Tak Ania Lewandowska spędzała czas w Warszawie przed Świętami. Zakupy z Klarą i impreza z dziewczynami z jej teamu

Ania Lewandowska tuż przed Świętami postanowiła spędzić czas w Warszawie z przyjaciółkami i córeczką Klarą. Trenerka piekła pierniczki z najbliższymi, ale także zabrała córkę na zakupy. Co jeszcze robiły? Sprawdźcie!
Wspólnie z przyjaciółkami piekła pierniczki Wspólnie z przyjaciółkami piekła pierniczki www.instagram.com/annalewandowskahpba/

Ania spędziła wieczór z przyjaciółkami

Lewandowska tuż przed Świętami postanowiła się zrelaksować w gronie najbliższych przyjaciółek. Panie jak co roku postanowiły upiec wspólnie bezglutenowe pierniczki. 

- "Tradycji stało się zadość, zdrowe pierniki gotowe!" - napisała Ania pod zdjęciem. 

Ania z przyjaciółkami piła  imbirówkę Ania z przyjaciółkami piła imbirówkę www.instagram.com/annalewandowskahpba/

Panie poza pieczeniem pierniczków miło spędziły czas przy... imbirówce!

Pierniczki, pierniczkami, ale podczas tej wieczornej imprezy wszystkie przyjaciółki nie tylko wspólnie gotowały, ale również celebrowały ten czas przy... imbirówce! Co więcej, Ania przyznała się również do tego, że jadła czekoladę. No cóż, przecież każdy jest człowiekiem. 

- "Babski wieczór, jak ja to kocham! Dzisiaj tradycyjnie z moim Healthy Teamem ???? pieczemy pierniczki, pijemy imbirówkę, zajadamy czekoladę"

Ania przy okazji wizyty w Warszawie odwiedziła znany butik Zaquad Ania przy okazji wizyty w Warszawie odwiedziła znany butik Zaquad www.instagram.com/annalewandowskahpba/

Ania odwiedziła z córką kilka butików polskich projektantów

Podczas tej krótkiej wizyty Ani w Warszawie nie mogło zabraknąć chwili na coś, co kobiety uwielbiają najbardziej, czyli zakupy! Lewandowska postanowiła odwiedzić jeden z warszawskich, modnych butików Zaquad. Trenerka napisała pod zdjęciem, że projektantka i założycielka marki również należy do jej Healthly Teamu. Jeżeli śledzicie Anię, to pewnie wiecie, że bardzo często wybiera projekty właśnie tej marki.

Ania zabrała Klarę na zakupy Ania zabrała Klarę na zakupy www.instagram.com/annalewandowskahpba/

Nie tylko Ania, ale również Klara świetnie się bawiła podczas shoppingu

Nie tylko sama Ania, ale również mała Klara miała niezłą zabawę podczas zakupów. Na Insta Story Ania pokazała, jak dziewczynka "tańczyła" w rytm świątecznych brzmień. To wideo rozczuliło by każdego! 

Ania z małą Klarą odwiedziły koleżankę Edytę, również trenerkę Ania z małą Klarą odwiedziły koleżankę Edytę, również trenerkę www.instagram.com/annalewandowskahpba/

Ania odwiedziła również swoją przyjaciółkę Edytę

Ania od kilku lat współpracuje z Edytą Litwiniuk, z którą wspólnie prowadzą szkolenia dla kobiet w ciąży. Na co dzień obie panie się przyjaźnią i często spędzają razem czas. Tutaj widzimy, jak bawią się ze swoimi dziećmi. 

Mimo braku czasu Ania przygotowywała zdrowe posiłki dla Klary Mimo braku czasu Ania przygotowywała zdrowe posiłki dla Klary www.instagram.com/annalewandowskahpba/

Trenerka znalazła także trochę czasu na przygotowanie zdrowych posiłków dla Klary

Wszystko jest ważne, ale wiadomo, że Klara dla Ani jest wszystkim. Podczas wspólnego weekendu trenerka zadbała również o dietę córeczki i nie zapomniała o tym by przygotować jej obiadek. Na zdjęciu Ania dodała hashtag #babybyAnn. Myślicie, że to zapowiedź kolejnego projektu Lewandowskiej? Jeżeli tak, to jesteśmy bardzo ciekawi co to będzie. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.