To jedna z największych metamorfoz uczestniczek programu "Warsaw Shore". Z imprezowiczki Eliza stała się fit mamą

Program "Warsaw Shore" wzbudził sporo kontrowersji w naszym kraju. Osoby w nim występujące pokazywały jak piją i imprezują. Jedna z uczestniczek, Eliza po programie przeszła diametralną metamorfozę i to na duży plus. Jak teraz wygląda? Zobaczcie.

Eliza pojawiła się w pierwszym sezonie "Warsaw Shore"

Ci, którzy oglądali zagraniczne edycje popularnego show, z pewnością czekali na "Warsaw Shore". Program choć z początku wzbudził sporo kontrowersji, to mimo wszystko osiągnął ogromny sukces. Do tej pory możemy oglądać przygody uczestników na MTV. 

W pierwszej edycji show pojawiła się blondwłosa, długonoga Eliza Wesołowska, która wielokrotnie udowadniała, że jest niezłą imprezowiczką i uwielbia alkohol. Choć wielu polubiło gwiazdę, to w pewnym momencie dziewczyna zrezygnowała z udziału w programie, a to wszystko ze względu na Trybsona, który również brał udział w "Warsaw Shore".

Trybson i Eliza po programie zostali małżeństwem Trybson i Eliza po programie zostali małżeństwem www.instagram.com/elizka_trybala

Eliza i Trybson zostali małżeństwem

Jeżeli wydaje wam się, że w takim programie nie można poznać miłości życia, to Eliza i Trybson udowodnili, że wszystko jest możliwe. Ich związek choć czasami burzliwy doprowadził ich do ślubnego kobierca i tak para została szczęśliwym małżeństwem. Mało tego, para ma już dwie małe córeczki, które Eliza chętnie pokazuje na swoim profilu na Instagramie. 

Eliza diametralnie zmieniła styl Eliza diametralnie zmieniła styl www.instagram.com/elizka_trybala

Eliza przeszła ogromną metamorfozę

Gołym okiem widać, jak bardzo zmieniła się Eliza po programie. Przede wszystkim swoje blond, tlenione włosy zamieniła na bardziej naturalny kolor i zmieniła styl. Nie jest on juz tak wulgarny jak kiedyś, a bardziej stonowany i elegancki. Patrząc na zdjęcia Elizy możemy również wywnioskować, że po tych dwóch ciążach wygląda zdecydowanie lepiej. 

Gwiazda wygląda dużo lepiej po urodzeniu dzieci Gwiazda wygląda dużo lepiej po urodzeniu dzieci www.instagram.com/elizka_trybala

Eliza po dwóch ciążach wygląda zdecydowanie lepiej

Już nie raz mogliśmy przekonać się o tym, że gwiazdy po ciąży mają zdecydowanie lepszą sylwetkę i prezentują się znacznie korzystniej niż przed porodem. Doskonałym przykładem na to jest również Eliza, która bardzo schudła i wyrzeźbiła sylwetkę. Okazuje się, że udało jej się tak szybko wrócić do formy po ciąży, bo gwiazda ma obsesję na punkcie swojego wyglądu. Jak przyznała w jednym z wywiadów codzienne treningi i zdrowa dieta przyniosły zamierzony efekt, co zresztą widać na zdjęciach. 

Trybała regularnie ćwiczy i zdrowo się odżywia Trybała regularnie ćwiczy i zdrowo się odżywia www.instagram.com/elizka_trybala

Eliza czasami pozwala sobie na małe odstępstwa od diety

Dieta, dietą, ale czasami trzeba sobie pozwolić na małe przyjemności. Z takiego założenia wychodzi również Eliza, która raz na jakiś czas pozwala sobie na przykład na zjedzenie pizzy, co również możemy zobaczyć na jej profilu na Instagramie. Oczywiście jeżeli gwiazda regularnie trenuje, to taka pizza zostaje przez nią spalona już po kilku dniach. 

Eliza nie boi się takich sesji Eliza nie boi się takich sesji www.instagram.com/elizka_trybala

Metamorfoza Elizy Trybały to jedna z lepszych po programie "Warsaw Shore"

W programie "Warsaw Shore" brało udział dużo innych dziewczyn i owszem każda z nich przeszła metamorfozę na przestrzeni czasu, jednak większość z nich zdecydowała się na dużą ingerencję chirurga plastycznego. Takim przykładem jest Ewelina czy Mała Ania, które coraz mniej przypominają siebie z pierwszych odcinków programu. 

Eliza schudła, zmieniła styl, zmieniła kolor włosów i stała się prawdziwą fit mamą, dlatego jednogłośnie możemy powiedzieć, że jej metamorfoza jest na duży plus. 

A wy co o niej myślicie? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.