Lewandowska chwali się, że zrobiła bezglutenowe pierniczki, a fanki martwią się o Roberta Lewandowskiego

Jak co roku Ania Lewandowska na swoim blogu przygotowała przepis na fit pierniczki. Część fanek tym pomysłem była zachwycona, ale oczywiście pojawiły się także komentarze, w których niektóre z obserwatorek zarzuciły jej, że to już jest lekka przesada.
Trenerka upiekła też pierniczki ze swoim teamem Trenerka upiekła też pierniczki ze swoim teamem www.instagram.com/annalewandowskahpba

Ania Lewandowska przygotowała fit przepis na pierniczki

Jak co roku Ania postanowiła zmodyfikować klasyczny przepis na pierniczki i zrobić te w wersji bezglutenowej. Ten wybór trenerki wcale nas nie dziwi, bo dobrze wiemy, że Ania jest propagatorką zdrowego stylu życia i uwielbia wymyślać zdrowe przepisy. 

Fanki martwią się o Roberta Fanki martwią się o Roberta www.instagram.com/_rl9

"Co będzie jadł Robert?" - pytają fanki

Pod postem na Instagramie pojawiło się mnóstwo komentarzy od jej fanek, które już wypróbowały nowy przepis i są nim zachwycone. Niestety, wśród nich są też takie, które martwią się o Roberta Lewandowskiego. Niektóre z nich pytają "Co będzie jadł Robert?"

Ten przepis to absolutny hit wśród jej fanek Ten przepis to absolutny hit wśród jej fanek www.instagram.com/annalewandowskahpba

"Szkoda mi twojego chłopa, co może przy tobie jeść?" - napisała jedna z fanek

Niestety, niektóre z komentarzy są naprawdę dosadne i bardzo uderzają w Anię Lewandowską. 

- "Szkoda mi twojego chłopa, co może przy tobie jeść?" - napisała jedna. 

- "Mam ochotę na bezglutenowe wymioty.... wściekłaś się na ten gluten czy co?" - dodała inna. 

Ania upiekła bezglutenowe pierniczki Ania upiekła bezglutenowe pierniczki www.instagram.com/annalewandowskahpba

Ania Lewandowska odpowiada na nieprzychylne komentarze

Tym razem trenerka postanowiła odeprzeć atak i odpowiedziała na niektóre nieprzychylne komentarze. Pod jednym z nich napisała, że nie musi się martwić o Roberta, bo on je wszystko i zdrowo, a później dodała jeszcze:

- "Więc niech nie będzie Ci szkoda :)"

Lewandowska proponuje swoim fankom pierniczki z jej zdrowymi masłami Lewandowska proponuje swoim fankom pierniczki z jej zdrowymi masłami www.instagram.com/annalewandowskahpba

Ania poleca do pierniczków zdrowe masła

Ania w tym roku postanowiła również polecić swoim fankom coś więcej niż tylko pierniczki. Dobrze wiemy, że oferta "Foods by Ann" jest bardzo obszerna, dlatego spośród jej produktów każdy znajdzie coś dla siebie. Ania zaproponowała obserwatorkom jedzenie bezglutenowych pierniczków z jej masłami takimi jak masło z orzechów laskowych, masło konopne czy masło z nerkowców. 

Ania Lewandowska podczas spotkania w Vitkacu Ania Lewandowska podczas spotkania w Vitkacu www.instagram.com/annalewandowskahpba

Czy modyfikacja tradycyjnych przepisów to nowy trend?

Ania od dłuższego czasu pokazuje w swoich social mediach, że klasyczne przepisy możemy przygotować w dużo zdrowszej wersji przy odrobinie chęci. Chyba każdy z nas kojarzy jej przepis na snickersa z musem kokosowym, który jest jej absolutnym hitem. My również wypróbowaliśmy ten przepis i jednogłośnie stwierdzamy, że taka wersja popularnego batona jest znacznie lepsza, no i przede wszystkim zdrowsza. 

A czy wy modyfikujecie swoje przepisy i w tym roku zamiast zwykłych pierniczków zrobicie te bezglutenowe według przepisu Ani? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.