Ruszyły zapisy na obóz Ani Lewandowskiej w 2018 roku. Miejsca sprzedały się szybciej niż jej mus kokosowy. Ile trzeba było zapłacić?

Co pół roku Ania Lewandowska organizuje obozy sportowe w "Dojo Stara Wieś". Jej campy są tak popularne, że przyjeżdżają na nie kobiety i gwiazdy z całej Polski. jak zapewnia Ania na obozie nie zabraknie dużej dawki sportu, motywacji, wiedzy i zdrowego odżywiania. W zeszłym roku gościem specjalnym był tancerz Rafał Maserak, który poprowadził jeden z treningów. Miejsca na obóz rozchodzą się w zawrotnym tempie, ale w tym roku chyba padł rekord! Sprawdźcie w ile minut sprzedał się obóz Ani Lewandowskiej.
Obóz Ani Lewandowskiej wyprzedał się w kilkanaście minut Obóz Ani Lewandowskiej wyprzedał się w kilkanaście minut www.instagram.com/annalewandowskahpba

Ruszyły zapisy na obóz Ani Lewandowskiej w 2018 roku. Miejsca sprzedały się szybciej niż jej mus kokosowy. Ile trzeba było zapłacić?

Co pół roku Ania Lewandowska organizuje obozy sportowe w "Dojo Stara Wieś". Jej campy są tak popularne, że przyjeżdżają na nie kobiety i gwiazdy z całej Polski. jak zapewnia Ania na obozie nie zabraknie dużej dawki sportu, motywacji, wiedzy i zdrowego odżywiania.

W zeszłym roku gościem specjalnym był tancerz Rafał Maserak, który poprowadził jeden z treningów. Miejsca na obóz rozchodzą się w zawrotnym tempie, ale w tym roku chyba padł rekord! Sprawdźcie w ile minut sprzedał się obóz Ani Lewandowskiej.

Ania Lewandowska organizuje kolejny obóz Ania Lewandowska organizuje kolejny obóz www.instagram.com/annalewandowskahpba

"Dziękuję za zainteresowanie obozem, wypełniliście listę uczestników w tempie błyskawicznym" - napisała Ania pod zdjęciem

Obozy Ani Lewandowskiej stały się tak samo popularne jak jej zdrowe produkty spożywcze, które kupimy na jej stronie. Jej największym hitem okazał się mus kokosowy, który co jakiś czas sprzedaje się w zawrotnym tempie. Nikt chyba jednak nie przypuszczał, że będzie podobnie przy okazji campu. 

Sprzedaż miejsc ruszyła kilka godzin temu, a już po 14 minutach wszystkie były wyprzedane. 

- 'UWAGA! Po 14 minutach Brak miejsc na obóz zimowy by Ann 2018!
Moi Drodzy, jak zawsze jesteście niezawodnie szybcy ??
Dziękuję za zainteresowanie obozem, wypełniliście listę uczestników w tempie błyskawicznym.

Tym samym lista na obóz zostaje już zamknięta.

Do zobaczenia w styczniu w Dojo!' - napisała trenerka pod postem na Instagramie. 

Obóz Ani Lewandowskiej w Starej Wsi Obóz Ani Lewandowskiej w Starej Wsi www.instagram.com/annalewandowskahpba

Jakie atrakcje przewiduje Ania podczas obozu?

Uczestniczki na obozie będą odbywały treningi z Anią Lewandowską, ale równie z trenerami z jej teamu. Wśród zajęć takie jak:

- treningi wzmacniające z elementami karate - wg programu "Karate Cardio" , prowadzone wraz z Karate Team'em w składzie: Anna Lewandowska, Katrin Kargbo, Jakub Głąb, Artur Żółkiewicz
- zumba z Katrin Kargbo
- marszobiegi, rozruchy
- treningi w plenerze
- treningi z wykorzystaniem sprzętu sportowego, obwody stacyjne (piłki lekarskie, taśmy treningowe, hantle, TRX, talerze treningowe, skakanki itp.)

Oprócz tego Ania stawia na wiedzę i dla uczestniczek obozu przewidziane są również wykłady.

- wykład z dietetyki z Anną Lewandowską
- wykład motywacyjny
- wykłady dietetyka Jacka Kucharskiego i Łukasza Sieńczewskiego
- wykład na temat nietolerancji pokarmowych dr Patrycji Szachty
- konsultacje sportowe i dietetyczne
- pomiar składu ciała InBody
- wykład niespodzianka

Zony piłkarzy na obozie Ani Lewandowskiej Zony piłkarzy na obozie Ani Lewandowskiej www.instagram.com/dominikagrosicka

Ile trzeba zapłacić za obóz z Anią Lewandowską?

Za 8 dni obozu trzeba zapłacić 3000 złotych! Na taką kwotę nie może sobie pozwolić każdy, ale z drugiej strony chyba każdy z nas chciałby choć przez kilka dni potrenować z Anią Lewandowską. Dla porównania za obóz w 2015 roku trzeba było zapłacić 2800 złotych.  

jak widać zainteresowania nie brakuje, a miejsca rozchodzą się jak świeże bułeczki. Jedno jest pewne na obozie z pewnością nie zabraknie innych żon i dziewczyn piłkarzy, które przyjaźnią się z trenerką. 

Chcielibyście pojechać na taki obóz? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.