Pamiętacie Julię z zespołu T.a.t.u? Piosenkarka w ogóle nie przypomina siebie z tamtych lat. Zobaczcie jej metamorfozę

15 lat temu zespół T.a.t.u był jednym z najpopularniejszych w Polsce i na świecie. Niestety Julia i Nadia rozstały się w 2011 roku i każda z nich poszła własną drogą. Jedna z dziewczyn przeszła tak ogromną metamorfozę, że na nowych zdjęciach jest nie do poznania.
Julia to jedna z piosenkarek zespołu T.a.t.u Julia to jedna z piosenkarek zespołu T.a.t.u www.instagram.com/t.a.t.u.official/

W 2002 roku zespół T.a.t.u podbijał listy przebojów

Julia i Nadia były prawdziwymi gwiazdami tamtych czasów. Zespół miał swoich zwolenników i przeciwników. Jedni zarzucali im, że zbyt mocno epatują swoim ciałem, a inni z kolei popierali je za przekraczanie pewnych granic. Ich piosenka "Nas ne dogonyat" była ogromnym hitem i chyba każdy z nas ją kojarzy. 

Julia Volkova nie przypomina siebie z dawnych lat Julia Volkova nie przypomina siebie z dawnych lat www.instagram.com/official_juliavolkova/

Julia Volkova nie przypomina siebie z dawnych lat

Julia to jedna z piosenkarek, które tworzyły zespół T.a.t.u. Dawniej gwiazda kojarzona była głównie z krótkimi, czarnymi włosami postawionymi w irokeza. Teraz Julia wygląda zupełnie inaczej, a po dawnym wyglądzie nie ma już śladu. Gwiazda postanowiła przez kilka ostatnich lat eksperymentować ze swoim wyglądem. Julia nie tylko uwielbia eksperymentować ze swoją fryzurą, ale również nie brakuje w jej nowym wyglądzie zabiegów chirurgicznych. 

Julia Volkova została blondynką Julia Volkova została blondynką www.instagram.com/official_juliavolkova

Volkova diametralnie zmieniła swój wygląd

Julia do niedawna jeszcze miała znacznie krótsze włosy, ale od teraz na jej zdjęciach możemy zobaczyć blond kosmetyki. To nie jedyna zmiana, która zaszła w jej wyglądzie. Volkova powiększyła także usta, piersi i zrobiła sobie permanentny makijaż. Piosenkarka dużo czasu spędza także na siłowni, na której pracuje nad swoją sylwetką. 

Julia uwielbia ćwiczyć na siłowni Julia uwielbia ćwiczyć na siłowni www.instagram.com/official_juliavolkova

Julia uwielbia ćwiczyć na siłowni

Choć piosenkarka zawsze miała szczupłą sylwetkę, teraz pracuje nad nią jeszcze bardziej. Na jej Instagramie jest bardzo dużo zdjęć z siłowni, na których widać, że Julia intensywnie ćwiczy. Płaski brzuch, to teraz wielki atut piosenkarki. 

Czy metamorfoza Julii jest na plus? Czy metamorfoza Julii jest na plus? www.instagram.com/official_juliavolkova/

Czy metamorfoza Julii jest na plus?

Patrząc na najnowsze zdjęcia Julii nie da się ukryć, że przeszła ogromną metamorfozę. Niestety zdania na jej temat są podzielone. Jedni uważają, że gwiazda teraz wygląda zdecydowanie lepiej, inni zaś twierdzą, że przesadziła z zabiegami u chirurga plastycznego. 

A waszym zdaniem Julia wygląda teraz lepiej, czy może korzystniej było 15 lat temu?

Zjawiskowa metamorfoza jednej z fit blogerek. Jeszcze kilka lat temu wyglądała tak, a teraz to prawdziwa seksbomba

Seksowna Lindsay Lohan pokazała swoje stare zdjęcie. Pamiętacie ją z tamtych czasów?

Tak zmieniła się Nel z 'W pustyni i w puszczy'. Karolina Sawka wyrosła na bardzo seksowną aktorkę

Ta słodka, mała dziewczynka ze zdjęcia wyrosła na prawdziwą seksbombę. Poznajecie kto to jest?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.