Dziennikarka Beata Tadla schudła 18 kg! Zdradziła, że wystarczyło wprowadzić kilka małych zmian

Beata Tadla ma za sobą spektakularną metamorfozę! Jakiś czas temu dziennikarka schudła prawie 20 kilogramów i nadal trzyma linię! Jak przyznała w jednym z wywiadów wystarczyło wprowadzić kilka małych zmian i zmienić sposób myślenia. Zobaczcie, jak jej to się udało!
Beata Tadla Beata Tadla www.instagram.com/beatatadla

Dziennikarka Beata Tadla schudła 18 kg! Zdradziła, że wystarczyło wprowadzić kilka małych zmian

Beata Tadla ma za sobą spektakularną metamorfozę! Jakiś czas temu dziennikarka schudła prawie 20 kilogramów i nadal trzyma linię. Jak przyznała w jednym z wywiadów wystarczyło wprowadzić kilka małych zmian i zmienić sposób myślenia. Zobaczcie, jak jej to się udało!

Tak, dobrze widzicie - osoba na zdjęciu to Beata Tadla! "To ja, 16 lat i 18 kg temu..." - podpisała zdjęcie, które niedawno zamieściła na swoim Instagramie. Dzisiaj prezenterka nosi rozmiar 34/36, a po oponce na brzuchu nie ma śladu. 

Beata Tadla Beata Tadla www.instagram.com/beatatadla

Nie ważyła się od kilku lat

Beata zdradziła, że za jej metamorfozą stoi... miłość. Odkąd dziennikarka związała się z Jarosławem Kretem całkowicie zmieniła swój sposób odżywiania. Jej partner jest wegetarianinem i Beata również zrezygnowała z jedzenia mięsa.

Co więcej wyeliminowała ze swojej diety cukier i zaczęła jeść regularnie, z czym miała wcześniej problem. Zaczęła planować i przygotowywać sobie posiłki na cały dzień po to, by w ciągu dnia nie sięgać po niezdrowe przekąski i fast foody.

Dziennikarka jednocześnie zdradziła, że nosi rozmiar 34/36 i już od kilku lat się nie stawała na wagę. Jeszcze nigdy nie czuła się lepiej i nie była bardziej świadoma własnej kobiecości!

Dieta Beaty Tadli Dieta Beaty Tadli www.instagram.com/beatatadla

Świeże koktajle to nieodłączny element jej diety

Beata dzisiaj może się pochwalić zgrabnym i smukłym ciałem, które chętnie podkreśla kobiecymi sukienkami. Dużą zasługę mają tutaj zdrowe koktajle i świeże soki, które dziennikarka przygotowuje każdego dnia.

Na jej Instagramowym koncie możemy zobaczyć mnóstwo zdjęć zdrowych smoothies, którymi często zastępuje drugi posiłek. Pamiętajmy, że takie koktajle wyjątkowo korzystnie wpływają na figurę i:

1. Mają mało kalorii i dużo wartości odżywczych

Owocowo-warzywne koktajle zawierają niewiele kalorii, zaś przynoszą wiele korzyści dla naszego zdrowia i samopoczucia. Warto przygotowując je dodawać dużo zielonych warzyw.

Przykładowo, jedna szklanka świeżego soku ze szpinaku ma tylko 28 kcal. Taki napój zawiera mało tłuszczu i wiele cennych składników - witaminy A, K, C, E oraz z grupy B , minerały takie jak mangan, żelazo, fosfor, aminokwasy.

2. Są bogactwem błonnika

Koktajle są znakomitym źródłem błonnika. W naszej codziennej diecie często brakuje tego składnika, który wspomaga pracę układu pokarmowego oraz pomaga nam schudnąć. Błonnik pokarmowy  powoduje, że zielony koktajl syci nas na długo, więc czasami może nam zastąpić zwykły posiłek.

3. Dodają energii i poprawiają humor

Przygotowywane w domu koktajle są źródłem wielu minerałów, w tym manganu, który wpływa na nasze samopoczucie. Odpowiednia ilość tego pierwiastka w naszej diecie uchroni nas przed chorobami nowotworowymi, poprawi pracę układu nerwowego oraz metabolizm. Dodatkowo, redukuje stres i zmniejsza uczucie zmęczenia.

4. Pomagają utrzymać równowagę kwasowo - zasadową

Równowaga kwasowo-zasadowa to inaczej odpowiedni stosunek kationów i anionów w płynach ustrojowych. Zapewnia prawidłowe pH i poprawny przebieg procesów życiowych. Odpowiednia równowaga, która pozwala utrzymać harmonię w naszym organizmie i pozwala nam cieszyć się zdrowiem i dobrym samopoczuciem.

Beata Tadla Beata Tadla www.instagram.com/beatatadla

Smukła sylwetka, świetne samopoczucie

Dzisiaj Beata zachwyca swoją figurą i chętnie ją eksponuje. Jak widać - warto trzymać się kilku prostych zasad i z rozsądkiem podejść do naszego sposobu odżywiania.

Nie trzeba się katować dietami i wiecznie sobie wszystkiego odmawiać, by cieszyć się smukłym ciałem i wspaniałym samopoczuciem!

Więcej o: