, to już za kilka miesięcy na świat przyjdzie pierwsze dziecko gwiazd. Jeżeli Marina rzeczywiście nagrywała nowy teledysk, to już wkrótce ujrzy on światło dzienne. Jeżeli obecny bramkarz Juventusu Turyn, Gianluigi Buffon zakończy swoją karierę, to Wojtek wejdzie do podstawowego składu, a tym samym jego prestiż jeszcze bardziej wzrośnie.  

Jak widać przyszły rok u Szczęsnych zapowiada się naprawdę pracowicie. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.