Sandra Kubicka pokazuje zdjęcie bez makijażu i w bikini sprzed 6 lat. Bardzo się zmieniła?

Sandra Kubicka to jedna z piękniejszych polskich modelek, która swoją karierę robi głównie za granicami naszego kraju. Modelka ma piękne, wysportowane ciało, które pozwala jej brać udział w kampaniach np. strojów kąpielowych. W tym roku Kubicka była twarzą nowej marki Jessiki Mercedes, która właśnie stworzyła swoje bikini. Raz na jakiś czas gwiazdy publikują w sieci swoje stare zdjęcia pokazując, jak bardzo się zmieniły. Sandra Kubicka postanowiła pochwalić się fotką sprzed 6 lat. Modelka pozuje na nim kompletnie bez makijażu i w bikini. Czy zmieniła się aż tak bardzo? Oceńcie sami!
Sandra Kubicka pokazała stare zdjęcie sprzed 6 lat! Sandra Kubicka pokazała stare zdjęcie sprzed 6 lat! www.instagram.com/sandrakubicka

Sandra Kubicka pokazuje zdjęcie bez makijażu i w bikini sprzed 6 lat. Bardzo się zmieniła?

Sandra Kubicka to jedna z piękniejszych polskich modelek, która swoją karierę robi głównie za granicami naszego kraju. Modelka ma piękne, wysportowane ciało, które pozwala jej brać udział w kampaniach np. strojów kąpielowych. W tym roku Kubicka była twarzą nowej marki Jessiki Mercedes, która właśnie stworzyła swoje bikini. Raz na jakiś czas gwiazdy publikują w sieci swoje stare zdjęcia pokazując, jak bardzo się zmieniły.

Sandra Kubicka postanowiła pochwalić się fotką sprzed 6 lat. Modelka pozuje na nim kompletnie bez makijażu i w bikini. Czy zmieniła się aż tak bardzo? Oceńcie sami!

Sandra Kubicka na zdjęciu sprzed 6 lat Sandra Kubicka na zdjęciu sprzed 6 lat www.instagram.com/sandrakubicka

Sandra Kubicka pokazała swoje stare zdjęcie na swoim Insta Story

Przeglądając Insta Story Sandry Kubickiej mogliście mieć problem z zauważeniem tego zdjęcia, bo tak naprawdę modelka, aż tak bardzo się nie zmieniła. Choć na tym zdjęciu ma zaledwie 16 lat, to wygląda prawie tak samo jak teraz. Jedyna duża zmiana, która widoczna jest gołym okiem to długość jej blond włosów. Kiedy jednak przyjrzymy się bliżej możemy zauważyć, że jej ciało również prezentuje się teraz znacznie lepiej. Mocniej umięśniony brzuch i szczuplejsze uda to teraz wielki atut modelki. Widać, że Sandra nie odpuszcza treningów na siłowni. 

Sandra Kubicka na siłowni Sandra Kubicka na siłowni www.instagram.com/sandrakubicka

Kubicka na swoim Instagramie pokazuje jak ćwiczy na siłowni

Coraz więcej modelek chwali się w swoich mediach społecznościowych tym jak na co dzień ćwiczy. Jeżeli obserwujecie Aniołki Victoria's Secret na Instagramie, to pewnie nie raz widzieliście, że ich treningi to nie tylko joga czy pilates, ale również treningi funkcjonalne, a nawet boks. Sandra na siłowni również nie odpuszcza. Zresztą wystarczy spojrzeć chociażby na ten filmik. 

Work hard, play hard ??????????? @christopher.kadima #LA

Post udostępniony przez SANDRA KUBICKA ???????? (@sandrakubicka) 13 Lis, 2017 o 8:11 PST

Takiego wysportowanego ciała pozazdrościć jej może nie jedna trenerka fitness Takiego wysportowanego ciała pozazdrościć jej może nie jedna trenerka fitness www.instagram.com/sandrakubicka

Czy Sandra Kubicka aż tak bardzo się zmieniła?

Patrząc na najnowsze zdjęcia Sandry gołym okiem widać jak dużą pracę wykonała ona na siłowni. Takiego wysportowanego ciała może pozazdrościć jej nie jedna trenerka fitness. Oczywiście, żeby osiągnąć taki efekt poza treningiem ważna jest również dieta. Modelka nie dawno stworzyła swój zdrowy, zielony sok, który cieszy się sporym zainteresowaniem wśród jej fanek. To pokazuje, że zdrowy styl życia dla Sandry nie jest niczym nowym. 

Kiedy porównujemy jej stare zdjęcie z tymi nowszymi, to fakt, zmieniła fryzurę i wyrzeźbiła ciało, ale nadal jest bardzo naturalna, co w tych czasach się ceni. 

LOVE YOUR BODY Make up by @sagemakeup Hair @mathiasdavidhair

Post udostępniony przez SANDRA KUBICKA ???????? (@sandrakubicka) 21 Lis, 2017 o 11:12 PST

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.