Katarzyna Niezgoda odpowiada na zarzuty portali plotkarskich, publikując nowe zdjęcie z książki: "Photoshop czy zdolny fotograf"

"Retusz, nie retusz?" pyta Katarzyna Niezgoda swoich instagramowych fanów. Bizneswoman odniosła się do zarzutów, które krążą po publikacji okładki jej nowej książki "Pięścią w szklany sufit".
Instagram.com/kasia.niezgoda/ Instagram.com/kasia.niezgoda/ Instagram.com/kasia.niezgoda/

Katarzyna Niezgoda odpowiada na zarzuty portali plotkarskich publikując nowe zdjęcie z książki: "Photoshop czy zdolny fotograf"

Gwiazda zaprezentowała nowe zdjęcie z sesji, która powstała do książki motywującej kobiety do podejmowania ryzyka. Zadała pytania: "Retusz, nie retusz? Photoshop czy ZDOLNY FOTOGRAF? " i podziękowała właśnie fotografce, Tamarze Pieńko, pisząc: "potrafisz pokazać piękno kobiety".

Katarzyna zebrała sporo pozytywnych komentarzy, w których fani pisali, że wygląda pięknie i że jej kreacja jest wyjątkowo dobrze dobrana. Kasia trzy dni temu pochwaliła się także zdjęciem z wakacji w Izraelu (zdjęcie po lewej), na którym pokazuje swoją letnią stylizację.

Katarzyna Niezgoda, Pięścią w szklany sufit Katarzyna Niezgoda, Pięścią w szklany sufit Katarzyna Niezgoda, Pięścią w szklany sufit

Nowa figura, nowy projekt

"Nie można żyć, naśladując kogoś innego. Oznacza to życie pozbawione wszelkich prawdziwych emocji" - tym cytatem Katarzyna Niezgoda ogłosiła, że zrealizowała nowy projekt, czyli wydała książkę dla kobiet o tym, jak zrobić karierę. 

"Zastanów się jaka jest Twoja historia i wyciągnij z niej wnioski. Wszystko, co przeżyłaś, ma wpływ na to, kim jesteś i jak żyjesz. Ale też ostateczna decyzja, jaka będziesz i jak będziesz żyć, NALEŻY DO CIEBIE, zapraszam do lektury mojej najnowszej książki." 

Fani, a także niektóre znajome z branży gratulują nowego pomysłu na siebie. Podkreślają także, jak świetnie Katarzyna wygląda na okładce. My do gratulacji się dołączamy, ale też zastanawia nas nowa sylwetka gwiazdy. Widać, że Katarzyna zrzuciła kilogramy, wygląda młodziej, ale czy nam zdjęciem okładkowym zbyt długo nie pracował grafik? Oceńcie sami.
Dalej

Katarzyna Niezgoda, Instagram Katarzyna Niezgoda, Instagram Katarzyna Niezgoda, Instagram

Gwiazda pokazuje swoje prywatne życie

Powrót do showbiznesu ułatwia konto na Instagramie. Gwiazda dzieli się tam zdjęciami z imprez, nagrań dla telewizji, a także tym, jak spędza czas wolny. Możecie zobaczyć powyżej, jak wygląda Katarzyna Niezgoda na co dzień i jak się wystylizowała na elegancki event.

Katarzyna Niezgoda książka Katarzyna Niezgoda książka Katarzyna Niezgoda książka

Katarzyna Niezgoda motywuje

Katarzyna promuje książkę na Instagramie zdjęciem ze środka, które podpisała w taki sposób: "Być może urodziłaś się bez skrzydeł. Ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć - Coco Chanel. SZKLANY SUFIT? TKWI W TWOJEJ GŁOWIE"

Katarzyna Niezgoda, Instagram Katarzyna Niezgoda, Instagram Katarzyna Niezgoda, Instagram

Look na imprezę

Jak będzie wyglądała przyszłość Katarzyny w showbiznesie? Czy jej książka odniesie sukces? Na pewno gwiazda będzie się cieszyć na nowo zainteresowaniem mediów. Już pojawiły się głosy, że jest w nowym związku, ale jeszcze nie ujawniono, z kim się spotyka.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.