Robert Lewandowski przeszedł ogromną metamorfozę! Piłkarz przefarbował się na blond

To, że kobiety farbują włosy raz na jakiś czas to norma, jednak chyba nadal nie jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że włosy farbują również mężczyźni. Chyba nikt się nie spodziewał, że również nasz najlepszy piłkarz postawi na tak diametralną zmianę. Wczoraj Robert Lewandowski na swoim Insta Story pokazał, że jest u fryzjera. Raczej nikt nie przypuszczał, że chodzi o zmianę koloru włosów. Wieczorem na jego profilu pojawiło się zdjęcie, na którym Robert wygląda zupełnie inaczej. Jak? Zobaczcie sami.
Robert Lewandowski diametralnie zmienił fryzurę Robert Lewandowski diametralnie zmienił fryzurę www.instagram.com/_rl9

Robert Lewandowski przeszedł ogromną metamorfozę! Piłkarz przefarbował się na blond

To, że kobiety farbują włosy raz na jakiś czas to norma, jednak chyba nadal nie jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że włosy farbują również mężczyźni. Chyba nikt się nie spodziewał, że również nasz najlepszy piłkarz postawi na tak diametralną zmianę.

Wczoraj Robert Lewandowski na swoim Insta Story pokazał, że jest u fryzjera. Raczej nikt nie przypuszczał, że chodzi o zmianę koloru włosów. Wieczorem na jego profilu pojawiło się zdjęcie, na którym Robert wygląda zupełnie inaczej. Jak? Zobaczcie sami.

Lewandowski to jeden z najprzystojniejszych polskich piłkarzy Lewandowski to jeden z najprzystojniejszych polskich piłkarzy www.instagram.com/_rl9

Robert Lewandowski to jeden z najprzystojniejszych polskich piłkarzy

Jeżeli mielibyśmy zrobić ranking na najprzystojniejszego polskiego piłkarza, to Robert Lewandowski z pewnością znajdował by się w czołówce. Nie często się zdarza, że facet jest brunetem, a do tego ma niebieskie oczy. Robert tak ma, dlatego wcale nas nie dziwi fakt, że Ania jest w nim tak zakochana i kiedy tylko może chwali się ich wspólną fotką. Poza tym, że Lewandowski jest przystojny należy także do grona najlepiej ubranych piłkarzy świata. 

Tym razem piłkarz postawił na diametralną zmianę wyglądu, której nikt się nie spodziewał. Od teraz Lewandowski jest blondynem. 

Lewandowski przefarbował się na blond Lewandowski przefarbował się na blond www.instagram.com/_rl9

Robert Lewandowski diametralnie zmienił kolor włosów

Wczoraj cały internet żył tym jednym zdjęciem. Lewandowski swoje brązowe włosy postanowił przefarbować na chłodny odcień blondu. Patrząc pierwszy raz na te zdjęcie wiele osób przecierało oczy ze zdziwienia. 

Jak wygląda, możecie zobaczyć na załączonym obrazku. Choć popielaty blond to najmodniejszy kolor tego sezonu, to zdecydowanie lepiej sprawdziłby się pewnie u jego żony. W takich włosach Robert naszym zdaniem wygląda dość dziwnie. Komentarze pod zdjęciem są podzielone. Jedni piszą: 

- 'Mnie się podoba na plus !!!'

Z kolei inni twierdzą, że metamorfoza Roberta się nie powiodła.

- 'Matko i córko, ojcze i synu kto mu taką krzywdę wyrządził?'

A wy co myślicie o tej zmianie? Na plus czy jednak może nie?

Leo Messi rok temu również przefarbował włosy Leo Messi rok temu również przefarbował włosy www.instagram.com/leomessi

Nie tylko Robert Lewandowski przefarbował włosy na blond, ale również Leo Messi

Trochę ponad rok temu temu na podobną metamorfozę postawił inny, znany piłkarz Leo Messi. Napastnik Realu Madryt swoje brązowe włosy również utlenił blond farbą. Choć nie zrobił tego po całości i tak wyglądał zupełnie inaczej. 

Czy blond to teraz najmodniejszy kolor wśród piłkarzy? Czekamy na kolejne duże metamorfozy. Może na taką zmianę postawi również Grzegorz Krychowiak znany ze śledzenia największych modowych trendów. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.