Pokaz Victoria's Secret za nami, ale to o jednej modelce będzie teraz głośno. Takiego ciała jak Bella Hadid na wybiegu nie miała żadna kobieta

Jeżeli śledzicie nasze polskie blogerki takie jak Jessika Mercedes czy Maffashion, to oglądając ich wczorajsze Insta Story mogliście zobaczyć niemalże na żywo pokaz i kulisy Victoria's Secret. To jeden z tych dni w roku, kiedy oczy prawie wszystkich na świecie są skierowane właśnie na nie, Aniołki Victoria's Secret. Nie jest tajemnicą, że modelki należące do tego zaszczytnego grona mogą pochwalić się bardzo wysportowanymi sylwetkami. Dziewczyny czasem przez cały rok pracują nad formą właśnie do tego jednego pokazu. W zeszłym roku w Paryżu zadebiutowała Bella Hadid. Wtedy dużo więcej mówiło się o jej siostrze Gigi Hadid, która została okrzyknięta odkryciem roku. Niestety w Szanghaju Gigi nie zobaczyliśmy, ale za to jej siostra zrobiła prawdziwą furorę, a wszystko zaczęło się od jednego zdjęcia na jej Instagramie, które polubiła nawet Ewa Chodakowska. O jakie zdjęcie chodzi? Zobaczcie sami!
Bella Hadid błyszczała wczoraj najbardziej podczas pokazu Victoria's Secret Bella Hadid błyszczała wczoraj najbardziej podczas pokazu Victoria's Secret www.instagram.com/bellahadid

Pokaz Victoria's Secret za nami, ale to o jednej modelce będzie teraz głośno. Takiego ciała jak Bella Hadid na wybiegu nie miała żadna kobieta

Jeżeli śledzicie nasze polskie blogerki takie jak Jessika Mercedes czy Maffashion, to oglądając ich wczorajsze Insta Story mogliście zobaczyć niemalże na żywo pokaz i kulisy Victoria's Secret. To jeden z tych dni w roku, kiedy oczy prawie wszystkich na świecie są skierowane właśnie na nie, Aniołki Victoria's Secret. Nie jest tajemnicą, że modelki należące do tego zaszczytnego grona mogą pochwalić się bardzo wysportowanymi sylwetkami. Dziewczyny czasem przez cały rok pracują nad formą właśnie do tego jednego pokazu.

W zeszłym roku w Paryżu zadebiutowała Bella Hadid. Wtedy dużo więcej mówiło się o jej siostrze Gigi Hadid, która została okrzyknięta odkryciem roku. Niestety w Szanghaju Gigi nie zobaczyliśmy, ale za to jej siostra zrobiła prawdziwą furorę, a wszystko zaczęło się od jednego zdjęcia na jej Instagramie, które polubiła nawet Ewa Chodakowska. O jakie zdjęcie chodzi? Zobaczcie sami!

Bella Hadid pokazała umięśniony brzuch Bella Hadid pokazała umięśniony brzuch www.instagram.com/bellahadid

Bella Hadid skradła show podczas pokazu Victoria's Secret

Tak naprawdę Bella swoim zdjęciem podbiła internet na kilka godzin przed pokazem. Wszystkie modelki Victoria's Secret mają boskie, seksowne i wysportowane ciała. Niektóre z nich nie rezygnują z tego pokazu nawet w ciąży (w zeszłym roku na wybiegu pojawiła się ciężarna Irina Shayk). Tak jak wcześniej wspominaliśmy modelki nad swoją formą pracują niekiedy cały rok, bo to właśnie tego jednego dnia wszystkie oczy skierowane są właśnie na nie. 

Spójrzmy teraz na zdjęcie Belli, jedyne co nam przychodzi na myśl to: wow! Modelka nigdy wcześniej nie miała aż tak dobrej formy jak teraz. Płaski, mocno umięśniony brzuch widać gołym okiem, a do tego szczupłe długie nogi i biodra. Niektórzy powiedzą, że nie wygląda to zbyt kobieco, ale z drugiej strony Bella jest doskonałym przykładem modelki, która ma fit ciało, a nie jest wieszakiem. 

Bella Hadid na wybiegu Victoria's Secret Bella Hadid na wybiegu Victoria's Secret www.instagram.com/bellahadid

Takiej figury pozazdrościć jej mogą inne gwiazdy i... siostra

Wyżej mogliście przeczytać o tym, że jeszcze jakiś czas temu dużo więcej mówiło się o jej siostrze Gigi Hadid, a nie o niej. Z jednej strony wcale nas to nie dziwi, bo Bella jest młodsza od Gigi i później zaczęła też karierę. Tak czy inaczej role się zmieniły i Bella jest teraz numerem jeden. 

Wczorajszy pokaz udowodnił również, że ciężka praca popłaca, bo mimo tego że wcześniej była w cieniu innych modelek, wczoraj błyszczała najbardziej. Przy okazji poprzedniego pokazu Victoria's Secret Bella zdradziła, że jej dieta głównie opierała się na białku i codziennie spędzała około 3 godziny na siłowni. Patrząc na taką formę domyślamy się, że i tym razem było podobnie. 

Bella Hadid podczas przygotować do pokazu Bella Hadid podczas przygotować do pokazu www.instagram.com/bellahadid

Bella Hadid to jedna z najpiękniejszych modelek Victoria's Secret

Choć jest jeszcze bardzo młoda, bo w tym roku skończyła zaledwie 21 lat, to osiągnęła już bardzo wiele. Niektóre modelki latami marzą o tym by pojawić się na wybiegu Victoria's Secret, a jej się już to udało dwa razy z rzędu. Dodatkowo Bella pojawiła się na okładkach takich magazynów modowych jak Vogue, Harper's Bazaar czy Elle. Wczoraj udowodniła, że bycie w cieniu siostry jest już za nią i to ona jest teraz prawdziwą gwiazdą.

A dodatkowo to ciało! Z pewnością pozazdrościć jej może nie jedna koleżanka... czy siostra!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.