Melania Trump nie jest na żadnej diecie, a od lat zachwyca swoją figurą. Zobaczcie jak dba o sylwetkę

Melania Trump uważana jest za jedną z piękniejszych i dobrze ubranych kobiet na świecie. Choć głównie mówi się o jej mężu, prezydencie Donaldzie Trumpie, to media coraz częściej piszą również o niej. Wiele osób zastanawiało się jak pierwsza dama dba o swoją sylwetkę, bo trzeba przyznać, że figury mogłaby jej pozazdrościć nie jedna modelka. Jeżeli wydaje wam się, że jest na restrykcyjnej diecie, to jesteście w błędzie. Zobaczcie w takim razie w czym tkwi jej sekret.
Melania Trump zachwyca figurą, wiemy w czym tkwi jej sekret Melania Trump zachwyca figurą, wiemy w czym tkwi jej sekret www.instagram.com/flotus

Melania Trump nie jest na żadnej diecie, a od lat zachwyca swoją figurą. Zobaczcie jak dba o sylwetkę

Melania Trump uważana jest za jedną z piękniejszych i dobrze ubranych kobiet na świecie. Choć głównie mówi się o jej mężu, prezydencie Donaldzie Trumpie, to media coraz częściej piszą również o niej. Wiele osób zastanawiało się jak pierwsza dama dba o swoją sylwetkę, bo trzeba przyznać, że figury mogłaby jej pozazdrościć nie jedna modelka.

Jeżeli wydaje wam się, że jest na restrykcyjnej diecie, to jesteście w błędzie. Zobaczcie w takim razie w czym tkwi jej sekret.

Melania Trump nie jest na żadnej rygorystycznej diecie Melania Trump nie jest na żadnej rygorystycznej diecie www.instagram.com/flotus

W czym tkwi sekret szczupłej sylwetki Melanii Trump?

Od wielu lat pierwsza dama zachwyca swoją figurą. Szczupłe i długie nogi, to jeden z większych atutów Melanii. W mediach padało wiele pytań, jak to możliwe, że mimo upływu lat Melania wygląda cały czas kwitnąco. Jak sama przyznała, nie jest na żadnej diecie odchudzającej. Wielokrotnie podkreślała, że nie wyobraża sobie dnia bez śniadania i to właśnie ono według niej jest najważniejszym posiłkiem w ciągu całego dnia. Zazwyczaj pierwsza dama na pierwszy posiłek wybiera owsiankę z dużą ilością dodatków. 

Wielkim atutem pierwszej damy są jej nogi Wielkim atutem pierwszej damy są jej nogi www.instagram.com/flotus

Mówi się, że owoce to sam cukier, Melania twierdzi, że to właśnie dzięki nim ma szczupłą sylwetkę

Na temat owoców zdania są podzielone. Jedni uważają, że to sam cukier inni zaś twierdzą, że to prawdziwa bomba witaminowa. Melania Trump twierdzi, że to właśnie dzięki nim ma tak szczupłą sylwetkę i promienną cerę. 

Mimo tego, że owoce mają cukier, to właśnie dzięki niemu mamy energię. Jeden z przyjaciół Melanii zdradził, że pierwsza dama w ciągu całego dnia zjada od pięciu do siedmiu owoców. Dal Melanii ważne też jest picie dużej ilości wody w ciągu dnia.

Melania Trump zdradza sekret swojej diety Melania Trump zdradza sekret swojej diety www.instagram.com/flotus

Melania Trump pozwala sobie czasem na małe grzeszki

Pierwsza dama oczywiście jest miłośniczką zdrowego stylu życia i racjonalnego żywienia, ale przecież każdy jest człowiekiem. Kiedy Melania ma ochotę na coś słodkiego lody, czy kilka kostek czekolady, to po prostu je je. Oczywiście wszystko w granicach rozsądku. 

Dieta, dietą, ale Melania uwielbia również ćwiczyć. Pierwsza dama uwielbia relaksować się podczas zajęć z pilatesu. 

Trzeba przyznać, że figura Melanii jest naprawdę zachwycająca. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.