Chodakowska ćwiczy na lotnisku "Co przyszłoby Ci na myśl, gdybyś zobaczyła na żywo takiego świra?"

Ewa Chodakowska wielokrotnie w wywiadach podkreślała, że najbardziej lubi ćwiczyć z ciężarem własnego ciała lub przy pomocy hantli czy ketllebell. Rzeczywiście, kiedy włączymy jakiekolwiek DVD nie zobaczymy na nim treningu z innym sprzętem. Trenerka nie traci czasu na trening nawet na lotnisku. Na swoim Instagramie Chodakowska opublikowała wideo, na którym widzimy jak wykonuje kilka prostych ćwiczeń, w sali zabaw dla dzieci. Pod filmikiem napisała, że ludzie dziwnie na nią spoglądali, jednak ona w ogóle się tym nie przejmowała. Jak wygląda taki trening? Zobaczcie sami!
Ewa Chodakowska ćwiczy na lotnisku, a fani przecierają oczy ze zdumienia Ewa Chodakowska ćwiczy na lotnisku, a fani przecierają oczy ze zdumienia www.instagram.com/chodakowskaewa

Chodakowska ćwiczy na lotnisku "Co przyszłoby Ci na myśl, gdybyś zobaczyła na żywo takiego świra?"

Ewa Chodakowska wielokrotnie w wywiadach podkreślała, że najbardziej lubi ćwiczyć z ciężarem własnego ciała lub przy pomocy hantli czy ketllebell. Rzeczywiście, kiedy włączymy jakiekolwiek DVD nie zobaczymy na nim treningu z innym sprzętem. Trenerka nie traci czasu na trening nawet na lotnisku.

Na swoim Instagramie Chodakowska opublikowała wideo, na którym widzimy jak wykonuje kilka prostych ćwiczeń, w sali zabaw dla dzieci. Pod filmikiem napisała, że ludzie dziwnie na nią spoglądali, jednak ona w ogóle się tym nie przejmowała. Jak wygląda taki trening? Zobaczcie sami!

Trenerka uwielbia trening z ciężarem własnego ciała Trenerka uwielbia trening z ciężarem własnego ciała www.instagram.com/chodakowskaewa

Ewa Chodakowska uwielbia trening z ciężarem własnego ciała

Trening z ciężarem własnego ciała może być tak samo efektowny jak ten przy pomocy ciężarów czy maszyn. Wystarczy spojrzeć na ciało trenerki. Jej programy treningowe są proste, ale dają niezły wycisk. W końcu dzięki niej większość Polek zaczęło ćwiczyć w domu. Tym samym Ewa udowadnia, że nie musisz mieć karnetu na siłownię czy drogiego sprzętu żeby powalczyć o lepszą wersję siebie. Chodakowska tak dba o swoje fanki, że raz na jakiś czas na swój profil na Instagramie wrzuca im dodatkowe pomysły na trening. Wiele z nich wykonasz dosłownie wszędzie. Tym razem Chodakowska proponuje trening na lotnisku. 

Ewa Chodakowska ćwiczy nawet na lotnisku Ewa Chodakowska ćwiczy nawet na lotnisku www.instagram.com/chodakowskaewa

Trenerka ćwiczy na lotnisku, a ludzie patrzą na nią z niedowierzaniem

Jak się chce to można wszystko, takie zdanie zdecydowanie pasuje do Ewy Chodakowskiej. Nie ma chyba takiej przeszkody, która nie pozwoliłaby jej zrobić treningu. Często bywa tak, że na lotnisku nasz lot jest opóźniony lub w ogóle odwołany, albo po prostu mam sporo czasu na przesiadkę. Trenerka proponuje nam wykorzystać ten czas w sposób aktywny np. wykonując trening. 

Długo nie czekając Ewa znalazła sobie kawałek miejsca w sali zabaw dla dzieci i przygotowała kilka prostych ćwiczeń. Z resztą zobaczcie sami! 

Ewa Chodakowska wykorzystuje każdy moment na trening Ewa Chodakowska wykorzystuje każdy moment na trening www.instagram.com/chodakowskaewa

"JESTEM NA LOTNISKU.. czekam na samolot .. Mój TRENINGOWY PLAC ZABAW jest wszędzie.. machnęłam mini rundę.. w kąciku dla dzieci" - napisała Chodakowska

Pod filmikiem Ewa napisała, że jej treningowy plac zabaw jest wszędzie... i to dosłownie. 

- 'Co przyszłoby Ci na myśl, gdybyś zobaczyła na żywo takiego świra?' - zapytała Ewa. 

Pod postem pojawiło się oczywiście setki komentarzy, w których fanki są zachwycone jej propozycją. 

- 'Wulkan energii !!' - pisze jedna. 

- 'Są 3 opcje: 1. czubek, 2. pozytywnie zakręcony czubek, 3. sama Ewa Chodakowska' - pisała inna.  

Taki widok rzeczywiście mógł zaskoczyć przechodniów, ale pewnie gdyby na lotnisku spotkał ją ktoś znajomy, to takie wykorzystanie wolnego czasu przez Ewę w ogóle by go nie zdziwiło. 

A wy co byście pomyśleli jakbyście zobaczyli ćwiczącą Ewę Chodakowską w kąciku zabaw dla dzieci na lotnisku? 

Więcej o:
Copyright © Agora SA