Ania Lewandowska ćwiczy z małą Klarą, a w poście pod zdjęciem porusza ważny temat, który powinna przeczytać każda matka

Wystarczy spojrzeć na zdjęcia Ani Lewandowskiej z małą Klarą żeby powiedzieć, że trenerka chyba nigdy wcześniej nie była szczęśliwsza. Patrząc na figurę Ani możemy stwierdzić również, że macierzyństwo i w tej kwestii jej służy. Niedawno na Instagramie żony Roberta Lewandowskiego pojawiło się zdjęcie, na którym Ania ćwiczy, a jej mała córeczka ją obserwuje. Nie mogło ta zabraknąć obszernego postu, który powinna przeczytać każda matka. Ania piszę w nim o jednej bardzo ważnej kwestii, która jest niesamowicie ważna jeżeli chodzi o wychowywanie dzieci.
Ania pokazała jak ćwiczy z małą Klarą i porusza ważny temat Ania pokazała jak ćwiczy z małą Klarą i porusza ważny temat www.instagram.com/annalewandowskahpba

Ania Lewandowska ćwiczy z małą Klarą, a w poście pod zdjęciem porusza ważny temat, który powinna przeczytać każda matka

Wystarczy spojrzeć na zdjęcia Ani Lewandowskiej z małą Klarą żeby powiedzieć, że trenerka chyba nigdy wcześniej nie była szczęśliwsza. Patrząc na figurę Ani możemy stwierdzić również, że macierzyństwo i w tej kwestii jej służy. Niedawno na Instagramie żony Roberta Lewandowskiego pojawiło się zdjęcie, na którym Ania ćwiczy, a jej mała córeczka ją obserwuje.

Nie mogło ta zabraknąć obszernego postu, który powinna przeczytać każda matka. Ania piszę w nim o jednej bardzo ważnej kwestii, która jest niesamowicie ważna jeżeli chodzi o wychowywanie dzieci.

Ania zabiera córeczkę na siłownię Ania zabiera córeczkę na siłownię www.instagram.com/annalewandowskahpba

To zdjęcie to najsłodsza rzecz jaką dziś zobaczycie

To nie pierwszy raz, kiedy Ania zabiera swoją małą córeczkę na "swój plac zabaw", czyli na siłownię. Trenerka przy okazji kolejnego wspólnego wypadu postanowiła napisać obszerny post, w którym porusza ważny temat. Jaki? Zobaczcie sami. 

- "Taki początek dnia lubimy. Razem aktywny, sobotni poranek. Dobre nawyki należy wyrabiać od najmłodszych lat. Mam nadzieję, że uda mi się zaszczepić Klarze miłość do sportu.  Staram się być wzorem dla Niej najlepszym wzorem. Teraz wiem Drogie mamy, co miałyście na myśli pisząc mi, że dzieci dają największa sile do działania! 
Podpisuję się pod tym! 
Zmęczenie? Nieprzespane noce? Praca? Brak czasu dla siebie?
Wszystko wynagradza ten jeden uśmiech! I choć jak każda z mam będę uczyła się być dobrym rodzicem przez całe życie, to wiem że należy się nie poddawać i dawać jak najlepszy przykład. .... Bo cóż jest większym SUKCESEM ŻYCIOWYM niż szczęśliwe i spełnione dziecko, ze wsparciem rodziców?"

Ania ćwiczy z małą Klarą Ania ćwiczy z małą Klarą www.instagram.com/annalewandowskahpba

Lewandowska chciałaby być najlepszym wzorem do naśladowania dla swojej córki

Bardzo ważna kwestia, o której pisaliśmy w tytule i pierwszym slajdzie, to wyrabianie dobrych nawyków u dzieci. W tej kwestii zgadzamy się z Anią w stu procentach. Niestety coraz częściej młode mamy skupiają się na sobie, a nie swoim dziecku. Wyrabianie dobrych nawyków nie dotyczy tylko sportu, ale kultury osobistej, zdrowego odżywiania, komunikacji etc. Choć Ania na ten temat napisała tylko jedno zdanie, to temat ten jest niezwykle ważny jeżeli chodzi o rodzicielstwo i wychowywanie dzieci. 

Biorąc pod uwagę fakt, że Ania przez wiele lat była czołową zawodniczką Karate, a jej mąż jest jednym z najlepszych zawodników piłki nożnej na świecie, to mała Klara nie mogła od losu dostać lepszych wzorców do naśladowania. Oczywiście teraz jest jeszcze bardzo malutka, ale wszyscy rodzice doskonale wiedzą o tym, że dziecko uczy się i zapamiętuje wiele rzeczy już od najmłodszych dni życia. 

Trenerka zabiera swoją córkę również na obozy Trenerka zabiera swoją córkę również na obozy www.instagram.com/annalewandowskahpba

Ania Lewandowska nie tylko trenuje ze swoją córeczką, ale również zabiera ją na obozy

Widać, że towarzystwo małej Klary bardzo się podoba Ani, ale chyba też samej zainteresowanej. Dziewczynka z zaciekawieniem patrzy na swoją mamę i nawet na jednym ze zdjęć widać, że próbuje wykonać taki sam ruch nóżką jak Ania. Trenerka znana jest z tego, że dużo podróżuje i raz na pół roku organizuje obozy sportowe, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Nawet tam Ania zabiera swoją małą Klarę, żeby spędzić z nią jak najwięcej czasu. Takie małe rzeczy sprawiają, że jej córeczka obserwując co robi mama uczy się dobrych nawyków. W dalszej części postu Ani możemy przeczytać, że nie liczą się nieprzespane noce, zmęczenie i brak czasu dla siebie, bo uśmiech jej córki wynagradza wszystko.

Widać, że Ania jest szczęśliwa jako młoda mama. 

Więcej o: