Zdjęcie, które pokazała Ania Lewandowska to najsłodsza rzecz, którą dziś zobaczysz. Tak zmieniło się jej życie przez rok

Ten rok był dla Ani Lewandowskiej z pewnością przełomowy. Kilka miesięcy trenerka i jej mąż Robert Lewandowski po raz pierwszy zostali rodzicami. Lewandowska postanowiła na zdjęciu zobrazować jak przez ten czas zmieniło się jej życie. To najsłodsze zdjęcie jakie dziś zobaczycie.
Robert Lewandowski rok temu oświadczył światu, że zostanie ojcem Robert Lewandowski rok temu oświadczył światu, że zostanie ojcem www.instagram.com/_rl9

Robert Lewandowski rok temu oświadczył światu, że zostanie ojcem

Dokładnie rok temu 6.12.2016 roku, Robert Lewandowski podczas jednego ze swoich ligowych meczów oświadczył wszystkim, że jego żona jest w ciąży. Wiele osób ta informacja zszokowała, bo jak się później okazało Ania właśnie wtedy była w 5 miesiącu ciąży. Z drugiej strony Lewandowski chciał pewnie wszystkim fanom zrobić mały prezent na mikołajki, dlatego właśnie w tym dniu po strzeleniu gola wykonał charakterystyczny ruch włożenia piłki pod koszulkę i wzięcia kciuka do buzi, co w żargonie piłkarskim oznacza to, że już wkrótce zostanie się ojcem.

Ania Lewandowska wspomina tamten okres Ania Lewandowska wspomina tamten okres www.instagram.com/annalewandowskahpba

Ania Lewandowska wspomina tamten okres

Trenerka postanowiła zaledwie za pomocą dwóch zdjęć zobrazować, jak przez ten rok zmieniło się jej życie. Na pierwszej fotce widzimy dokładnie to samo zdjęcie, co w pierwszym slajdzie, z kolei na drugim zdjęciu mamy już małą Klarę, która tą piłką się bawi. Co więcej, to jest dokładnie ta sama piłka, którą Lewy włożył sobie pod koszulkę, bo po meczu piłkarz ją dostał i napisał na niej:

- "For you Klarcia <3"

Klara to córeczka tatusia Klara to córeczka tatusia www.instagram.com/_rl9

Klara to córeczka tatusia

Jeżeli przejrzymy sobie profil Lewego na Instagramie, to ewidentnie widać, że jest on zakochany w swojej córeczce Klarze. Dziewczynka uwielbia bawić się z tatą i spędzać z nim czas. Warto dodać, że to właśnie Robert jako pierwszy oświadczył, że Ania urodziła i są już razem we trójkę. 

Nie tylko Robert, ale również Ania uwielbia spędzać czas z córeczką Nie tylko Robert, ale również Ania uwielbia spędzać czas z córeczką www.instagram.com/annalewandowskahpba

Nie tylko Robert, ale również Ania uwielbia spędzać czas z córeczką

Żeby nie było, że tylko Robert uwielbia spędzać czas z córeczką, to mama również. Na profilu Ani znajdziemy jeszcze więcej wspólnych, słodkich zdjęć z Klarą. Ania tak uwielbia swoją małą córeczką, że postanowiła od małego uczyć ją zdrowych nawyków i zabiera ją czasem na siłownię. Na jednym ze zdjęć widać nawet, jak Klara próbuje tak jak mama przyjąć pozycję do ćwiczeń. 

Czy już wkrótce rodzina Lewandowskich się powiększy? Czy już wkrótce rodzina Lewandowskich się powiększy? www.instagram.com/annalewandowskahpba

Czy już wkrótce rodzina Lewandowskich się powiększy?

Patrząc na tak słodki obrazek, jakim jest rodzina Lewandowskich moglibyśmy się pokusić o stwierdzenie, że już niedługo ich rodzina się powiększy. W jednym z wywiadów trenerka została nawet o to zapytana i powiedziała, że oczywiście tego nie wyklucza. 

Jedno jest pewne, jeżeli ich kolejne dziecko to będzie syn, to z pewnością w przyszłości zobaczymy go na boisku. W końcu ma po kim dziedziczyć geny. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.