Rafał Maślak zapytany o batony Ani Lewandowskiej i Ewy Chodakowskiej powiedział "Jadłem Ani, nie smakowały mi"

W jednym z wywiadów Rafał został zapytany o aferę wokół robaków, które podobno były w batonach Ani Lewandowskiej. Maślak nie za bardzo wiedział o co chodził, ale powiedział że batony jadł i mu nie smakowały.
Afera wokół robaków w batonach Ani Lewandowskiej wciąż trwa Afera wokół robaków w batonach Ani Lewandowskiej wciąż trwa www.instagram.com/annalewandowskahpba

Afera wokół robaków w batonach Ani Lewandowskiej wciąż trwa

Kilka dni temu w internecie pojawił się post, w którym jedna z internautek napisała, że w jej batonie była biała larwa. Na dowód swojej tezy wrzuciła post, który dokładnie to obrazował. Sporo kontrowersji wzbudził fakt, że dziewczyna w poście oznaczyła Ewę Chodakowską, a to mogłoby sugerować, że trenerka maczała w tym palce. 

Rafał Maślak w wywiadzie został zapytany o to co sądzi o całej aferze Rafał Maślak w wywiadzie został zapytany o to co sądzi o całej aferze www.instagram.com/rafalmaslak/

Rafał Maślak w wywiadzie został zapytany o to co sądzi o całej aferze

Jeden z dziennikarzy podczas wywiadu zapytał Rafała Maślaka co sądzi o całej aferze związanej z robakami w batonach. W pierwszej chwili były Mister Polski w ogóle nie wiedział o co chodzi, a kiedy dziennikarz mu wytłumaczył to bardzo się zdziwił. 

- "Szczerze mówiąc nie słyszałem nawet o tym, że tam były jakieś robaki, więc muszę się przyjrzeć. A u której były te robaki?" - zapytał Maślak. 

Dziennikarz od razu mu odpowiedział, że chodzi o batony Ani Lewandowskiej.

Były Mister Polski przyznał się, że jadł batony Ani Lewandowskiej Były Mister Polski przyznał się, że jadł batony Ani Lewandowskiej www.instagram.com/rafalmaslak/

Były Mister Polski przyznał się, że jadł batony Ani Lewandowskiej

Rafał przyznał się, że jadł batony Ani Lewandowskiej. Czy mu smakowały? Skomentował to tak. 

- "Jadłem batonika Ani i będę szczery za bardzo mi nie smakował. Na pewno jest on zdrowy, bo czytałem skład i faktycznie nie ma tam nic takiego, co by mi szkodziło lub po prostu było niezdrowe." - powiedział Maślak. 

Wiedzieliście, że Maślak był kiedyś trenerem personalnym? Wiedzieliście, że Maślak był kiedyś trenerem personalnym? www.instagram.com/rafalmaslak/

Wiedzieliście, że Maślak był kiedyś trenerem personalnym?

Na początku rozmowy okazało się, że Rafał Maślak zanim został Misterem Polski, był również trenerem personalnym o czym mało kto wie. Patrząc na sylwetkę Rafała wcale nas to nie dziwi, a przypomnijmy, że wiele gwiazd zaczynało właśnie od bycia trenerem personalnym. 

Maślak często pokazuje zdjęcia z siłowni na Instagramie Maślak często pokazuje zdjęcia z siłowni na Instagramie www.instagram.com/rafalmaslak/

Maślak często pokazuje zdjęcia z siłowni na Instagramie

Były Mister Polski nadal jest aktywny fizycznie i na jego profilu na Instagramie możemy zobaczyć naprawdę sporo zdjęć z siłowni. Dodatkowo zachęca on także do treningu w domu. 

Mogłoby się wydawać, że skoro od zawsze jest on związany ze sportem, to jego biznes powinien być z tym w jakiś sposób powiązany. Maślak poszedł jednak w stronę urody i otworzył swój własny salon kosmetyczny, w którym wykonuje się paznokcie. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.