Jak się zmieniła obsada "Słonecznego Patrolu" 28 lat po emisji pierwszego odcinka

Narkotyki, uzależnienie od środków przeczyszczających, seks taśma, nieudane operacje plastyczne. Gwiazdy serialu "Słoneczny Patrol" niestety nie odniosły znaczących sukcesów. Najwięcej się mówi o Pameli Anderson i Davidzie Hasselhoffie, a co z innymi aktorami?
Pamela Anderson, Słoneczny Patrol Pamela Anderson, Słoneczny Patrol Pamela Anderson, Słoneczny Patrol

Pamela Anderson (CJ Parker)

Zaczynamy od najbardziej znanej aktorki z serialu - Pameli Anderson. Gwiazda teraz znana jest głównie ze swojej charytatywnej działalności na rzecz zwierząt i występów na konwencjach dla fanów hitów filmowych i komiksów - w listopadzie odwiedziła Polskę na zaproszenie organizatorów Comic Con - Ptak Expo. 

Od czasów 'Słonecznego Patrolu' Pamela miała kilku mężów, z jednym z nich, rockmanem Tommym Lee, nagrała nawet sekstaśmę. Urodziła dwóch synów. Przeprowadziła się z Kalifornii do Paryża. Wystąpiła w wielu filmach (m.in. w 'Boracie'), ale żaden z nich nie odniósł znaczącego sukcesu.

David Hasselhoff, Słoneczny Patrol David Hasselhoff, Słoneczny Patrol David Hasselhoff, Słoneczny Patrol

David Hasselhoff (Mitch Buchannon)

David Hasselhoff, główna postać serialu, szef grupy ratowników, po zakończeniu fali popularności miał wiele pomysłów na karierę. Zaczął śpiewać - jego single trafiły nawet do top 3 w Wielkiej Brytanii, karierę muzyczną kontynuował w Niemczech. Zagrał wiele małych ról, m.in. w filmie 'Eurotrip'. Był jurorem w show 'America's Got Talent'.

Carmen Electra, Słoneczny Patrol Carmen Electra, Słoneczny Patrol Carmen Electra, Słoneczny Patrol

Carmen Electra (Lani McKenzie)

Carmen nie zmieniła wizerunku seksownej kusicielki, którą grała w 'Słonecznym Patrolu' od początku swojej kariery. Wiele razy szokowała swoimi sesjami zdjęciowymi, związkami, romansami. Wystąpiła m.in. w 'Strasznym Filmie' i 'Starsky & Hutch'. Przed chwilę zajmowała fotel jurora w 'Britain's Got Talent', po plotkach, że spotyka się z producentem i pomysłodawcą show Simonem Cowellem. 

Yasmine Bleeth, Słoneczny Patrol Yasmine Bleeth, Słoneczny Patrol Yasmine Bleeth, Słoneczny Patrol

Yasmine Bleeth (Caroline Holden)

Życie Yasmine po serialu nie było usłane różami. Aktorka dostała tytuł 'Najbardziej gorącej kobiety na świecie', ale potem została wyrzucona ze 'Słonecznego Patrolu' przez swoje uzależnienie od narkotyków. W 1997 roku zgłosiła się na odwyk, ale potem została aresztowana za prowadzenie pod wpływem środków odurzających. 

Billy Warlock (Eddie Kramer) Billy Warlock (Eddie Kramer) Billy Warlock (Eddie Kramer)

Billy Warlock (Eddie Kramer)

Przystojny ratownik został aktorem oper mydlanych. Zagrał w 'Dniach naszego życia' i 'General Hospital'.

Gena Lee Nolin, Słoneczny Patrol Gena Lee Nolin, Słoneczny Patrol Gena Lee Nolin, Słoneczny Patrol

Nicole Eggert (Summer Quinn)

Nicole po serialu starała się utrzymać swoją karierę w telewizji, ale niestety żadnej znaczącej roli nie dostała. Wystąpiła w reality show o odchudzaniu 'Celebrity Fit Club', w show, w którym gwiazdy skaczą do wody 'Splash', a nawet w programie o nieudanych operacjach plastycznych 'Botched'.

Erika Eleniak Erika Eleniak Erika Eleniak

Erika Eleniak (Shauni McClain)

Kariera Eriki zapowiadała się świetnie - role w 'E T' i 'Słonecznym Patrolu' przyniosły jej rozgłos, ale potem o aktorce zrobiło się cicho. Powodem były zaburzenia odżywiania i uzależnienie od środków przeczyszczających, o których głośno mówiła. 

Jeremy Jackson (Hobie Buchannon) Jeremy Jackson (Hobie Buchannon) Jeremy Jackson (Hobie Buchannon)

Jeremy Jackson (Hobie Buchannon)

Młody aktor dorastał na oczach fanów serialu. Niestety po jego zakończeniu nie ominęły go typowo hollywoodzkie problemy - wpadł w liczne uzależnienia, został wyrzucony z programu 'Big Brother' i aresztowany za napad i kradzież.

Alexandra Paul, Słoneczny Patrol Alexandra Paul, Słoneczny Patrol Alexandra Paul, Słoneczny Patrol

Alexandra Paul (Stephanie Holden)

Alexandra nie rozwijała swojej kariery telewizyjnej po serialu. Została działaczką polityczną oraz zawodniczką sportów wytrzymałościowych. 

Zagrała epizodyczną rolę w serialu 'Mad Men'

Więcej o: