Sara Boruc też chce zostać piosenkarką? Zobaczcie jak śpiewa na nowym wideo

Sara Boruc swoją karierę zaczynała od bycia blogerką, później postanowiła otworzyć swoją firmę z biżuterią. Teraz stawia sobie zupełnie nowe wyzwanie i zaczyna śpiewać. Myślicie, że ma talent?
Sara Boruc zaczynała od bycia blogerką Sara Boruc zaczynała od bycia blogerką www.instagram.com/saraborucmannei_real

Sara Boruc zaczynała od bycia blogerką

Kilka lat temu żona Artura Boruca postanowiła wspólnie z siostrami założyć bloga modowego. Wszystkie dodawały tam swoje stylizacje, w których główną rolę bardzo czeęto odgrywały drogie dodatki takie jak torebki czy buty. Wraz z coraz większym rozgłosem Sara postanowiła pójść za ciosem i otworzyć własną firmę, która produkuje stylową biżuterię. 

Gwiazda postawiła na stworzenie modnych dodatków Gwiazda postawiła na stworzenie modnych dodatków www.instagram.com/saraborucmannei_real

Gwiazda postawiła na stworzenie modnych dodatków

SinByMannei to nazwa marki, którą stworzyła projektantka. Jej biżuteria jest pożądana przez gwiazdy nie tylko w Polsce, ale również na świecie. Jej kolczyki nosi nawet Jessica Alba. Poza nią fankami biżuterii są Ania Lewandowska, Dominika Grosicka czy Marina Łuczenko-Szczęsna. Wszystkie panie chętnie chwalą się tym, że noszą stylowe dodatki od Sary Boruc. 

Sara Boruc postanowiła zostać piosenkarką Sara Boruc postanowiła zostać piosenkarką www.instagram.com/saraborucmannei_real

Sara Boruc postanowiła zostać piosenkarką

Jakiś czas temu Sara zdradziła nam w wywiadzie, że od dziecka marzyła o tym by zostać piosenkarką i teraz powoli może zacząć spełniać to marzenie. Na swoim profilu na Instagramie ostatnio opublikowała próbkę swoich wokalnych możliwości. Jak wyszło? Zobaczcie sami. 

Sara w poście pod filmikiem napisała, że już wkrótce usłyszymy jej singiel Sara w poście pod filmikiem napisała, że już wkrótce usłyszymy jej singiel www.instagram.com/saraborucmannei_real

Sara w poście pod filmikiem napisała, że już wkrótce usłyszymy jej singiel

Chyba nikt się nie spodziewał, że jej pasja do śpiewania okaże się naprawdę poważnym krokiem w jej karierze. Sara pod filmikiem napisała tak.

- "Dla zaskoczonych- tak, śpiewam ale jakoś nie miałam odwagi na insta.. w lutym wraz z @universalmusicpolska planujemy premierę mojego pierwszego singla. Mam nadzieje , ze będziecie ze mną tak jak dziś na instastories! Dziękuje , ze jesteście dla mnie taaaacy kochani, bo to dodaje skrzydeł , a przyznam , ze nic nie stresowało mnie tak bardzo jak nadchodzący czas"

Pojawiły się komentarze, że Sara pozazdrościła swojej przyjaciółce Marinie Pojawiły się komentarze, że Sara pozazdrościła swojej przyjaciółce Marinie www.instagram.com/saraborucmannei_real

Pojawiły się komentarze, że Sara pozazdrościła swojej przyjaciółce Marinie

W sieci nie zabrakło komentarzy, w których część fanów zarzuciła Sarze, że pozazdrościła swojej przyjaciółce Marinie i chciała być taka jak ona. Dobrze wiemy, że obie na co dzień bardzo się wspierają co widać chociażby po takich rzeczach jak to, że Marina nosi biżuterię Sary, a Sara wspiera ją przy każdym nowym singlu. 

Myślicie, że Sara osiągnie kolejny sukces Myślicie, że Sara osiągnie kolejny sukces www.instagram.com/saraborucmannei_real

Myślicie, że Sara osiągnie kolejny sukces

Firma, którą stworzyła Sara okazała się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Jeżeli będzie dokładnie tak samo przy okazji jej pierwszego singla, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że obecna śmietanka na rynku muzycznym będzie miała sporą konkurencję. 

Słuchając jej próbki możliwości śmiało można powiedzieć, że Sara ma talent i słuch muzyczny. Czy wygryzie inne koleżanki z branży? To okaże się już w przyszłym roku. A wam jak się wydaje, będzie gwiazdą? 

Więcej o:
Copyright © Agora SA