Maria Sharapova już tak nie wygląda. Czy znana tenisistka odważyła się na tak drastyczną metamorfozę?

Maria Sharapova to jedna z najpopularniejszych tenisistek na świecie. Rosjanka jest nie tylko wielokrotną liderką rankingu WTA, czy pięciokrotną zwyciężczynią Wielkiego Szlema, ale zaliczana jest również do najpiękniejszych sportsmenek na świecie. Wśród rzeszy kibiców Sharapovej, znajdziemy wielu fanów jej wyjątkowego talentu, ale również jej słowiańskiej urody.
Maria Sharapova Maria Sharapova www.instagram.com/mariasharapova

Zaskoczyła wszystkich zdjęciem na Instagramie

Ostatnio, na instagramowym profilu Marii Sharapovej, pojawiło się się zdjęcie, zupełnie odmienionej tenisistki. Aż ciężko było uwierzyć, że to właśnie ona. Ubrana na czarno, w niemal czarnych włosach, wygląda jak zupełnie inna osoba. Mimo wszystko w komentarzach pojawiło się wiele pozytywnych słów na temat jej nowego image'u.

Maria Sharapova Maria Sharapova www.instagram.com/mariasharapova

Nowy wygląd niesamowicie spodobał się jej fanom

Ku ogromnemu zdziwieniu, nowa fryzura tenisistki spodobała się większości jej fanów. Krótkie czarne włosy z grzywką sprawiły, że Maria zmieniła się nie do poznania. Z delikatnej oraz eterycznej blondynki, zmieniła się w ostrą, rockową dziewczynę. "Halloween might be over but Murder Mystery dinners just began"- napisała pod zdjęciem na Instagramie.

Maria Sharapova Maria Sharapova www.instagram.com/mariasharapova

Trwała metamorfoza, czy może jednak peruka?

Wiele osób uwierzyło, ze Maria naprawdę przefarbowała swoje włosy na czarno, porównując ją do dziewczyny z tatuażem, z książki Stiega Larssona. Jednak była to tylko chwilowa zmiana wizerunku. Tenisistka bowiem zainwestowała w perukę, która pozwoliła jej stać się brunetką bez konieczności farbowania, naturalnie pięknych, blond włosów. 

Maria Sharapova Maria Sharapova www.instagram.com/mariasharapova

Ładnemu we wszystkim ładnie, ale...

Trzeba przyznać, że Maria Sharapova jako brunetka wygląda niezwykle intrygująco. Jednakże większość jej fanów woli ją jako delikatną oraz zmysłową blondynkę, i w takiej właśnie wersji będziemy mogli widywać ją nadal na kortach tenisowych.

Maria Sharapova Maria Sharapova www.instagram.com/mariasharapova

Przygotowana na nadchodzący sezon?

Pięciokrotna zwyciężczyni Wielkiego Szlema, powróciła w kwietniu, po 15-miesięcznym zawieszeniu za naruszenie przepisów, wygrywając Tianjin Open. Pierwotnie została zawieszona na dwa lata, ale termin został skrócony do 15 miesięcy po tym, jak apelacja dowiedziała się, że brała zakazaną substancję, za radą lekarza. Już niebawem będziemy mogli zobaczyć, w jakiej formie aktualnie znajduje się Sharapova.

Maria Szarapowa Maria Szarapowa www.instagram.com/mariasharapova

Aktywna zawodowo mimo zawieszenia

Mimo przymusowej przerwy w zawodowym graniu, Maria, pozostała aktywna w świecie show biznesu. Wystąpiła na kilku okładkach, m.in. do magazynu Vanity Fair, a także wzięła udział w sesji zdjęciowej do magazynu Vogue.

Maria Szarapowa Maria Szarapowa www.instagram.com/mariasharapova

Aktywność fizyczna na stałe wpisana w jej codzienne życie

Przerwa od turniejów, pozwoliła jej jeszcze bardziej skupić się nad poprawieniem swojej wydolności oraz kondycji fizycznej. Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli zobaczyć efekty jej ciężkiej pracy.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.