Marina Łuczenko-Szczęsna publikuje zdjęcie sprzed 10 lat i wygląda na nim zupełnie inaczej. Teraz jest ikoną stylu, a wcześniej...

Marina Łuczenko-Szczęsna w polskim show biznesie jest już od dłuższego czasu. Ci, którzy śledzą ją od początku kariery z pewnością pamiętają, że piosenkarka występowała w takim serialu jak "39 i pół".To właśnie mniej więcej z tego okresu Marina opublikowała fotkę. Jak wyglądała piosenkarka 10 lat temu?
Marina Łuczenko pokazała swoje stare zdjęcie Marina Łuczenko pokazała swoje stare zdjęcie www.instagram.com/marina_official

Metamorfoza Mariny Łuczenko-Szczęsnej

Marina Łuczenko-Szczęsna to to jedna z tych gwiazd, która swoją karierę zaczęła już jako nastolatka. Choć na jej profilu nie znajdziemy wielu zdjęć z dawnych lat, to piosenkarka jakiś czas temu pokazała, jak wyglądała kiedyś. Pamiętacie ją 10 lat temu? Jeżeli nie to zobaczcie na kolejnych slajdach. 

Marina nigdy nie była gruba, ale teraz wygląda świetnie Marina nigdy nie była gruba, ale teraz wygląda świetnie www.instagram.com/marina_official

Marina nigdy nie była gruba, ale teraz wygląda świetnie

Choć Marina nigdy nie była gruba, to teraz jej sylwetka jest dużo szczuplejsza i smuklejsza, co również da się zauważyć po jej twarzy. Piosenkarka zamiast okrągłej buzi, jak kiedyś ma mocno widoczne kości policzkowe. Jedna rzecz, która pozostała nadal charakterystyczna u Mariny, to czarna kreska na oku.

Marina Łuczenko nigdy nie wyglądała tak dobrze jak teraz Marina Łuczenko nigdy nie wyglądała tak dobrze jak teraz www.instagram.com/marina_official

Marina Łuczenko nigdy wcześniej nie wyglądała tak dobrze jak teraz

Żona Wojciecha Szczęsnego nie wyglądała nigdy wcześniej tak dobrze jak obecnie. Patrząc na całokształt tego, jak piosenkarka się prezentuje, to widać niesamowity progres w stylu i w jej sylwetce. Marina może pochwalić się teraz pięknym ciałem i umięśnionym brzuchem. Choć do kaloryfera Sary Boruc troszeczkę jej jeszcze brakuje, to jest ona na dobrej drodze żeby to osiągnąć. 

Marina przyjaźni się z Sarą Boruc Marina przyjaźni się z Sarą Boruc www.instagram.com/marina_official

Marina przyjaźni się z Sarą Boruc

Piosenkarka na co dzień przyjaźni się z inną żoną piłkarza, Sarą Boruc. Obie panie chętnie spędzają razem czas i wyjeżdżają na wakacje. Na tym zdjęciu widać, że Marina jest nie tylko bardzo szczupła, ale też ma styl. Dla wielu jest ona ikoną, ale jak wyglądała 10 lat temu? 

Marina Łuczenko 10 lat temu Marina Łuczenko 10 lat temu www.instagram.com/marina_official

Marina Łuczenko na zdjęciu sprzed 10 lat wygląda zupełnie inaczej niż teraz

Marina postanowiła przypomnieć swoim fanom jak wyglądała 10 lat temu. Piosenkarka miała wtedy kruczoczarne włosy, źle wyregulowane brwi i mocny makijaż. Po jej twarzy widać również, że na wadze miała kilka kilogramów więcej. 

Marina na starych zdjęciach Marina na starych zdjęciach www.instagram.com/marina_official

Piosenkarka nie tylko zmieniła się z wyglądu, ale również jej styl uległ znacznej poprawie

Każdy z nas pamięta jaka była moda kilka lat temu, neonowe t-shirty i lity to był wtedy hit. No cóż, Marina chciała być w trendach, dlatego w jej stylizacjach mocno zauważalne były te dwa elementy. Teraz piosenkarka uważana jest za it-girl i ikonę mody. Odkąd jest żoną Wojciecha Szczęsnego, w jej szafie znajdziemy takie marki jak Hermes, Saint Laurent, Isabel Marant czy Balenciaga. Marina uwielbia również drogie torebki, ale z drugiej strony, która z nas ich nie lubi? 

Marina wygląda teraz lepiej? Marina wygląda teraz lepiej? www.instagram.com/marina_official

Czy Marina wygląda teraz lepiej?

Patrząc na ogólną metamorfozę Mariny Łuczenko-Szczęsnej jednogłośnie stwierdzamy, że wygląda ona teraz zdecydowanie lepiej. Jej metamorfoza jest widoczna gołym okiem. bardziej naturalny look bardzo do niej pasuje. 

A wy co myślicie? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.