5 szokujących rzeczy, które Ania Lewandowska powiedziała w programie u Kuby Wojewódzkiego. Niektórymi będziecie zaskoczeni

Na ten odcinek czekała cała Polska. Wczoraj w programie Kuby Wojewódzkiego pojawiała się Ania i Robert Lewandowscy. Chyba nigdy wcześniej nie było takiej sytuacji, że popularny showman zapraszał na swoją kanapę jednego dnia parę lub jak w przypadku Lewandowskich małżeństwo. Fani piłkarza i trenerki z pewnością wyczekiwali tego odcinka i tego, jakie niuanse z ich życia zdradzą gwiazdy. Jeżeli oglądaliście ten odcinek to pewnie wiecie, że Ania zdradziła naprawdę dużo odnoście życia prywatnego i propozycji, którą niedawno dostała. Z kolei jeżeli w tym czasie robiliście coś innego, a chcecie się dowiedzieć co takiego Ania powiedziała na kanapie u Kuby to przejdźcie do kolejnego slajdu.
Ania powiedziała, że Robert jest świetnym tancerzem Ania powiedziała, że Robert jest świetnym tancerzem www.instagram.com/annalewandowskahpba

Ania Lewandowska przyznała, że jej mąż wykonuje jedną rzecz naprawdę dobrze! Jaką?

Tak naprawdę to pytanie było skierowane do Roberta odnośnie tego czy podczas imprez podpiera ścianę czy jednak może jest królem parkietu. Piłkarz powiedział, że lubi tańczyć, Ania dodała do tego, że robi to naprawdę dobrze i się uśmiechnęła. 

- 'Zajeb**** tańczy!' - powiedziała Lewandowska

Szczerze, chcielibyśmy zobaczyć Roberta na parkiecie, czy rzeczywiście jest takim dobrym tancerzem. Może kiedyś zobaczymy go na parkiecie w jakimś show.

Ania mówi pieszczotliwie do męża w domu Ania mówi pieszczotliwie do męża w domu www.instagram.com/annalewandowskahpba

Jak Ania zwraca się pieszczotliwie do swojego męża?

Kuba nie mógł zapytać o to jak małżonkowie zwracają się do siebie czule w domu. Przy okazji tego pytania postanowił wykonać parze mały test, który zdali z powodzeniem. Jak więc Ania mówi czule do Roberta w domu? 

- 'Lewciu!' - odpowiedziała trenerka. 

To by się zgadzało, bo w ostatnim poście na Instagramie, kiedy Ania wspominała stare czasy, kiedy to jej mąż grał jeszcze w drugoligowej polskiej drużynie pod zdjęciem napisała: 

- 'Lewciu, pamiętasz? hahaha' 

Ania Lewandowska i Martin Lewandowski, założyciel KSW Ania Lewandowska i Martin Lewandowski, założyciel KSW www.instagram.com/martinlewandowski

Czy propozycja o walkę w MMA była prawdą? Ania dużo o tym mówiła

W sieci pojawiło się sporo artykułów na temat tego, że Ania Lewandowska ma wystąpić podczas gali KSW jako zawodniczka. Kuba nie mógł o to również nie zapytać. Ania na ten temat wypowiedziała się tak: 

- 'Rzeczywiście dostałam taką propozycję by walczyć w MMA za dwa lata'

Wojewódzki postanowił pociągnąć temat dalej i spytał czy trenerka w ogóle chciałaby to zrobić i czy za te dwa lata zobaczymy jej podczas gali KSW. 

- 'Ciągnie mnie, jasne że mnie ciągnie, ale nie wystartuje' - odpowiedziała Ania. 

W wywiadzie Lewandowska przyznała również, że oczywiście byłaby w stanie się przygotować do takiej walki, ale mimo wszystko tego nie zrobi. 

Biorąc pod uwagę fakt, że trenerka przez wiele lat trenowała karate, to podstawy do wystąpienia w walce MMA ma bardzo dobre, ale raczej w oktagonie jej nie zobaczymy. 

Fani pary z pewnością z zaciekawieniem oglądali wczorajszy odcinek, który bardzo przyjemnie się oglądało. Nie dało się również nie zauważyć, że Robert i Ania bardzo się kochają, bo oboje wiele mówi o tym, że u nich w domu bardzo często mówi się słowa 'Kocham Cię'. Ania powiedziała również, że wspólnie z mężem chcieliby by pierwsze słowa, które powie ich córeczka Klara, to będzie właśnie 'Kocham Cię'. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.