'Dzikus z Bieszczad'. Ewa Chodakowska swoim wpisem na Instagramie po raz kolejny udowodniła, że ma do siebie ogromny dystans

Z jednego tygodnia metamorfozy na drugi, od Dominikany przez Amsterdam, aż po Malediwy. Ewa Chodakowska nie zwalnia tempa nawet na chwilę. Między tygodniami metamorfozy prowadzi również jednodniowe warsztaty w ramach Be active tour. Przy okazji ostatniej wizyty w Rzeszowie, trenerka zamieściła zabawny wpis, który pokazał, że naprawdę równa z niej babka.
Ewa Chodakowska Ewa Chodakowska www.instagram.com/chodakowskaewa

Miliony na koncie nie przysłaniają jej świata

W tym roku, Ewa Chodakowska znalazła się na liście najbogatszych Polek, a jej majątek szacowany jest na prawie 49 milionów złotych. Wiele osób długo nie zdawało sobie sprawy z tego, że Ewa Chodakowska jest milionerką. Chociaż wiemy, że uwielbia luksusowe ubrania i dodatki, to na co dzień jest bardzo normalną kobietą, co po raz kolejny udowodniła jednym, ze swoich ostatnich wpisów.

Ewa Chodakowska Ewa Chodakowska www.instagram.com/chodakowskaewa

Dzikus z Bieszczad

W ramach Be Active Tour, Ewa Chodakowska, wybrała się do Rzeszowa, by w jednej z tamtejszych szkół przeprowadzić warsztaty treningowe. Przed spotkaniem z fankami trenerka ucięła sobie drzemkę, a fotografię zamieściła na swoim Instagramie. Zdjęcie opatrzyła zabawnym komentarzem: "Czasem w białej pościeli. czasem w szkole na materacach. Dzikus z Bieszczad wszędzie się odnajdzie, gwiazdy ze mnie nie będzie. Drzemka zaliczona, baterie naładowane" - napisała, z dystansem, trenerka.

Ewa Chodakowska Ewa Chodakowska www.instagram.com/chodakowskaewa

Dystans do siebie to podstawa

Ewa już wielokrotnie pokazywała, jak ogromny dystans ma do siebie. Nie wstydzi się pokazać bez makijażu, czy udostępnić zdjęcie w majtkach z motylkami. Mimo milionów na koncie, nieustannie pokazuje, że równa z niej babka. "Chciałabym zainspirować każdą z Was! Jestem Twoją sąsiadką... z wielkim marzeniami, głową pomysłów i nieskończonymi pokładami chęci do pracy"- powtarza Chodakowska.

Ewa Chodakowska Ewa Chodakowska www.instagram.com/chodakowskaewa

'Nie marzyłam o pieniądzach, ale zawsze wiedziałam, ze osiągnę sukces'

Niejedna kobieta mogłaby uczyć się od Ewy Chodakowskiej. To prawdziwa kobieta z klasą. Mimo milionów na koncie ma ogromne serce, jest normalna oraz pokazuje, że naprawdę warto dążyć do spełniania swoich marzeń.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.