Najlepsze brzuchy gwiazd w tym tygodniu [RANKING]

Mimo tego, że pogoda nas nie rozpieszcza i większość z nas ma ochotę zakopać się w koc i wyjść dopiero wiosną, to gwiazdy odsłaniają swoje 'kaloryfery' i motywują do tego, żeby się ruszyć i potrenować.
Instagram, Anna Wendzikowska Instagram, Anna Wendzikowska Instagram, Anna Wendzikowska

6. Anna Wendzikowska "pracuje w trudnych warunkach"

Mimo tego, że pogoda nas nie rozpieszcza i większość z nas ma ochotę zakopać się w koc i wyjść dopiero wiosną, to gwiazdy odsłaniają swoje 'kaloryfery' i motywują do tego, żeby się ruszyć i potrenować. Która gwiazda w tym tygodniu nas najbardziej zaskoczyła swoim płaskim i umięśnionym brzuchem? Sprawdźcie!

Prezenterka często wyjeżdża służbowo na wywiady z gwiazdami, które potem możemy obejrzeć w TVN. Ania chętnie pokazuje piękne hotele, fantastyczne widoki, luksusowe butiki i... swoją szczupłą sylwetkę. Fani w komentarzach toczą boje o to, czy prezenterka powinna się tak obnażać. Co Wy na to?

Instagram, Dominika Grosicka Instagram, Dominika Grosicka Instagram, Dominika Grosicka

5. Dominika Grosicka na planie nowego projektu

Żona piłkarza reprezentacji Polski, Kamila Grosickiego wyrasta na nową fitnessową celebrytkę. Dominika trenuje pod okiem swojej koleżanki, Ani Lewandowskiej, z którą wyjeżdża na obozy treningowe. Dominika ma świetną sylwetkę - szczupłą i umięśnioną. 

Instagram, Sylwia Nowak Instagram, Sylwia Nowak Instagram, Sylwia Nowak

4. Sylwia Nowak promuje suplementy dla aktywnych

Ambasadorka myfitness.pl - Sylwia Nowak od około dwóch lat promuje zdrowy styl życia i nowe metody treningowe. Zaczęła od boksu, który uprawia z trenerem Michałem Bernatem, teraz doszedł trening elektrostymulacji mięśni EMS. Sylwia dzięki swojej nowej pasji schudła 15 kilogramów i nie wstydzi się odsłaniać brzuch. Została nawet ambasadorką marki produkującej suplementy dla aktywnych.

Instagram, Anna Lewandowska Instagram, Anna Lewandowska Instagram, Anna Lewandowska

3. Anna Lewandowska zachwyca figurą po ciąży

Nie możemy uwierzyć, że mała Klara ma już prawie siedem miesięcy. Ania wygląda świetnie (nie możemy się napatrzeć na ten płaski i opalony brzuch!) i chwali się coraz to nowszymi zdjęciami ze swojej domowej siłowni, którą nazywa swoim placem zabaw. 

Instagram, Margaret Instagram, Margaret Instagram, Margaret

2. Margaret pozuje na plaży

Zazwyczaj podziwiamy jej nietypowe stylizacje, ale tym razem możemy zobaczyć, jak świetną figurę ma piosenkarka. Fani zgadują, że piosenkarka pojechała na wypoczynek do Grecji. 

Instagram, Ewa Chodakowska Instagram, Ewa Chodakowska Instagram, Ewa Chodakowska

1. Ewa Chodakowska trenuje przed wakacjami

'A Ty? Który program dzisiaj robisz? Ja za godzinę muszę być już na lotnisku.. dobrze, ze mam blisko. Przed wylotem zdążyłam się jeszcze pozytywnie ZAJECHAĆ. SECRET z obciążeniem' - napisała Ewa pod swoim nowym zdjęciem. 

Ostatnio trenerka pokazywała głównie stylizacje modowe i zakrywała swój 'kaloryfer' swetrami, ale ostatnio przypomniała na Instagramie jak wygląda jej sylwetka. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.