Gorące wsparcie zjawiskowych kobiet. To właśnie one będą kibicować Kolumbii podczas mistrzostw świata

Jednym z rywali Polaków, podczas fazy grupowej MŚ 2018, będzie Kolumbia. Może nie jest to obecnie ekipa prezentująca tak imponującą grę, jak w 2014 roku, kiedy to Kolumbia odpadła w ćwierćfinale z Niemcami, po bardzo wyrównanym meczu, ale podopieczni Jose Pekermana i tak będą dla Polaków groźną ekipą. Mocne wsparcie, James Rodriguez oraz reszta piłkarzy, będą mieli również ze prosto z trybun. Reprezentację Kolumbii wspierać bowiem będą jedne z piękniejszych kobiet na świecie!
Sofia Vergara Sofia Vergara www.instagram.com/sofiavergara

Sofia Vergara

Sofia to kolumbijska aktorka oraz modelka. Pochodzi z typowej, wielopokoleniowej, latynoskiej rodziny, ma pięcioro rodzeństwa, a jak sama twierdzi rodzina to dla niej świętość. W młodości uczęszczała do dwujęzycznej szkoły, w której oprócz hiszpańskiego uczyła się języka angielskiego, co pomogło jej w dalszej karierze. W młodości chciała zostać stomatologiem, ale gdy zobaczyła, że zawód modelki jest jednak lepiej płatny i daje dużo więcej satysfakcji niż stomatologia, porzuciła studia i została zawodową modelką. Największą popularność przyniosła jej jednak rola Glorii Marie Delgado-Pritchett, w serialu "Modern Family".

Aura Cristina Geithner Aura Cristina Geithner www.instagram.com/crissgeithner

Aura Cristina Geithner

Kibicować reprezentacji swojego kraju będzie również Aura Cristina Geitner, która z zawodu jest aktorką, modelką oraz wokalistką. Brała udział w wielu produkcjach kolumbijskiej telewizji. Nie da się ukryć, że kobiety z tego kraju cieszą się nieprzeciętną urodą, a Aura w wieku 50 lat zachwyca wyglądem.

Elizabeth Loaiza Junca Elizabeth Loaiza Junca www.instagram.com/elizabethloaiza

Elizabeth Loaiza

To niezwykle popularna, kolumbijska modelka. Swoją karierę w modelingu rozpoczęła już w wieku 4 lat. W 2006 roku wygrała konkurs piękności i została Miss Kolumbii. 

Michelle Rouillard Michelle Rouillard www.instagram.com/michellerouillard

Michelle Rouillard

Zjawiskowo piękna modelka oraz kolejna Miss w naszym zestawieniu. W 2008 roku, Michelle została wybrana Miss Kolumbii oraz reprezentowała swój kraj podczas wyborów Miss Universe 2009.

Shakira Shakira www.instagram.com/shakira

Shakira

Wśród pięknych Kolombijek nie mogło zabraknąć Shakiry. Światowej sławy piosenkarka z całą pewnością będzie trzymała kciuki za Kolumbię w meczu z Polską. Gwiazdy muzyki pop nie zabraknie również na mundialu w Rosji, gdzie będzie wspierała swojego partnera, Gerarda Pique, reprezentanta Hiszpanii.

Catalina Otalvaro Catalina Otalvaro www.instagram.com/kataotalvaro

Catalina Otalvaro

Już od dobrych kilku lat zarabia na życie jako modelka. I z miesiąca na miesiąc jest o niej coraz głośniej. Niektórzy twierdzą, że ta dziewczyna jest w stanie zdeklasować nawet Adrianę Limę. Catalina była już na okładkach Hosta i Don Juana, a także w magazynie SoHo.

Mariana Davalos Mariana Davalos www.instagram.com/marianadavalosu

Mariana Davalos

29-letnia Mariana Davalos zachwyca swoją urodą. Ma siostrę bliźniaczkę, wraz z którą pracują jako modelki. Mają za sobą kilka wspólnych kontraktów reklamowych, między innymi udział w kampanii reklamowej bielizny. Zazwyczaj pracują w duecie, jednak czasami akceptują indywidualne umowy.

Carla Ossa Carla Ossa www.instagram.com/ccossa1

Carla Ossa

Już w wieku 12 lat, Carla, wiedziała, że chce zostać modelką. Na początku swojej kariery reklamowała ubrania dla dzieci, ale od tego czasu minęło już kilka lat, a teraz piękna Kolumbijka trafia na okładki wielu magazynów.

Danna Garcia Danna Garcia www.instagram.com/dannagarciao

Danna Garcia

Według niektórych źródeł, Danna Garcia, jest jedną z najwyżej opłacanych, kolumbijskich aktorek. Zadebiutowała w telewizji jako 4-latka, grając razem z siostrą w reklamach.W pewnym momencie swojego życia była również modelką. 

Sandra Valencia Sandra Valencia www.instagram.com/sandrisvalencia23

Sandra Valencia

Zawodowo pracuje jako fotomodelka. Brała udział w wielu kampaniach reklamowych, między innymi dla Americanino, Diesel, Chvignon, Leonisa i Onda de Mar.

Lucia Aldana Lucia Aldana www.instagram.com/luciaaldana

Lucia Aldana

To piękna Miss Kolumbii z 2012 roku. Reprezentowała swój kraj w wyborach Miss Universe w 2013 oraz 2014 roku. Marzy o tym by rozwinąć swoją karierę w telewizji oraz zostać szefową jednego z telewizyjnych programów.

Zulay Henao Zulay Henao www.instagram.com/zulay_henao

Zulay Henao

To kolumbijska aktorka filmowa oraz telewizyjna. Razem z rodziną wyjechała do USA, gdzie ukończyła New York Conservatory for Dramatic Arts oraz przez trzy lata służyła w amerykańskiej armii.

Daniela Tamayo Daniela Tamayo www.instagram.com/danitamayo11

Daniela Tamayo

Kolejną piękną Kolumbijką na liście jest Daniela Tamayo. Międzynarodowa modelka oraz prezenterka. Na Instagramie obserwuje ją ponad 385 tys. internautów.

Adriana Arboleda Adriana Arboleda www.instagram.com/adrianaarboledar

Adriana Arboleda

Adriana w 1996 roku, w wieku 15 lat, wygrała konkurs dla modelek. Kolumbijska modelka oraz prezenterka pojawiała się na okładkach Vanity oraz Cosmopolitan, a w 2001 roku zadebiutowała w kolumbijskim serialu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.