Katarzyna Zielińska znowu to zrobiła, aktorka pokazała swoje stare zdjęcie, a fani "Grunt mieć dystans do siebie"

Choć aktorka obecnie jest w drugiej ciąży, raz na jakiś czas na swoim profilu na Instagramie pokazuje swoje stare zdjęcia. Tym razem wstawiła fotkę pod którą zapytała swoje fanki, która stylizacja bardziej im się podoba. Oczywiście pod zdjęciem nie mogło zabraknąć komentarzy, w których obserwujący Kasię chwalą ją za ogromny dystans do siebie. Nie da się ukryć, że Katarzyna Zielińska przeszła ogromną metamorfozę. Kiedyś była zdecydowanie pulchniejsza, ale również jej styl pozostawiał wiele do życzenia. Co prawda, jeżeli jesteśmy przy kwestii stylizacji to nie ma co za bardzo jej komentować, bo kilka lat temu takie były po prostu trendy. Jak bardzo zmieniła się Zielińska? Zobaczcie sami!
Katarzyna Zielińska znowu to zrobiła. Aktorka pokazała swoje stare zdjęcia Katarzyna Zielińska znowu to zrobiła. Aktorka pokazała swoje stare zdjęcia www.instagram.com/katarzynazielinska

Katarzyna Zielińska znowu to zrobiła, aktorka pokazała swoje stare zdjęcie, a fani "Grunt mieć dystans do siebie"

Choć aktorka obecnie jest w drugiej ciąży, raz na jakiś czas na swoim profilu na Instagramie pokazuje swoje stare zdjęcia. Tym razem wstawiła fotkę pod którą zapytała swoje fanki, która stylizacja bardziej im się podoba. Oczywiście pod zdjęciem nie mogło zabraknąć komentarzy, w których obserwujący Kasię chwalą ją za ogromny dystans do siebie.

Nie da się ukryć, że Katarzyna Zielińska przeszła ogromną metamorfozę. Kiedyś była zdecydowanie pulchniejsza, ale również jej styl pozostawiał wiele do życzenia. Co prawda, jeżeli jesteśmy przy kwestii stylizacji to nie ma co za bardzo jej komentować, bo kilka lat temu takie były po prostu trendy. Jak bardzo zmieniła się Zielińska? Zobaczcie sami!

Metamorfoza Katarzyny Zielińskiej Metamorfoza Katarzyny Zielińskiej www.instagram.com/katarzynazielinska

Nowy trend na Instagramie, gwiazdy pokazują swoje stare zdjęcia

To nie pierwszy raz, kiedy Katarzyna Zielińska pokazuje swoje stare zdjęcia na Instagramie. Aktorka przez te kilka lat przeszła naprawdę ogromną metamorfozę, którą zresztą widać gołym okiem. Kiedyś nie tylko miała zupełnie inny styl, ale również fryzurę i kilka nadprogramowych kilogramów. Mimo wszystko i tak dzięki temu jaką jest osobą zebrała wokół siebie grono fanów, a telewidzowie ją pokochali. 

Katarzyna Zielińska na starych zdjęciach Katarzyna Zielińska na starych zdjęciach www.instagram.com/katarzynazielinska

Katarzyna Zielińska po raz kolejny pokazuje stare zdjęcia

Tym razem Katarzyna Zielińska wrzuciła fotkę, na której zestawione są ze sobą dwie stylizacje. Pierwsza, po lewej to połączenie niebieskiego topu z białą bluzką wystającą zza niego z granatowymi rybaczkami, dużą niebieską torbą i szpileczkami. Patrząc na to zdjęcie na usta nasuwa nam się słowo kicz! Stylizacja po prawej, to seksowna, dopasowana czerwona sukienka z sandałkami na szpilce. Gołym okiem widać, w którym looku Kasia wygląda lepiej. Oczywiście fani śmieją się, że w tej niebieskiej stylizacji jest prawdziwy szał. My jednak zwracamy uwagę na figurę Kasi. Przed drugą ciążą Zielińska prezentowała się świetnie (oczywiście w ciąży również wygląda kwitnąco), a takiej sylwetki pozazdrościć by jej mogła nie jedna dużo młodsza koleżanka. W stylizacji po lewej widać, że Zielińska nie tylko miała źle dobraną fryzurę, ale również makijaż, który ją bardzo postarzał, a także te kilka dodatkowych kilogramów. Choć aktorka nie wyglądała źle, to naszym zdaniem w drugiej wersji wygląda zdecydowanie lepiej. 

Katarzyna Zielińska obecnie jest w drugiej ciąży Katarzyna Zielińska obecnie jest w drugiej ciąży www.instagram.com/katarzynazielinska

Katarzyna Zielińska już za chwilę urodzi drugie dziecko

Obecnie aktorka jest w drugiej ciąży. Dwa lata temu urodziła swojego pierwszego syna Henryka. Patrząc na ciążowe zdjęcia i stylizacje nie możemy wyjść z zachwytu jak pięknie wygląda. Można by nawet powiedzieć, że czas się dla niej zatrzymał, bo wygląda dużo młodziej. Duży ciążowy brzuch dodaje jej jeszcze więcej uroku, a cała sylwetka Zielińskiej prezentuje się bardzo dobrze. Widać, że aktorka dbała o siebie w obecnym stanie, bo o nadprogramowych kilogramach (poza brzuszkiem) raczej nie ma mowy. 

A wy co myślicie o takim pokazywaniu starych zdjęć? Naszym zdaniem Kasia jest w tym mistrzynią i brawo za ten dystans! 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.