Pamiętacie Dr Quinn? Ma teraz 66 lat i założyła obcisłą sukienkę. Efekt?

Serialowa Dr Quinn, czyli Jane Seymour znana również jako jedna z dziewczyn James'a Bonda w lutym skończy 67 lat. Trudno w to uwierzyć patrząc na to, jak wygląda!
Jane Seymour Jane Seymour https://www.instagram.com/janeseymour

Tak wyglądała Jane Seymour w roli Dr. Quinn

Doktor Quinn to amerykański serial telewizyjny z lat 90-tych stworzony w klimacie westernu. Jego akcja toczy się w czasach tuż po wojnie secesyjnej. Serial opowiada historię młodej i pięknej lekarki mieszkającej w Colorado Springs na Dzikim Zachodzie. Jak teraz wygląda główna bohaterka serialu? 

Jane Seymour Jane Seymour https://www.instagram.com/janeseymour

Aktorka podczas premiery "And The Winner Isn't" wystąpiła w czerwonej sukni

Jane Seymour, czyli serialowa Doktor Quinn w lutym skończy 67 lat. W ostatni piątek wystąpiła na premierze And The Winner Isn't w Los Angeles. Na tę okazdję aktorka zdecydowała się pokazać w obcisłej, czerwonej sukni i w szpilkach. Jak oceniacie jej kreację? Czy jest ona adekwatna co do wieku i figury?

Jane Seymour Jane Seymour https://www.instagram.com/gracejfrankenberg610

Jane Seymour mimo wieku wciąz zachwyca!

Serialowa Pani Doktor, aż ciężko nam uwierzyć, że aktorka niebawem skończy 67 lat. Jej twarz, jak i cała sylwetka zachwyca! Jane, jak na swój wiek wygląda fantastycznie. 

Jane Seymour Jane Seymour https://www.instagram.com/janeseymour

Serialowa Dr. Quinn na ściankach

Choć serial Dr. Quinn to już przeszłość, to jak widać Jane Seymour nierzadko występuje na ściankach.  Trzeba przyznać, że aktorka ma gust. Na zdjęciu wygląda korzystnie i z klasą.

Jane Seymour Jane Seymour https://www.instagram.com/janeseymour

Jane Seymour wiecznie młoda

Jane Seymour mimo wieku, sprawia wrażenie wiecznie młodej i pięknej. Nadal przypomina nam 20-kilkuletnią serialową Dr. Quinn. Choć tym razem nie są to klimaty Dzikiego Zachodu, a filtr ze Snapchata!

Doktor Quinn Doktor Quinn https://www.instagram.com/janeseymour

Nic się nie zmieniła!

Nic tylko pozazdrościć tak świetnego wyglądu. Aktorka mimo upływu lat niemalże się nie zmienia i wciąż pozostaje pogoda i promienna, co można zauważyć na jej Instagramie. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.