Ma 44 lata, a ciała pozazdrościć jej może nie jedna młodsza koleżanka. Heidi Klum na Instagramie pokazała swoje nagie zdjęcie

Nie trzeba daleko szukać jeżeli chodzi o rozbierane zdjęcia gwiazd w sieci. Nasza rodaczka, top modelka Anja Rubik co jakiś czas na swoim profilu publikuje takie oto zdjęcia. Oczywiście wszystkie zrobione są ze smakiem i w żaden sposób nie są wulgarne. Trzeba mieć ogromną odwagę by pokazać siebie nago milionom ludzi na całym świecie, dlatego nie każda gwiazda się na to zdecyduje. Ostatnio do sieci podobne zdjęcie wrzuciła była top modelka Heidi Klum. Choć gwiazda ma 44 lata nadal wygląda pięknie, a jej ciało jest godne pozazdroszczenia. Gwiazda podpisała zdjęcie "California dreaming" i pozuje na nim zupełnie nago. Jak wygląda? Zobaczcie!
Heidi Klum pokazała zupełnie nagą fotkę na Instagramie Heidi Klum pokazała zupełnie nagą fotkę na Instagramie www.instagram.com/heidiklum

Ma 44 lata, a takiego ciała może pozazdrościć jej nie jedna młodsza koleżanka. Heidi Klum na Instagramie pokazała swoje nagie zdjęcie

Nie trzeba daleko szukać jeżeli chodzi o rozbierane zdjęcia gwiazd w sieci. Nasza rodaczka, top modelka Anja Rubik co jakiś czas na swoim profilu publikuje takie oto zdjęcia. Oczywiście wszystkie zrobione są ze smakiem i w żaden sposób nie są wulgarne. Trzeba mieć ogromną odwagę by pokazać siebie nago milionom ludzi na całym świecie, dlatego nie każda gwiazda się na to zdecyduje.

Ostatnio do sieci podobne zdjęcie wrzuciła była top modelka Heidi Klum. Choć gwiazda ma 44 lata nadal wygląda pięknie, a jej ciało jest godne pozazdroszczenia. Gwiazda podpisała zdjęcie "California dreaming" i pozuje na nim zupełnie nago. Jak wygląda? Zobaczcie!

Heidi Klum pozuje zupełnie nago Heidi Klum pozuje zupełnie nago www.instagram.com/heidiklum

Heidi Klum pozuje zupełnie nago na nowym zdjęciu na Instagramie

Modelka od lat ma boskie ciało. Choć swoją zawodową karierę zakończyła już dobrych kilka lat temu to i tak można uznać ją za jedną z piękniejszych modelek na świecie. Mogłoby się wydawać, że z wiekiem, kiedy w końcu będzie mogła porzucić restrykcyjną dietę i ciężkie treningi jej ciało zacznie wyglądać inaczej, a tu  proszę. 

Na zdjęciu widzimy nagą Heidi Klum, która leży na brzuchu i pokazuje swoje jędrne pośladki. Fani nie kryją zachwytu i w komentarzach zachwalają figurę, a w szczególności pupę modelki. 

Heidi Klum zaprojektowała swoje stroje kąpielowe Heidi Klum zaprojektowała swoje stroje kąpielowe www.instagram.com/heidiklum

Jak wygląda dieta byłej top modelki Heidi Klum?

Dieta Heidi Klum jest dość nietypowa. Modelka zaczyna dzień od wegetariańskiego śniadania i przygotowania przekąsek na cały dzień. Dzięki temu dostarcza do organizmu mnóstwo witamin i błonnika, a to z kolei pozwala jej zahamować apetyt aż do obiadu. Trikiem dietetycznym Heidi jest duży garnek zdrowej zupy, która starcza jej na kilka dni, a którą może podjadać bez obaw o przytycie. Na próżno szukać w jej diecie węglowodanów. Modelka podobno unika ich jak ognia chociaż jak sama przyznała czasami, ale bardzo rzadko zdarza jej się je zjeść. 

Dodatkowo kluczem do szczupłej sylwetki są regularne treningi. Poza tym Heidi uwielbia jeździć na rowerze i spacerować ze swoimi psami. 

Wohoooo

Post udostępniony przez Heidi Klum (@heidiklum) 18 Kwi, 2017 o 8:56 PDT

Heidi Klum w seksownej sesji zdjęciowej Heidi Klum w seksownej sesji zdjęciowej www.instagram.com/heidiklum

Czy publikowanie nagich zdjęć w sieci przez gwiazdy to już przegięcie?

Biorąc pod uwagę fakt, że Heidi Klum jest top modelką, która nie raz pozowała nago, to takie zdjęcia wcale nas nie dziwią i nie szokują. Zastanówmy się jednak, czy nie jest to przekroczenie jakieś granicy prywatności, która powinna być zachowana tylko dla naszego partnera?

Oczywiście, na zdjęciu widać tylko pośladki, a kiedy przejrzymy różne profile na Instagramie, to praktycznie co druga dziewczyna już teraz robi sobie bardzo podobne zdjęcia... no może w majtkach. 

Waszym zdaniem to przegięcie, czy może nie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.