Jessica Ziolek zdradza co będzie można znaleźć na jej wigilijnym stole. Barszcz i pierogi tradycyjnie, ale reszta?

Już za trochę ponad tydzień rozpocznie się w Polsce okres świąteczny, na który wszyscy z nas już z niecierpliwością czekają. Również Jessica Ziółek nie może się już tego doczekać, choć w tym roku ma przed sobą nie lada wyzwanie. Dziewczyna Arka Milika zdradziła co będzie można znaleźć na ich wigilijnym stole.
Jessica i Arek uwielbiają razem spędzać czas Jessica i Arek uwielbiają razem spędzać czas www.instagram.com/jessica_ziolek/

Jessica Ziółek i Arkadiusz Milik na co dzień mieszkają w Neapolu

Jessica Ziółek i Arek Milik są parą już od dobrych kilku lat. Życie dziewczyny piłkarza choć może wydawać się, że jest usłane różami, czasami wymaga wielu poświęceń. Jednym z nich są np. ciągłe przeprowadzki. Jeszcze jakiś czas temu para mieszkała w Holandii, a już teraz we Włoszech. W tym roku to właśnie w Neapolu para spędzi Wigilię i święta. 

Jessica organizuje Wigilię z Arkiem w Neapolu Jessica organizuje Wigilię z Arkiem w Neapolu www.instagram.com/jessica_ziolek/

Jessica organizuje kolację wigilijną w Neapolu

W tym roku po raz pierwszy Jessica i Arek będą odpowiedzialni za przygotowanie całej kolacji wigilijnej. Okazuje się, że dla dziewczyny piłkarza, to ogromne wyzwanie. 

- "W tym roku jest zupełnie inaczej, ponieważ mamy Ligę wydłużoną do 6 stycznia. Arek, wiadomo nie gra, ale też musi trenować. Dlatego w tym roku te święta będą jeszcze bardziej sportowe i we Włoszech. Przyjeżdża rodzina moja i Arka, dlatego mam stres w tym roku, bo muszę wszystko sama zrobić" - powiedziała Jessica Ziółek w jednym z wywiadów. 

Jessica upiekła pierniczki Jessica upiekła pierniczki www.instagram.com/jessica_ziolek/

Co znajdziemy na stole wigilijnym u Jessiki i Arka Milika?

Zapytana o to co pojawi się na jej wigilijnym stole Jessika odpowiedziała tak:

- "W święta jest tak, że my wszyscy chcemy się zrelaksować i wyluzować. Więc jemy wszystko co popadnie. Jak są takie rzeczy jak np. słodycze, to my jednak staramy się zrobić te rzeczy bezglutenowo. Z małą ilością cukru, albo w ogóle bez cukru. I na tym się oszczędzamy. Pierogi normalne, barszcz normalny, wszystko normalne. Także święta spędzamy zawsze na takim wielkim wypasie i staramy się jeść wszystko, co popadnie." 

Jak widać poza tradycyjnymi potrawami, takimi jak barszcz czy pierogi u Jessiki nie znajdziemy tłustych i kalorycznych wypieków. W zamian za to pojawią się te bezglutenowe i dietetyczne.

Jessica przed dużym wyzwaniem Jessica przed dużym wyzwaniem www.instagram.com/jessica_ziolek/

Jessica na co dzień bardzo zdrowo się odżywia

Na Instagramie Jessiki możemy zobaczyć, że na co dzień gwiazda odżywia się bardzo zdrowo. Poza zdrową dietą dziewczyna Arka Milika także intensywnie ćwiczy. Podczas jednego ze zgrupowań kadry Polski Jessika brała udział w treningach przygotowanych przez Anię Lewandowską

Wigilia tradycyjna czy nowoczesna? Wigilia tradycyjna czy nowoczesna? www.instagram.com/jessica_ziolek/

Tradycyjna wigilia czy nowoczesna?

Coraz częściej możemy spotkać się z tym, że gwiazdy rezygnują z tradycyjnej wigilii na rzecz tej bardziej nowoczesnej tym samym bardziej fit. Mistrzynią w tym jest Ania Lewandowska, która z każdej potrawy potrafi przygotować odpowiedni fit zamiennik. 

Myślicie, że zamienianie tradycyjnych potraw na te bardziej dietetyczne i bezglutenowe to dobra, nowa moda? 

A wy wybieracie wigilię tradycyjną czy nowoczesną?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.