Maja Sablewska coraz częściej odsłania swoje ciało na zdjęciach. Efekty intensywnych treningów widać gołym okiem

Maja Sablewska jeszcze kilka lat temu wyglądała zupełnie inaczej. Gwiazda nie tylko zmieniła styl, ale również zadbała o swoje ciało. Stylistka schudła, a teraz zaczęła pracować nad wyrzeźbieniem sylwetki. Efekty widać gołym okiem.
Stylistka kompletnie zmieniła swój styl Stylistka kompletnie zmieniła swój styl www.instagram.com/sablewska/

Stylistka kompletnie zmieniła swój styl

Maja Sablewska w polskim show-biznesie jest już od dobrych kilkunastu lat. Na początku Maja była głównie menadżerką gwiazd, po czym stwierdziła jednak, że chciałaby pójść w trochę innym kierunku. Została stylistką, a także doradcą od wizerunku. Tym samym gwiazda całkowicie zmieniła swój wygląd. Krótkie czarne włosy zamieniła na blond, a ciało o które wcześniej nie dbała, nagle stało się dużo smuklejsze, a teraz coraz bardziej wyrzeźbione. 

Maja Sablewska coraz częściej pokazuje odważne zdjęcia na Instagramie Maja Sablewska coraz częściej pokazuje odważne zdjęcia na Instagramie www.instagram.com/sablewska/

Maja Sablewska coraz częściej pokazuje odważne zdjęcia na Instagramie

Taka zmiana zachęciła ją do coraz odważniejszych zdjęć na jej Instagramie. Kiedy przejrzymy profil gwiazdy, widzimy że nie boi się ona odważnych, często półnagich zdjęć. Tym samym stylistka pokazuje i motywuje swoje fanki do tego by nie bały się zmian i walczyły o lepszą wersję siebie. 

Stylistka zaczęła regularnie ćwiczyć pod okiem trenera personalnego Stylistka zaczęła regularnie ćwiczyć pod okiem trenera personalnego www.instagram.com/sablewska/

Stylistka zaczęła regularnie ćwiczyć pod okiem trenera personalnego

Tajemnicą nie jest, że wiele polskich gwiazd ćwiczy na siłowni ze swoim trenerem personalnym. Również Maja postanowiła dołączyć do tego grona. Co jakiś czas na swoim Instagramie publikuje fotki z siłowni, na których odsłania brzuch. Owszem stylistka już od dłuższego czasu może pochwalić się szczupłą figurą i płaskim brzuchem, ale dopiero teraz widzimy, że efekty intensywnych treningów przynoszą zamierzone efekty. 

Na jednym z najnowszych zdjęć możemy zauważyć coraz bardziej widoczne mięśnie. Ewidentnie gwiazda nie odpuszcza i na treningach daje z siebie wszystko. 

Maja nie tylko intensywnie trenuje, ale również zdrowo się odżywia Maja nie tylko intensywnie trenuje, ale również zdrowo się odżywia www.instagram.com/sablewska/

Maja nie tylko intensywnie trenuje, ale również zdrowo się odżywia

W jednym z wywiadów stylistka zdradziła jak wygląda jej dieta. 

- "Przede wszystkim nie jem mięsa, nie jem cukru, ograniczyłam gluten, bo też nie mogę. Nie jem po godzinie 19:00. Nie wychodzę z domu bez śniadania. Proste. Piję dużo wody" - powiedziała Maja. 

Takie podejście do zdrowego stylu życia pozwoliło jej osiągnąć naprawdę niesamowite efekty, które widoczne są gołym okiem. 

A wam jak podoba się jej metamorfoza?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.