Świąteczne spotkanie w Bayernie Monachium. Robert Lewandowski błyszczał ze swoją żoną

Piłkarze, trenerzy i działacze Bayernu Monachium wraz z rodzinami zasiedli do wigilijnych stołów. W czasie tradycyjnego spotkania pojawili się wszyscy piłkarze klubu, którzy z reguły przychodzili ze swoimi partnerkami. Robert Lewandowski pojawił się z żona Anną a kibice byli zachwyceni ich wyglądem.
Wigilia FC Bayern Wigilia FC Bayern A. Hassenstein https://www.facebook.com/fcbayern.en

James Rodriguez i jego pierwsze święta w Bayernie

Wielu zawodników przybyło w towarzystwie swoich rodzin. Wśród zaproszonych nie brakowało polskiego napastnika Roberta Lewandowskiego wraz z małżonką Anną. Pierwszy raz świąteczne spotkanie w barwach Bayernu przezywał także James Rodriguez, który pojawił się prawdopodobnie sam, a jest to pokłosie jego niedawnego rozwodu.

Wigilia Bayernu Wigilia Bayernu A. Hassenstein https://www.facebook.com/fcbayern.en

Arjen Robben z partnerką

Arjen Robben pojawił się na spotkaniu ze swoją żoną Bernadien Eillert. Związek holenderskiego piłkarza trwa już wielu lat. Piłkarz wziął ślub w wieku 23-lat.

Wigilia Bayernu Wigilia Bayernu A. Hassenstein https://www.facebook.com/fcbayern.en

Trener nie był w dobrym humorze

Na spotkaniu pojawił się także Jupp Heynckes,  czyli obecny trener Bayenu, który podjął się próby ratowania klubu po tym, jak zwolniony został Carlo Ancelotii. Heynckes ma znakomite wejście do Bayernu, a drużyna z Monachium wróciła na pierwsze miejsce w tabeli.

Obecni na spotkaniu zauważają jednak, że trener nie miał najlepszego humory.

Wigilia Bayernu Wigilia Bayernu A. Hassenstein https://www.facebook.com/fcbayern.en

Robert Lewandowski pojawił się w towarzystwie swojej żony

Para pojawiła się na bożonarodzeniowej kolacji Bayernu Monachium, którą zorganizowano po wygranym 1:0 meczu z Eintrachtem. Fani prześcigali się w komentarzach dotyczących Polaków i niemal wszyscy zachwycali się kreacją Polki. 

Wigilia Bayernu Wigilia Bayernu A. Hassenstein https://www.facebook.com/fcbayern.en

Alaba w towarzystwie Comana

Na uroczystej kolacji pojawił się także David Alaba, który do zdjęcia pozował z Kingsleyem Comanem. Kibice Bayernu zauważają, że gdyby nie różne stroje, to obaj piłkarze wyglądaliby jak bracia. 

Wigilia Bayern Wigilia Bayern A. Hassenstein https://www.facebook.com/fcbayern.en

Sebastian Rudy z Eleną

Na pamiątkową fotografię załapał się także Sebastian Rudy wraz ze swoją żoną Eleną, z która brał ślub w 2014 roku. Fani zauważyli, że 27-letni Rudy doskonale prezentuje się w towarzystwie żony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.