Deynn pokazała ile waży. Na wadze widzimy 63 kilogramy, ale blogerka zapewnia, że waży znacznie mniej

Na Instagramie Deynn, to pytanie pojawiało się milion razy: "Ile ważysz?". Blogerka raz na jakiś czas na swoich social mediach pokazuje jak staje na wadze. Tym razem znowu to zrobiła jednak wynik ten nie bardzo spodobał się Maricie. Waga pokazała 63 kilogramy, ale Deynn zapewniała, że waga kłamie, bo ona waży zdecydowanie mniej. Jak to możliwe? Blogerka nie raz mówiła już o tym, że przez okres zimowy chce zrobić "masę". na jej Snapchacie często możemy zaobserwować, co gwiazda je podczas tej "masy". Porcje są rzeczywiście spore, dlatego może waga jednak nie kłamie? Zobaczcie o co w tym wszystkim chodzi.
Deynn zapewnia, że waży znacznie mniej niż pokazuje waga Deynn zapewnia, że waży znacznie mniej niż pokazuje waga www.instagram.com/deynn

Deynn pokazała ile waży. Na wadze widzimy 63 kilogramy, ale blogerka zapewnia, że waży znacznie mniej

Na Instagramie Deynn, to pytanie pojawiało się milion razy: 'Ile ważysz?'. Blogerka raz na jakiś czas na swoich social mediach pokazuje jak staje na wadze. Tym razem znowu to zrobiła jednak wynik ten nie bardzo spodobał się Maricie. Waga pokazała 63 kilogramy, ale Deynn zapewniała, że waga kłamie, bo ona waży zdecydowanie mniej. Jak to możliwe?

Blogerka nie raz mówiła już o tym, że przez okres zimowy chce zrobić 'masę'. na jej Snapchacie często możemy zaobserwować, co gwiazda je podczas tej 'masy'. Porcje są rzeczywiście spore, dlatego może waga jednak nie kłamie? Zobaczcie o co w tym wszystkim chodzi.

Deynn waży 63 kilogramy Deynn waży 63 kilogramy www.instagram.com/deynn

Marita pokazuje ile tak naprawdę waży, jednak coś się tu nie zgadza

Blogerka zrelacjonowała moment wchodzenia na wagę i... widzimy na niej 63 kilogramy. Biorąc pod uwagę fakt, że jest ona średniego wzrostu i ma zrobione piersi, to liczba ta wcale nas nie dziwi. Deynn zapewnia jednak, że wcale tyle nie waży, bo...

Zobaczcie na kolejnym slajdzie. 

Deynn na wagę weszła w ubraniach i butach Deynn na wagę weszła w ubraniach i butach www.instagram.com/deynn

Deynn zaprzecza, że waży 63 kilogramy i wyjaśnia dlaczego

Deynn nie waży 63 kilogramy, bo... na wagę stanęła w butach i ubraniach. Na relacji powiedziała:

- 'Czyli ważę jakieś 59 kilo, mam na sobie ubrania'

Tak czy inaczej, te 59 kilogramów chyba jest trochę oszukane... no chyba, że na wadze stanęła jeszcze z torbą treningową. Nawet gdyby odjąć ubrania, buty i kurtkę, to i tak nie wydaje nam się, żeby wszystko łącznie ważyło aż 4 kilogramy. 

Deynn uwielbia ćwiczyć na siłowni Deynn uwielbia ćwiczyć na siłowni www.instagram.com/deynn

Obserwujecie Deynn na Instagramie?

Wiele fanów tak czy inaczej praktycznie pod każdym postem pyta Maritę o to ile waży. Ci, którzy widzieli ją na żywo wiedzą, że blogerka jest bardzo szczupła. Czasem na zdjęciach, na których wypina pośladki, lub pozuje tak żeby wyglądać na większą rzeczywiście wygląda jakby ważyła kilka kilogramów więcej. Bez względu na to ile Marita waży, trzeba jej oddać, że formę ma naprawdę wspaniała, a jak już dobrze wiemy to nie waga jest wyznacznikiem, a lustro, a w nim blogerka prezentuje się całkiem nieźle. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.